Michael Freeman ve çalışmaları

Michael Freeman ve çalışmaları

Kim o - çok sayıda mükemmel kitap yazdı fotoğraf guru Michael Freeman? Diğer yazarlardan ne sıyrılıyor?

biyografi

Onun hakkında çok az bilinir. 1945'te İngiltere'de doğdu. Genç fotoğrafçılara profesyonel gelişimlerine yardımcı olmak için çok fazla kitap (100'den fazla) yazdı. Uluslararası düzeyde prestijli ödüllerin sahibi oldu. Onun kitapları gerçek kreasyonlar, basit ders kitapları veya el kitapları diye adlandırılamazlar.Michael Freeman

Seyahat ve sürekli kendini geliştirme yardım ettiMichael Freeman harika kitaplarını yazdı. Eşsiz fotoğrafları en ünlü yayınlar tarafından yayınlanmaktadır. Kitaplarında kendi resimlerini kullanır, onu diğer yazarlardan ayıran şey budur. İki yönü birleştiren diğer amatörlerin ve profesyonellerin dijital fotoğrafçılık inceliklerini öğrenmelerine ve tüm nüanslarını öğrenmelerine yardımcı oldu.

Michael eserlerin fotoğraflarını çekmeyi severmimarlık ve sanat. Kitaplarının çoğu Asya, Sudan ve Japonya'yı konuşuyor. Fotoğrafta inanılmaz özel efektler yaratma ustalığı onu daha da ünlü kılıyor. Onun kitapları gerçek çok satanlar. Onlar dünyanın 20 diline çevrildi. Okurlar, yeniden okurlar. Birçok fotoğrafçının referans kitapları oldular.

Kitaplarını okuyan herkes, kendi çalışmalarını tamamlamış bir kişi olarak kendisi hakkında konuşabilecektir. Esinlerine, eserlerine ve eserlerine bakma konusunda yeni bir ilham veriyor, öğretiyorlar.

"Fotoğrafçının Bakış" kitabı

Bu basım, fotoğrafçılar için gerçek bir tanrıça. Onun kategorisinde en iyi olarak kabul edilir. Fotoğraf sanatının tarihini ve gelişimini kolay ve anlaşılır bir dille anlatır.

Başarı sırlarını ve sırlarını ortaya çıkarır. Fotoğrafçının ruhunu, yaratıcı tekniklerini anlamaya yardımcı olacak. Ayrıca yazarın resimlerinin fiyatlarının nasıl oluşturulduğu ve neden bazılarının pahalıya mal olduğu anlatılmaktadır. Fotoğrafın tüm türleri kaplıdır. Yaratıcı sırların, sanat stillerinin ve türlerin en iyi koleksiyonu toplanır. Bu kitap yeni inanılmaz fotoğraf ve fikirleri teşvik edecek.

"Fotoğraf Okulu"

Michael Freeman birçok kitap yazdı. "Fotoğraf Okulu" en popülerlerden biridir. Kitap sokak stilinin özünü göstermektedir. Sokak fotoğrafçılığı gazeteciliğe benziyor. Kitap size günlük yaşamın ötesine nasıl geçeceğinizi öğretecek, duygularınızı ifade edecek. Michael Freeman onu en iyi öğrencileriyle tanıştırıyor ve çalışmalarını gösteriyor. Kitapları genç fotoğrafçıları destekliyor ve motive ediyor.Школа Resimleri

Kitap, kolay ve basit bir dilde yazılmıştır. Okuyucu, basit bir fotoğraf makinesi ile mükemmel resimlerin nasıl oluşturulacağını, aydınlatmayı nasıl sıralayacağını ve kompozisyonların bağlantısını öğreneceğini anlayacaktır. Aslında, bu kitap, deneyimli fotoğrafçılar ve yeni başlayanlar için bir eylem rehberi. Anlık görüntüler oluşturmak, belirli beceri ve bilgi gerektiren gerçek bir yaratıcı süreçtir.

Michael Freeman'ın tavsiyesi

Michael Freeman, fotoğraf alanında uzman olarak birçok yararlı ipucu verdi. İşte bunlardan en ünlüsü.

 • İyi bir atış gözü memnun eder. Açık bir kural ve kompozisyon olmasa bile yazar bunu hatırlamak zorundadır.
 • Resim bir duygu patlamasına neden olmazsa, o zaman çok basittir.
 • Fotoğraf çok katmanlı olmalı, böylece her seferinde yeni elemanlar bulmak mümkün.
 • Fikir mutlaka mevcut olmalı. Yazarın düşünce derinliği hacimleri konuşuyor. Görüntüler dikkat çeker, uzaklaşır, fanteziye hava verir.
 • Kurallardan uzak durun, resmin iç anlayışından başlayın. Ruh her fotoğrafa gömülmelidir.Fotoğrafçının görünümü

Michael Freeman, kendini adamış bir kişidir.Fotoğraf sanatının hayatı, kendi eserinin bir parçasını eserlerine ve kitaplarına koydu. Dünyaya gerçekten yararlı işler verdi. O yazıyor ve şimdi, ana dersleri tutar. Genç fotoğrafçılara yaptığı yardım sadece paha biçilemez.

Michael Freeman ve çalışmalarıFotograf resim galeriler fotograflar

Related news

 • PVC ürünlerini günlük olarak kullanıyoruz. Bu ne biçim bir madde
 • Karnabahar için tarifler
 • Fırında Kuzu Tandır Tarifi Videosu
 • Chitanın kolu: tarih ve modernlik
 • Peynirli Domates Salatası Tarifi

 • Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları


  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları

  Michael Freeman ve çalışmaları