Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson

Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson


Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 7 11.01.2019, 23:57

Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson

Rusların Yıldızı chanson Mikhail Krug, biyografiNe yazık ki çok kısa, müzisyen olarak büyük bir kariyer hayal etmemiştim. O sadece müzik seviyordu ve onun olmadan hayatını hayal etmedi. Genç yaştan itibaren gitar çalmaya ve kendi bestesinin şarkılarını söylemeye başladı.Michael dairesi biyografisi

Michael Krug: biyografi

Hayatının ayrıntılı bir geçmişi birçok kişi tarafından anlatılmıştır.onun yeteneğini hayranlarken, bugün çalışmalarının ve yaşam yolunun ana noktalarını göz önüne almaya çalışacağız. Gelecekte bir sanatçı 1962'de Tver'de 7 Nisan'da çıktı. Şarkısı "Sevgili şehirim" bu yerli yerlerle ilgili yazılmış. Ünlü sanatçının gerçek adı Vorobyov'tur. Altı yaşından beri Michael, Vladimir Vysotsky'nin şarkılarını dinlemekten büyük bir zevk aldı ve on bir yaşında gitar çalmayı öğrendikten sonra onlara başarılı bir sesle şarkı söyledi. On dört yaşındayken ilk duyduğu şiirlerini sınıf arkadaşı için yazdı. Kendisine sıcak bir his vardı. Akrabalarının ve çocukluğunun arkadaşlarının hatırladığına göre, Mikhail okulda çok fakirdi, sıklıkla okuldan uzaklaştı ve gerçek bir zorbaydı. Müzik okulunda akordeon çalarken bir süre çalıştı, ama sıkıldığı zaman okuldan ayrıldı. Genel sekiz okul sınıfından sonra geleceğin sanatçısı 39 numaralı Tver Okulu'nda tamirci olarak eğitildi. Sonra orduda hizmet edildi, askeri bir okulda araba kullanmak için eğitmen olarak çalıştı.

Michael Krug: biyografi - müzik kariyerinin başlangıcıMichael'ın daire biyografisi kişisel hayat

Ordudan sonra Mikhail evlenmeye karar verdi. Ancak gelinin ebeveynleri onu bir koşul olarak belirlediler - daha yüksek eğitim almak için, kızları eğitildiğinden ve kocalarından yalnızca onunla eşit bir görüş görmeye hazır olduklarından. Michael enstitüye girer, burada 1987'de yazarın şarkısının yarışmasına katılır ve kazanır. Bu, müzik alanında ciddi bir çalışmanın ilk ivmesiydi. Yakında Michael, eğitmenlik ve enstitü olarak çalışıyor ve bütün gücünü ve zamanını yaratıcılığa veriyor. Böylece Rus chanson'un yeni yıldızı Michael Krug vardı. Sanatçının biyografisinde, ilk konserinin yapıldığı 1996 yılına kadar dört albüm yayınlamış olduğu bilgisi yer alıyor. Onlardan hemen hemen tüm şarkıları, ilk saf genç aşkı sevdiği Marina adlı bir kıza ithaf edildi.

Michael Krug: biyografi - kişisel yaşam

Michael dairesi biyografisi ayrıntılıSanatçı iki kez evlendi: 1986'da ilk kez, ikinci sıra 2000'de. Eşi Svetlana, çalışmalarını herkese açık hale getirmeye ikna etti ve onu başarıya ulaştırdı. Mümkün olan her konuda kendisine yardımcı oldu - kocasının ilk yapımcısı oldu ve konserler için kostümleri dikti. 1988'de oğlu Dmitri'yi doğurdu ve Michael'ın vahşi yaşamı nedeniyle ayrışmıştı. 2000 yılında sanatçı, ikinci kez kocası Krug'un takma adını alan Irina ile evlendi ve onunla birlikte hareket etti. 2002 yılında oğlu İskender'i doğurdu.

Michael Krug: biyografi - trajik bir son

Onun kısa süre içindeyaratıcılığı Mikhail Krug, Avrupa'nın birçok ülkesinde performans gösterdi ve eski SSCB birkaç filmde rol aldı. 1998'de "Ovation" ödülünü kazandı ve "King of Russian Chanson" un unvanını kazandı. Ancak yaratıcı çalışması çarpıcı ve trajik bir şekilde bitti - Mikhail Krug öldürüldü. 2002 yılının Temmuz ayının başında kendi evinde gerçekleşti. Cinayetinin sürümlerinden biri hırsızlıktı. Gerçek şu ki, sadece sıradan vatandaşlar tarafından değil, aynı zamanda hukuktaki sözde hırsızlar tarafından seviliyordu; bunlardan biri ona üç pırlantalı pahalı bir yüzük verdi. Soruşturmaya göre, evindeki hırsızların yol açtığı ölümcül geceydi. Sanatçının kayınpederi yaralandı, karısı korktu, Mikhail birkaç ateşli silah yaralanması sonrasında 1 Temmuz sabahı hastanede hayatını kaybetti. 2008'de, soruşturmaya göre, Krug'un ölümüyle ilgili olan "Tver kurtları" ismi altında bir çete tutuklandı. Grubun üyelerinden birinde, Mikhail'in eşi Irina, ömür boyu hapis cezasına çarptırılan katili tespit etti.

Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson

Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson

Related news

 • ERKEK MODASI 2019 ŞORTLAR
 • İNCİLİ MOTİFLİ ABİYE İŞİ ŞAL MODELİ TARİFİ
 • Karadut Şurubu Faydaları
 • Maduro’dan Putin’e doğum günü kutlaması

 • Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 71

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson


  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 2

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 56

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 11

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 29

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 3

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 84

  Michael Krug: Rus kralının biyografisi chanson 45