Fotograf resim Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur
Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 45 09.01.2019, 00:37

"Maincrafter" da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur?

"Maincraft" dünyasında gurur duyuyoruzyalnız. Bazı anlarda bu güzel ve kullanışlı, ancak sonunda sıkılıyor ve zaten bir şirket edinmek istersiniz. Doğal olarak, çok kullanıcılı bir sunucuya geçebilir ve diğer oyuncularla oynamak mümkündür, ancak herkes bunun için özel olarak istemektedir. Tek bir oyuncuyla bitirmek ve çok oyunculu oynamayı düşünmüyorsanız, o zaman bir hayvanı nasıl kazanacağınızı düşünmelisiniz. Bu oyunda farklı hayvanları evcilleştirebilirsiniz, bu nedenle seçimle ilgili herhangi bir probleminiz olmaz. En ilginç varyant, büyük olasılıkla bir kurt. Birçoğu, doğru olmayan bir soru soruyor: "Bir köpeği" Meincraft "ta evcilleştirmek nasıl?". Aslında, bu oyunda hiçbir köpek yok, sadece kurtlar var, sen de onları ehlileştireceksin. Ancak kurcalardan kurtulmuş birisin tarafından mahcup olursan ona bir köpek diyebilirsin.

Kurt nerede bulunur?

maynkraft'da bir köpeği evcilleştirmek nasıl

Bir köpeği nasıl evde dolaşacağını öğrenmek istersen"Maincraft", o zaman onun yerini bulmak için o kadar basit olmayan görevlerden birini çözeceksin. Herkesin bildiği gibi, oyundaki çeteler ve hayvanlar rastgele yerlerde üretilmez - belirli yerlerde rastgele yerlerde oluşturulurlar. Bu, eğer yaşam alanı çöl olursa, o zaman ormanda bulmanızın mümkün olmadığı anlamına gelir. Aynı şey kurtlar için de geçerlidir - sadece tayland'da veya ormanda bulunabilirler. Üstelik kendileri oluşturulmaz - belirli bir noktada, oyun daha sonra yukarıda adı geçen yerlerde oyuncusu ve uzak bir veya birkaç kurt artık yirmi dört den blokları çoğaltılır olmadığını denetler.

Peki, "Meincraft" da bir köpeği nasıl evcilleştirirsiniz? Yapmış olduğunuz ilk adım, daha ileri çalışmalar için materyal olan kurt bulmaktır. Daha kesin bir ifadeyle, bu hayvanların nerede bulunduğunu ve dünyadaki neslin ilkesini öğrendiniz. Kurdun tadına bakmak ve onu köpek yapmak için kullanmanız gerekiyor.

Kurt'a dokunmak

maynkraft köpek

Içinde bir köpeği nasıl evlat edineceğinizi öğrenmeye çalışıyorsanız"Maincraft", o zaman kurtların ne yediğini, evcil hayvanınızın nereden çıkacağını bilmelisin. Bir yürüyüşe karar verirken, başarılı olmak için birkaç güne ihtiyaç duyacağınız için, mümkün olduğunca çok kemik ve malzeme sağlayın. Kendinize güvenle geceyi geçirebileceğiniz ormanın veya taylanın ortasında kendinize tenha bir sığınma evi inşa etmeniz gerekiyor. Kurtların oyuncunun yanında yumurtladığını bildiğiniz için, doğru yerde olduğunuzu oyun kontrol edecek anı beklemeniz yeterli. Doğal olarak, hiçbir bildirim olmayacak, bu nedenle her zaman beklemeniz gerekir - çevrenizi kontrol edin. Belki orada, kurabildiğiniz kurtlar vardır. Çok pahalı ve zor bir görev gibi görünüyor, ancak "Maynkraft" da köpeğin en iyi evcil hayvanlardan biri olduğunu ve bunun da size çok iyi şeyler getireceğini unutmayın. Bu nedenle, yalnız bir kurt bulduktan sonra, yavaşça yaklaşın, böylece şans eseri korkmaz veya öfkelendirilemez ve ona bir kemik kazınamaz. Hayvanın tadını çıkaracak ve sizinkini değiştirecek yiyecek miktarı kesinlikle rastgele, bu yüzden denemeyi bırakmayın.

Kurt nasıl köpek haline gelir

köpekler üzerinde maynkraft fad

Yabani bir kurtun nasıl bir dönüşeceğini fark etmeyinBir evcil köpek, imkansızdır. Maynkraft'da nasıl köpek yapacağınızı biliyorsunuz, ancak kurdun başına ne gibi değişiklikler olacak? Her şeyden önce, hayvanın çökmüş olduğunu göreceksiniz - evcilleştirmenin başarılı olduğunun ilk göstergesi. Ancak yaka çok daha dikkat çekici. Kurt boynunun etrafında görünür, böylece evde köpek olur. Başlangıçta yaka kırmızıdır, ancak zevkinize uyacak şekilde istediğiniz zaman yeniden boyayabilirsiniz. Tabii ki evcilleştirme süreci oldukça karmaşık görünebilir, ancak aynı zamanda çok ilginçtir. Çok fazla vakit geçirmek istemiyorsanız, köpeğinizin müşterisine, farklı ırkların hazır hayvanlarını ekleyecek bir moda modu yükleyebilirsiniz.

Köpek nasıl kullanılır?

esrarda köpek nasıl yapılır

Kurtu evcilleştirdiniz veevcil hayvan, ama nasıl kullanılır? Tabii ki, sizin için harika ve sadık bir yol arkadaşı olacak, kiminle seyahat etmeyi çok daha eğlenceli olacak. Ama yine de köpek pratik bir uygulamaya sahip - iyi bir hasar veriyor ve sizi son olarak koruyacak. Bu nedenle, köpekler büyük korumaları gidin ve nedenle bir minyatür köpek ordu oluşturmak için çeşitli hayvan başlatmak için tavsiye edilir.

Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulurgaleriler Goruntuler

Related news

 • Orman Gününü ne zaman kutluyorlar
 • Category Archives: Diyet listeleri
 • Internet fenomenleri Videoları Sayfa 2
 • Dipten su yüzüne hızlı çıkmak zorunda kalan dalgıcın vücudu şişti

 • Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 87

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur


  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 74

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 100

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 7

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 38

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 64

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 53

  Maincrafter da bir köpek nasıl evcilleştirilir ve bunun için neye ihtiyaç duyulur 12