Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 54 04.02.2019, 17:06

Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: "Kashkay"

Nissan ürünleri her zaman kullanırtüketicilerin ve uzmanların dikkatini arttırdı. 2006 yılında, Japon otomobil dünyasını şaşırtmayı başardı; Qashqai'nin yeni bir sınıf otomobil piyasaya sürülmesi. Burası kompakt bir kentsel crossover. Birinci model ile yüksek bir çubuk ayarlandı, en uygun teknik özellikler belirlendi. "Kaşkay" kendi segmentinde hâlâ emin adımlarla ilerliyor.önbelleklerin teknik özellikleri

Üretilen modelin planlanan modernizasyonu2009, arabaya modern bir görünüm verdi. Beş kapılı gövde tipi "Hatchback" geniş bir yerden yüksekliğe sahiptir ve tamponların, eşiklerin ve kapıların alt kısımları boyasız plastik yamalarla korunmaktadır. Restyling sadece vücuda değil, dış kısımlara da dokunmuştur: güncellenmiş motor serisi en iyi teknik özelliklere sahiptir. "Kaşkay" daha güçlü ve dinamik hale geldi.

Aracın dış kısmı

Gövde tasarımı kendi stüdyosunda vezarifçe basit ve hoşgörülü bir tarzda tasarlanmıştır. Farların şekli, önün genel tasarımına uyumludur. Tampona yerleştirilen sis lambalarının yanısıra, iyi teknik özelliklere de sahipler. "Karcais" karanlıkta sürmek zor değil, gözlerinizi zorlamaya gerek yoktur, yol yeterince aydınlatılmış.
kashkay teknik boşluk özellikleri

Makinenin arka tarafında bir kapı monte edilmiştirbagaj bölümünü, sinyal lambalarının bir parçası olan yere koyun. Modern yüksek güçlü LED lambalari, özellikleri normalden daha yüksek, filamentle kullanilirlar. Renk aralığında parlak, "sportif" tonlar ağırlık veriyor ve şehir akışında arabayı hemen veriyor. Boyanmamış plastik koruma kullanımı, arabaya gerçek bir jeepin sağlamlığını kazandırır.

Çaprazın teknik parametreleri

Ülkemiz için üç seçenek vardırBeş vitesli manuel şanzıman veya varyatör ile bir araya getirilebilen motorlar. Kompakt ve dinamik bir şehir otomobiline ihtiyaç duyanlar için Nissan-Qashqai en uygun model. Özellikler: 200 mm boşluk, ön ya da dört tekerden çekiş, aracın yüksek verim sağlar.

Makine, modern enerji yoğun ekipmanlarla donatılmıştırsüspansiyon, ön tip "McPherson" teleskopik dikmeler-amortisörler ve üçgen kollar ile. Arka plan, aracın açıkça yoksul yol yüzeylerinde bile iyi kontrol edilmesini sağlayan karmaşık bir çoklu bağlantı sistemidir. Ön ve arka tekerleklere etkili disk frenleri takılmıştır.

Test sürüşü: pahalı test

Nissan-Kashkay -2013, özelliklerDireksiyonun arkasında pek çok hoş his vaadeden, çoğu sürücünün umutlarını haklı çıkarır. Çalışma alanı, ergonomi açısından en uygun şekilde düzenlenmiştir. Hoş, hatta görünüşte, direksiyon ve elinde sorar, vites değiştirme kolu aramak gerekli değildir. Yönetim son derece bilgilendirici. Farklı tipte kaplamalarda sürerken, makine belirtilen yolu açıkça izler.kashkay 2013 özellikleri

Ülkemizde bayiler rekor teklif ediyorsegmentindeki ekipman türü sayısı. Standart versiyonda komple bir elektrik paketi, ses sistemi ve klima kontrolü bulunmaktadır. Mekanik veya robotik şanzımanla birlikte güç üniteleri yelpazesi, araca yüksek teknik özellikler sağlar. "Kashkay" ülkemizde farklı tüketici grupları arasında büyük bir popülerliğe sahiptir.

Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkayresim fotograflar Goruntuler Fotograf

Related news

 • Bacaklar arasındaki cildi beyazlatma: pratik ipuçları
 • İşte kansere iyi gelen şifalı besinler
 • Toplumsal gelişmenin bir aşaması olarak endüstriyel toplum

 • Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 72

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay


  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 15

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 47

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 31

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 92

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 31

  Mükemmel teknik özelliklere sahip olan aracı temsil ediyoruz: Kashkay 22