Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike

Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike


Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 54 30.01.2019, 13:03

masal Özeti "Karga ve tilki", hem de masal "Kuğu, kanser ve pike"

Ivan Andreevich Krylov'un yaratıcılığı ile birçok kişierken çocukluğundan tanıdık. Sonra ebeveynler çocuklara kurnaz tilki ve şanssız karga hakkında okudular. insanlara yardım edecek masal "Karga ve tilki" Özeti, geri çocukluk olmak için bu işi öğretmek için bir ders okumaya sorulduğunda, okul yıl hatırlamak büyüdü etmek.

Krylov'un "The Crow and the Fox" adlı masalının kısa içeriği - komplo planı

Krylov'un masallarının özeti

Şimdi bir yetişkin sorarsan, nedenbu çalışmaya başlarsa, o zaman pek çok kişi yazarın bir karga tanıtan ilkine cevap vereceksin, öyle değil. Ivan Andreevich'in ilk terimlerle şiirsel bir biçimde herkesin bildiğini - dalkavının ortalama olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, kendi bencil hedefleri nedeniyle başkalarına övgüde bulunan insanlar hala yeterince sahibidir. Birisi bu şekilde kendilerine patronlar düzenlemek için ya da bir tilki gibi bir çeşit nimet istemek için çalışıyor.

Dalkavukluk çizgilerinden sonra, anaanlatı. Karga, ağaçtan rahatça dinlenmiş, çok mutlu görünüyordu. Ama başka nasıl? Oldukça etkileyici bir peynir parçası gönderdi. Kuş inanılmaz bir kahvaltı beklentisiyle bir ladin üzerinde oturur.

övgü

O sırada bir til tarafından koştu. Bir peynir kokusu hissetti, geçemedi. O da çok lezzetli yemek istedim. Yani kuşlar hakkında masal ait bir özeti ve kurnaz yırtıcı ilginç arsa komplikasyon okuyucuyu getirdi.

Krylov'un kısa hikayeleri

Til dikkatle ağaca yaklaştı, ayrılmaz bir hal aldıkuşa ve avına bak. Karga peyniri sıkıca gagasında tuttu. Kırmızı hile çabucak sevilen parçayı kendine nasıl çekeceğini anladı. Peynir rakibinin uyanıklığını sakin bir sesle konuşmaya başladı. Tilki karga "mavi" der, burnuna övgü, tüyler. Avcı, kuşun muhtemelen nasıl güzel şarkı söyleyeceğini varsaydığını varsayar.

Bu sefer Tamamen kaybolan CrowDikkat, tilkinin övgüsünden uzak eridi. Tüyleri yumdu, ağzını açtı ve boğazına boğuldu. Beklendiği gibi, gagasındaki peynir düştü. Kırmızı dolandırıcı bekçiydi, avını yakalayıp kaçtı. "Crow kişi" dahil Krylov'un masalları, okuyucular, onlardan bir adam bir şey istediğini bilmek, iltifat sözcükleri güvenmemeyi öğretmek eğer onuru olmaması için övüyor. İvan Andreevich ayet biçiminde çok sayıda öğretici eser yazdı. Yapıtlarıyla birkaç cilt basıldı.

"Kuğu, kanser ve pike"

Krylov'un masalları

Çocukluktan gelen birçok insan tanıdıktır ve üçlüsü, aşağıdakilerden oluşmaktadır:kuğu, kanser ve turna. Krylov'un masalının kısa içeriği, eserin kendisi gibi, eğer davanın yalnızca bir dalga üzerinde olması durumunda dava edileceğini anlamaya yardımcı olur. Anlatı, yazarların yoldaşlar iş yaptığı zaman olanlarla ilgili sözleriyle başlar ve aynı zamanda herhangi bir anlaşma yapmazlar. Ardından, üç hayvanın davranışıyla onun uygun sonucunu kanıtlıyor. Arabayı almaya emanet edildi, ancak herkes onu yanına sürdü. Sonuç olarak, kargo yerinde kaldı ve halen orada.

Krylov'un iki kafesi hakkında kısaca böyle söyleyebilirsiniz. Fabulistin ilginç eserleri var, bunları okumak için asla geç değil.

Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike

Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike

Related news

 • Tığ İşi Örgü Bayan Hırka Modeli
 • İdil Fıratın kınasından çok özel görüntüler
 • Topbaş: Darbe girişimine katılanlardan biri vatan hainleri mezarlığına gömüldü
 • En iyi mobil güzellik uygulamaları

 • Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 54

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike


  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 59

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 58

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 2

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 52

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 16

  Masal Özeti Karga ve tilki, hem de masal Kuğu, kanser ve pike 25