M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 45 10.01.2019, 10:14

M56 "Scorpio": Oyuncular hakkında yorum ve inceleme

Bugün bir primM56 "Akrep" yedinci seviye tank imha. Hyde kişisel izlenimlere dayanacaktır. Şu anda, gayri resmi istatistiklere göre, bu PT 59000 kişi tutar. Bu tank bir promosyon statüsüne sahip olmasına rağmen, yeterince küçüktür. Bu durumda aynı istatistik olarak, "Tunxi OF WORLD" tank M56 "Akrep" kötü bir makine olarak adlandırılan olamaz, yani bütün tank imha yedi kat altında arasında yüzdesini kazanan 6. sıraya üzerindedir.

karakteristikleri

Şimdi yukarıdaki tankın özelliklerinin bir listesini belirtmeye değer:

 • Dayanıklılık: 820 HP.
 • Özgül güç: 28 hp / t.
 • Maksimum hız: ileri 45 km / saat ve 17 km / sa.
 • Dönüş hızı: 40 derece / s.
 • Zırh delici: 219/275/45 mm.
 • Hasar: 240/240/320 Hp.
 • Dakikada hasar: 1920 HP / dak.
 • Mühimmat paketi: 60 adet.

M56 "Akrep" - Bu bir Amerikan premium teknolojisidirTamamlanmamış rotasyonlu bir kulesi olan yedinci seviye. Kulenin toplam dönüş açısı 60 derecedir, bu bir artıdır, dönmesi için yeterince yavaştır ve bazen tank gövdesini uzatmak daha kolaydır, zamanın yararı sağlar.

Mürettebat için, Akrep dört kişiden oluşur:

 • Komutan (Radist).
 • Topçu.
 • Mekanik sürücü
 • Yükleyici.

m56 akrep

Ne yazık ki, bu gerçek bazı neden olabilirBu tanktaki mürettebatın yükseltilmesindeki zorluklar, birçok pompalı PT-ACS'de bu durumu büyük ölçüde kolaylaştıran ikinci bir şarj ve radyo operatörü var.

rezervasyon

Tankın özelliklerinden biri daireseldir1 mm zırh gövde kalınlığı. En korunan alan elbette 5 mm zırhlı bir kuledir. Tank düşman atışları, makine istisnai olmaksızın tüm düşman kabuklarını ele geçirdiği için işe yaramaz. Elbette, yüksek patlayıcı bir kabuğun bazen tankımızın zırhını kırmaması olasıdır. Ancak, büyük kalibreli yüksek patlayıcı kabuk ise, o zaman özellikle korkmak gerekir. Sonuçta, yan yana düşse bile ciddi hasara neden olabilir. Ayrıca, tankın küçük boyutları nedeniyle, sıradan hasarla birlikte, mürettebat ve iç modüllerdeki kritik hasarlar genellikle alınacaktır. Bu, listenin en altında olduğunuzda, genellikle düşeceğiniz yerlerde çok fark edilir.

m56 akrep kılavuzu

Nasıl oynanır

Bu Fri üzerinde en etkili - oyunmesafe ve kılık. M56 "Scorpion", kamuflaj net ve kamuflaj ile daha da geliştirilebilecek bir seviyede iyi bir maskeleme performansına sahiptir. Bu, çalılardan etkili bir şekilde oynamanıza, uzun süre kalan fark edilmeden, hatta dokuzuncu seviyeye karşı oynamaya izin verir. Aynı zamanda, dikkatli olmalısınız ve düşmandan güvenli bir mesafede bulunmalısınız. Özellikle "Scorpio" üzerine çıkmak için çok uzakta, özellikle de araziden oynuyorsanız. Silahın küçülmesinin küçük boyutu ve iyi açıları, düşmana büyük mesafelerde rahatça ateş etmeyi mümkün kılar. M56 "Scorpion" incelemesinde 350 metrelik tüm keskin nişancı hırslarını bozar. Bir streç ile normal çağrılabilir, sizinle bir stereotube taşımak gerekir.

m56 akrep yorumu

Hareketlilik tarafından

Zırhın yokluğunda, tankın ağırlığı biraz200 litre motor kapasitesi ile toplam yedi tondan fazla. a. 28 hp / t çıkıyor, Cum neşeyle bir yerden başlar ve çok iyi bir noktaya döner. Belirli bir hızı hayal kırıklığına uğratmak, 45 km / s, birisinin bir tank tuttuğu duygusu var. Ve aynı zamanda sırtlığı 17 km / s hızla düşürüyor, çekildikten sonra sığınağa geri dönmek zor.

