Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi

Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi


Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 75 17.02.2019, 00:38

Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi

Melodrama, ev için harika bir sinema türüdürgörüntülerken. Bu tabloların çizimi, kural olarak, liriktir. Zaten melodramlar 2015'in bir listesi var. Rus yönetmenleri çok iyi resimler yaratan iyi bir iş çıkardılar. Filmler ilginçtir ve özellikle sevgili kadınlara ve kızlara hitap edecek.

Filmler 2015: Liste

Rus melodramları, belki de "Sevgili için Sürpriz" (2014) adlı ilginç resimle açıklamaya başlayacak.

melodram 2015 2015 listesi

Ana karakter kadın Julia. O iyi bir ev hanımı, sadık bir eş, iki kızı var. Tüm hayatı boyunca sevgili kocasını ve çocuklarının yetiştirilmesini ayırıyor. Hayatındaki her şey tamamen ve tamamen uygun. Bir haber onun bütün ideal yaşamını yok etti. Şans eseri, Yulia korkunç şeyi öğrenmek zorundaydı - kocası aldatıyordu. Bu andan itibaren, bakım ve emek ile inşa edilen aile hayatı çökmeye başlar.

filmleri 2015 listesi Rus melodramları

"Benim için mutluluk nerede" (2014)

Nadezhda adında bir iş kadını hakkında bir film. Şirketin sorumluluğu tüm sorumlulukları ile yerine getirir. Her zaman sadece şirketin işlerine adanır ve kendini boşa çıkarmaz. Bağımsız olarak ailesinin refahını, uzun zaman önce kadın mutluluğunu unutmayı sağlar. Kocası onunla ilgilenmiyor - bilinmeyen biriyle yazışmasıyla meşguldür ve ergenlikteki kızı açıkça anne duygularına ve sorunlarına açık değildir.

"Çirkin Aşk" (2015)

rus melodramas 2015 listesi

Başka ne ilginç Rus melodramaları var?2014-2015? Liste "Çirkin Aşk" resmine devam edecek. Luba'nın eroinin hayatı, sürekli sorunlar ve sürekli bir siyah banttan oluşur. Annesiyle küçük bir kasabada yaşıyor. O yalnız ve yerliler ona gülüp, annesi ondan nasıl kurtulacağını bilmiyor ve zengin yaşlı bir adamla tanışmaya karar veriyor. Lyuba hayatında iyi bir şey ummuyordu, ama kısa bir süre sonra hayatı baştan aşağı döndü. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını fark ettiğinde, çaresiz suçlara karar verdi. Luba bankayı soydu. Kasabadaki en popüler adamla birlikte kaçar. Kahraman, geceyi onunla geçirdiği için bir milyon dolar ödemeye hazır.

"Üçüncü girişim" (2015)

Evli çift Oleg ve Nastya evlilikte zaten beşyıl. Bir kadın hemşire olarak çalışır ve orkestradaki bir adam bir müzik aleti çalar. Oleg yaptığı iş nedeniyle neredeyse hiç evde değil ve provalarda her zaman vakit geçiriyor. Nastya her şeyi çok sakindir, her zaman kocasını desteklemeye çalışır. O sevecen bir kadındır ve aile mutluluğu için çalışır. Gerçek ihaneti kocasının ihanetiydi. Eve döndüğünde, kendi dairesinde bir metresi gördü. Oleg borcu affedildi ve Nastya affetti. Ama ihanet sonrasında yaşadığı gibi işe yaramıyor.

"Kendi başınıza boşanma" (2015)

Rus melodramı 2015'i izlemeye değer başka neler var? En iyi filmlerin listesi bu resme devam edecek.

