Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni

Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni

19.04.2019

Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 81

"Krpovo" ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni

Her gün argo kelimeler ve ifadelerdaha fazla güven, popülerlik kazanır. Bu Rus dilini gerçekten mahvediyor mu, belki de filologlar boşuna endişeli ve kültürün azalmasını öngörüyorlar mı? Örneğin, "krpovo" ne demek, nereden geldi ve neden pek çok kişi günlük konuşmada daha sık kullanıyor?

sürünen ne anlama geliyor

Kelimenin anlamı ve kökeni

İngilizce sözcük ürpertici "ürpertici" olarak çevrilirAslında çok daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Aslında, ciltte donma hissine neden olan bir şeydir. Sadece ürkütücü değil, aynı zamanda iğrenç ya da sadece ruhun yakaladığı noktaya heyecan verici olabilir. Rusça'da, bu kelime ilk olarak "kripi thread" ibaresinin bir parçası olarak ortaya çıktı ve bir süre sonra "krpovo" olarak değiştirildi. Kelimenin anlamı, konuşmanın bölümlerinin dönüşümüne bağlı olarak değişmez.

Hemen hemen tüm Ruslaşmış Anglicisms, Gerekli tüm özelliklere kazanmak Rus dilinin kurallarına göre isim, fiil, sıfat ve zarflar dönüşürken. korkutucu hikayeleri ile parçacığı imageboard yayınlandıktan sonra hızla internette yeni dönem razosholsya. okul çocukları denilen tekerleklerde kırmızı el ve bir tabutu Klasik çocuk hikayeleri ürkütücü duygu ajite. "Asismik" neyi? o olur, bu, sadece açıklanan devlet anlamında kısa ve geniş kelime "kendi başlarına değil biraz."

krypovo kelimesinin anlamı ne?

Kullanım alanları

Her şeyden önce, kripipasta korkunçbelli bir ruh hali yaratması için anlatılan bir hikaye. "Makarna", "kopyala yapıştır" kelimesinin bir türevidir, yani "kopyala ve yapıştır". Metin, resim, fotoğraf ya da video gibi, web üzerindeki tüm korkunç mesajlar için, tek bir tanımlayıcı tanımı var, aynı zamanda başlangıçta ürkütücü bir türkücü - bir kript ("güzellik" kelimesine benzer, sadece korkunç). Rus dilinin bir çok açıdan zenginlikleri esnek sözcük oluşumunda yatmaktadır, dolayısıyla ortaya çıkan soru, "krpovo" nun ne anlama geldiği, kavramın orijinal şeklinin nasıl değiştiği ve nasıl uygulanacağıdır.

Aslında internette dağıtıldı, bukelime çok sık kullanılmasa da, hızlı bir şekilde gerçek hayata sıçradı. Daha ziyade, gençlik argo sözlüğünün bileşiminde kullanılır. Otomatik olarak İngilizce'ye geçecek olan Rusça konuşan bir geneyi hayal etmek pek mümkün değil, bu yüzden "ağlamak!" Diye bağırması pek olası değil. Ancak, değiştirilmiş "Ruslaşmış" Anglikalizmlerin hızla tanıdık bir kategori haline geldiğini belirtmek gerekir. "Krpovo" kelimesi ne anlama geliyor? Anladık, bazı nüansları açıklığa kavuşturmaya devam ediyoruz.

çarpık anlamı

Görüntü ve duygusallık

Tüm uygulama örneklerini dikkatle incelersenizBu kavramın kesin bir eşanlamlı bulmak oldukça zor olduğu ortaya çıkıyor. Bir tür korkutucu maddi nesne olduğunu farzedelim - terkedilmiş bir ev, parkın ihmal edilmiş bir köşesi. Hangi duygulara sebep olur? "Eğri" ne daha tanıdık "korkutucu" ile karşılaştırıldığında ne anlama geliyor?

Korku, oldukça farklı olan şeylere ilham veriyortehdit oluşturuyor. Bir varsayımsal terkedilmiş ev çığlıkları çığlık atıyorsa ya da kan çeşmeleri pencerelerden atıyorsa, bu kesinlikle korkutucu. Fakat bunun hiçbir şeyi yoksa ve tüm tehlike, hayal gücünün bilinmeyen ve enerjik çalışmasında yatar, bu “kripi” kavramına çok daha yakındır. Tam eşanlamlılığın "korkutucu" değil "korkutucu" veya "korkutucu" olmayacağı ortaya çıkıyor. Duygunun yalnızca gergin sinirler ve kötü şöhretli goosebumps tarafından ortaya konulduğu bir durum, bu "kript" in ideal tanımıdır.

Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni

Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni

Related news

 • Hangisi daha iyi: bir mikser veya bir blender Bir karıştırıcı ve bir karıştırıcı arasındaki fark nedir
 • Son dakika: FED faiz kararını açıkladı dolar hafif dalgalandı
 • Sülük Tedavisi Nedir
 • Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri 2019
 • Süt ve süt ürünleri

 • Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 94

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni


  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 72

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 92

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 3

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 22

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 31

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 93

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 6

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 23

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 87

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 73

  Krpovo ne demek: kelimenin anlamı ve kökeni 65