Moonshine gelen konyak

Moonshine gelen konyak
Moonshine gelen konyak

Moonshine gelen konyak

Tüm alkollü içecekler arasında özel bir yeryüksek tadı nitelikleri ile karakterize olduğundan konyak alır. Vanilya notalarının tutulduğu kompleks bir aromayla ve daha sonra maruz kalınmasıyla üzüm şarabının iki kez damıtılmasıyla elde edilen hafif bir tada sahip olan güçlü bir amber içeceğidir. Bu geleneksel konyak nasıl pişirilir, ancak çoğu ev yapımı demlenmiş içkilerden konyak yapmakla ilgilenir. Bunu yapmak zor olmadığı söylenmelidir. Her ne kadar, alınan içecek bu konyakın sadece tat ve renk üzerine hatırlatılmasına rağmen, üretim teknolojisinde meşe fıçılarda üzüm alkolü ve yaşlanma olmayacaktır. Moonshine ev yapımı konyak yapmak için basit tarifleri düşünelim.

1. Malzemeler: votka üç litre (votka), bir bıçak, ceviz ucunda potasyum permanganat, siyah çayın bir kaşık, yedi çiçek karanfil, bir bıçak ucuna kimyon, vanilya şekeri, sitrik asit, bir kaşık.

İyi bir kupa ile bir kavanoza manganez koymakitici yağların çökelmesi için. Votka kullanılması durumunda manganez eklenmez. Daha sonra bir miktar kuru fındık, çay ve karanfil, kimyon ve şeker ve son olarak da en az sitrik asit ekleyin. Moonshine gelen konyak, oda sıcaklığında iki ila üç gün boyunca ısrar edilmelidir. Ancak, bir haftadan fazla bir süre için bırakılması tavsiye edilmez.

Bu içeceği kullanmadan öncebir bez veya gazlı bezle süzülür. Bu nedenle, evde pişirilen konyak, meşe fıçıların kullanıldığı geleneksel üretiminin aksine fazla zaman almaz.

2. Moonshine'den konyak gibi böyle bir içecek yapmanın bir başka yolu meşe yongalarının kullanımını içerir. Bu nedenle, genç bir meşeden boşluklar yapın: cildi deriden çıkarın (birçok yararlı madde içerir), kurutun ve yedi santimetre uzunluğunda şeritler halinde atın. Toporikom ve kiyankoy cipsleri iki veya üç milimetrelik kıvılcım kalınlığı.

Bu çipler omuzlara üç litre kadar doldurulurbankalar ve iyi derecede bir moonshine dökün (% 45), bir kaşık şekerin litresinin her birine eklenir. Moonshine'den gelen konyaktan sonra üç ay boyunca karanlık bir yere koydu, sonra süzüldü. Böylece, benzersiz bir tadı ve aroması olan kırk beş dereceden alkol elde edilir.

3. "Ev Konyak"

maddeler: Yarım litre demlemek, bir kaşık meşe kabuğu, bir kaşık binbirdelikotu, kuşburnu, siyah çay, bir defne yaprağı (ve olamaz), iki rastolchonnyh bezelye yenibahar, üç glikoz tabletleri, tarçın ve vanilya tutam.

Glikoz hariç tüm bileşenler karıştırılır vebir kapak ile kapatılmış ve karanlık bir yerde üç gün boyunca yerleştirilmiş bir şişeye dökülür. İçmeden önce, içecek süzülür, glikoz eklenir ve şişelenir.

4. "Yıl Dönümü Konyak"

Malzemeler: üç yemek kaşığı kahve, üç yemek kaşığı şeker, on beş çiçek karanfil, bir küçük kaşık tarçın, bir paket vanilya şekeri, üç litre moonshine.

Tüm dökme bileşenler bir litre içine dökülürmoonshine ve iyice çalkalayın, böylece şeker tamamen çözülür. Sonra kalan moonshine'ı ekleyin, bir kapakla kapatın ve karanlık bir yerde iki hafta boyunca koyun. Zamanın sonunda, moonshine gelen konyak süzülür ve şişelenir.

Bugüne kadar, konyak popülertüm dünyada. Genellikle evde moonshine kullanarak malzemelerden biri olarak pişirilir. Yani, moonshine gelen içecekler için oldukça iyi alabilirsiniz. Üstelik, dükkanların raflarında duran birçok alkollü içeceklerin kalitesi sık sık sorgulanmakta ve doğal ürün takdir edilmektedir.

Moonshine gelen konyak

Moonshine gelen konyak

Related news

 • Lavrov: Rusya, Türkiye ve İranın üçlü mekanizması yürürlükte
 • Mikhail Gavrilov: aktörün biyografisi ve kişisel hayatı
 • Nohutlu burger tarifi
 • İlk Bahar Ağacı Çiçekleri Şal Modeli
 • Rusyadaki çocuk hakları ve Çocuk Haklarına Dair Sözleşme

 • Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak


  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak

  Moonshine gelen konyak