Eski bir atlet olan Sergei bisiklete biniyordu. Şimdi zamanını öğrencilere adadı ve antrenör oldu. Karısı kitapçıların zincirinin sahibidir. Onun adı Elena. 20 yıldır evlidirler. Aralarında sıradan bir kavga olduğunda, bir skandala dönüştü. Boşanma ihtimali vardı. Aniden, Sergei her şeyi değiştirmeye ve baştan başlamaya karar verir. Evi terketmek, hayattaki her şeyin çok kısa sürede çok değişebileceğini bile varsaymaz. En iyi arkadaşıyla birlikte bir dizi inanılmaz maceraya düşüyor. Bu, Elena ile olan aile ilişkilerinin bir testi olacak.

Filmler 2015: liste (Rus melodramları)

Bir sonraki fotoğraf "Basit bir kız" (2015). Alena Shelestova filminin kahramanı, kariyeri için çok zaman ödeyen dürüst bir kadın. Ayrıca en sevdiği mesleğe zaman ayırıyor - tarihi ve eski objelerin kayıt altına alınacağı galerinin açılışını yapmak için her şeyi yapıyor. Shelestova, ailesine tatile gider. Yolda Cyril adında narsisist ve şımarık bir adamla tanışacak. Büyük bir editoryal kadrosuyla çalışıyor. İşten boş zamanları, yerli halkın parasını harcayarak eğlenceye harcıyor. İki zıt bir mıknatıs gibi çeker. Ortak çıkarları olmadan, birbirleriyle sempati duymaya başlarlar. Cyril, uzun zamandır düşünmeden, Alena'nın dikkatini her yönden kendine çekmeye çalışır. Ve bu sadakat yemine müdahale etmiyor, bu gelin. Buna ek olarak, ağabeyi böyle bir roman hakkında hevesli değildir ve mümkün olan her şekilde onu durdurmaya çalışır.

"En önemli şey" (2015)

2015'te melodramın bir listesini yapmaya karar verirseniz, Rus filmleri de dahil edilmelidir. Bu filmler bu filmi içerir.

Dasha adında bir kız hakkında. O 20 yaşında, büyükannesiyle yaşıyor. Üstelik, bu dünyanın tek yerli insan olduğuna inanıyor. Bir gün yanlışlıkla babasının varlığını öğrenir. Moskova'da yaşıyor ve bir kızı olduğunu bile bilmiyor. Hayatını değiştirmeye karar veren Dasha, babasına gitmek ve onun varlığını anlatmak istiyor. Fakat oraya varınca, her şeyin beklediği gibi olmadığını fark eder. Babası zengin bir adamdı, ayrıca bir karısı var. Oldukça neşeli ve kaygısız bir hayat sürüyor.

"Fısıltı" (2015)

2015'te başka hangi Rus melodramları var? Liste filme "Whisper" devam edecek. Stasya çok nazik bir kızdır, onun yanında zeki ve naziktir. Hayatı boyunca hayal edebileceğiniz her şey var: iyi iş, anne, kız kardeşi, damat. Ama buna rağmen, kendini gereksiz ve yalnız hissediyor ... Mutlu olmak için ne yapması gerektiğini düşünüyor.

rus melodram 2015 en iyi listesi

Gülen (2014)

Başka hangi büyüleyici Rus melodramları var?2015? En iyilerin listesi "Smiley" filmine devam edecek. Metin mesajlarını kullanarak modern teknoloji ve iletişim dünyasında sevmek mümkün mü? Sosyal ağlar, aynı görüş ve ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışma fırsatı sunar. Kaderini bu şekilde bulmak mümkün mü? Masum bir suratın insanları bir araya getirmesi mümkün mü? Bir monitöre veya bir mobil ekrana bakarak bu nasıl anlaşılabilir? Gülen yardımıyla üç inanılmaz aşk hikayesi ortaya çıktı ve bu da çok tahmin edilemez bir sona sahip.

Temizlikçi (2015)

aşk Rus 2015 hakkında melodrames listesi2015 melodram listesine hangi filmleri koymalıyım? Elbette Ruslar. Bu resim bunun için geçerlidir.