Araç hakkında

Yedinci seviye için zarif zırh delici,çekirdek kabuk nüfuz yoksa onlar, zarar verecek bir tırtıl veya ekranları isabet yeteneğine sahip değildir çünkü o zaman, bu çok iyi değil, burada 275. Goldovye kabukları yumruk yardım goldovye mermilere karşı kümülatif edilir gel, Pierce hatta "dokuzlu" verir tankı. Silah dikey inen ve +15 -10 yukarı çıkmak mükemmel pikap açıları vardır. 0.33 doğruluğu, uzun mesafelerde doğru bir şekilde çekim yapmanızı sağlar. Şiddetli imkansız hareket ateş, şasinin hareketinden oyunun yayılmasını sınırlar. Doğru çekim için durmak gerekir. Silahın ana kusuru, ateş hızında ifade edilir. stokta 240 enstrüman için zaman zaman hasar 7.8 saniye şarj olur. DPM'ye göre, tank yaklaşık 400 hasar için seviye 7 PT'yi kaybeder.

m56 akrep yorumlar

Mühimmat paketi 60 adet. BB-kabukları ile donatmak daha iyidir, zırhlı düşmanlara 10 tane biriktirme kabuğu ve yakalanmayı vurmak için bir çift mayın tarlası almanız gerekir.

Ek ekipman ve ekipman

Bu tank için ekipman standarttır: bir ilk yardım çantası, bir tamir seti ve tabii ki bir yangın söndürücü.

M56 "Akrep" üzerinde kurulması gereken:

1. Stereotube - bu, görüntüyü sabit bir durumda artıracaktır. Aydınlatılmış optikler, ayakta oyun oynaması nedeniyle anlamlı değildir.

2. Alet taşıyıcı - tabancanın yeniden şarj süresini kısaltır.

3. Maskeleme ağı - sabitken görünmezliği arttırın.

Ayrıca kamuflajı arttırmak için tankın üzerine bir kamuflaj koymalısın.

Sonuç

Sonuç olarak, iyi dengelenmişyedinci düzeyde, ana görevi - gümüş çiftliği ile iyi başa çıkabilen ucuz bir premium otomobil. Mücadelede iyi bir bozulma sağlandığından, altın nadiren kullanılır ve dolayısıyla ortalama hasarla birlikte iyi gümüş değerleri. Savaş için yaklaşık 40-50 bin, M56 "Akrep" i çıkaracaktır.

Tankın dünyasında tank m56 akrep

Oyunculardan gelen geri bildirimler çoğunlukla olumludur.Tank iyi dengelenmiş. Oynanış M56 "Scorpion", sekizinci seviyenin Alman pompalanmış anti-tank ACS'si Rhm.Borsig Waffentrger'e benziyor. Sadece M56 "Akrep" bir düzine karşı oynamaz. Tank, beceriye bağımlı olarak adlandırılamaz, ancak yeni gelen için satın almayı tavsiye edemezsiniz. Bu tank, oyunun mekaniği ve PT-ACU sınıfından geçmenin temelleri ile biraz tanıdık insanlar için uygundur.

M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve incelemefotograflar Fotograf resim Goruntuler

Related news

 • Fikrinize Sağlık Onedio Özel Ödüllü Yeni Fikirler Yeni İşler 2017 Başvuruları Devam Ediyor
 • Omega 3 Zararları Nelerdir
 • Halepteki Rus hastanesine düzenlenen bombardımanda bir doktor öldü

 • M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 64

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme


  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 21

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 87

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 35

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 40

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 45

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 71

  M56 Scorpio: Oyuncular hakkında yorum ve inceleme 27