Ana karakter Olga'dır. Güçlü bir karakteri olan bir kaderi, kaderi çok zor. Kocasına ihanet ettikten sonra, hiç tereddüt etmiyor, boşanma davası açıyor ve eşyalarını topluyor. Onun memleketine dönmeye karar verir. Oraya gelince, elit bir kulübede bir temizlikçi düzenledi. Sakinleştikten sonra, kocasının iskelede olduğu için bazı entrikaları çözmeye başladı. Onu kurtarmak için bir şansı var. Ama yaptığı her şeyden sonra, böyle bir soylu harekete karar verebilir mi?

"Bütün dünyaya sır olarak" (2015)

Film gerçek bir Rus kadını anlatıyor. Bildiğiniz gibi, bu tür karmaşıkların kaderi. Kahraman Nyuta köyde yaşıyor. Orada çalışıyor. Bütün ailenin sorumluluğundadır. Ona hiç yardım etmeyen bir koca ve bir erkek kardeşi var. Bir aile sağlayın ve akrabalarına dikkat edin, o bir birine zorlanır. Sorun Nyuta'nın kırılgan omuzlarına düşer. Bir zamanlar, bir pazarlamacı olduğu bir dükkanda, hırsızlar kırılır ve tüm parayı nakit masasından alırlar. Sahipler kızı her şey için suçluyorlar ve parası ona borç olarak yazılıyor. Nyuta için bu gerçekçi olmayan bir toplam. Umutsuzluk içinde, ne yapacağını bilmiyor, ama sonra bir araştırmacı görünüyor ...

rus melodram 2015 en iyi filmlerin listesi

"Aşkın Adı" (2015)

Aşk hakkında melodramların bir listesini yapmak (Rusça)2015, bu filme dikkat edin. Nastya'nın kız arkadaşı çok hoş ve parlak bir insan. Her zaman yakın insanların kötü niyetlerinin farkında olmaya ve kesinlikle farkında olmaya hazırdır. Aniden çok mutlu olur ve hayalini Andrei adında yakışıklı ve yakışıklı bir adam olarak bulur. Ama en iyi arkadaşı Sveta, bu mutluluğa dayanamaz ve sevgilisini cesaretlendiremez. Nastya kırık bir kalple terk edilir. Ama hayatta, her şeyden önce, adalet var. Çok yakında Andrew kim kimin olduğunu ve ne kadar ciddi bir hata yaptığını anlayacaktır.

Rusça melodrama 2014 2015 listesi

Barista (2015)

Ana karakter Lera. Hayatında nasıl iyi yapacağını bildiği tek şey kahve yapmaktır. Özellikle bir şekilde yaptı. Küçük bir kafede, insanlar sürekli bir fincan hoş kokulu kahve için ona geri döndüler. Onun hayatında özel bir şey yoktu. Sadece akışla yüzmeye. Ancak böyle bir sakinlik bir adamın bir kafeye gitmesiyle rahatsız edildi. Hayatını değiştirmesi önerisi Leroux'u karıştırdı. Aniden bir adam kafeden birkaç adım ölür. Bundan sonra, Lera'nın hayatı dönüyor ve birisinin onun peşinden gittiğinden şüpheleniyor.

Küçük bir sonuç

2015'te melodramın bir listesini sunduk. Bu listedeki Rus filmleri oldukça ilginç ve büyüleyici. Bu yüzden, açıklamadan beğendiğiniz bir filmi seçin ve izlemeye başlayın. Size keyifli bir konaklama diliyoruz.

Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi

Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi

Related news

 • Bovanenkovo alanı. Bovanenkovskoye gaz sahası
 • Yemek Etiketli Videolar
 • Sanal aşk hikayeleri
 • Hello Kitty Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • PVC ürünlerini günlük olarak kullanıyoruz. Bu ne biçim bir madde

 • Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 98

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi


  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 57

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 77

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 17

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 10

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 94

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 13

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 33

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 82

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 79

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 18

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 3

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 29

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 32

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 6

  Melodramalar 2015 listesi (Rusça). Rusça melodram 2014-2015: En iyi filmlerin listesi 66