MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı

MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı


MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 31 17.02.2019, 16:19

MTS'deki kara listeye nasıl eklenir? MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı

Mobil iletişim alanında büyük bir başarıİnsanların iletişimi. Akrabaları, akrabaları ve meslektaşları ile mobil iletişim yoluyla iletişim kurmayı tamamen reddeden bir kişi olması muhtemel değildir.Мтс'deki kara listeye nasıl eklenir?

"Kara Liste" nedir?

Ama bazen hayatın içinde durumlar vardırBir asistan ve bir arkadaştan mobil iletişim, can sıkıcı, hoş olmayan, can sıkıcı bir yaşam unsuruna dönüşür. Ayrıca, iletişimin sadece bazı tanıdık (veya bilinmeyen) kişilerle arzu edilmemesi de söz konusudur.kara liste mtsYa da belki bir kişi yapabilmek isterSadece belirli bir gruba ulaşılabilir. Telefonda istenmeyen kişilerden kaçınmak, "Kara Liste" olarak adlandırılan hizmete yardımcı olacaktır. Sadece bu amaçlar için sağlanmıştır. MTS ve diğer telekom operatörlerinde kara listeye göz ardı edilen sayılar nasıl eklenir, her bir aboneyi tanımak yararlı olur. Dahası, hayatın modern ritmi, bir kişiyi çok fazla boş zaman bırakmaz, bu da istenmeyen iletişim için harcamak istemez.

Kara listeler farklı tiplerde gelir. Şunları ekleyebilirsiniz:

- Tüm gelenler;

- Tüm gidenler;

- dolaşımdayken;

- giden uluslararası;

- "ev" ülkesine gönderilen çağrılar hariç, giden uluslararası çağrılar;

- Kısıtlama olmaksızın (abone arayamaz ve çağrı alamaz).

Hizmeti bağlayarak, kişi ihtiyaç duyduğu kara listenin türünü seçer. Ve bu onun bazı problemlerini çözüyor.

Servis nasıl etkinleştirilir

Kara liste hizmetini bağlamak için kullanabileceğiniz çeşitli yollar vardır. Onları daha ayrıntılı olarak ele alalım.kara liste mts

Bağlantı için arama genellikle başlarabonenin cep telefonunun modelinin talimatlarını okuduğu gerçeği ile. Cihazın seçeneklerinde böyle bir servis mevcutsa, bağlantı telekomünikasyon operatörünün katılımı olmadan yapılır. Tipik olarak, prosedür birkaç saniye sürer.

Telefonda herhangi bir seçenek yoksa, özel bir uygulama programı yükleyebilirsiniz. Kurulmasından sonra, yasaklı abonelerin bir listesini oluşturmak mümkün olacak.

Hizmeti etkinleştirmenin birkaç yolu, MTS'deki kara listeye nasıl ekleneceği sorusunu yanıtlamaya yardımcı olacaktır.kara liste mts bağlayın

Aşağıdaki kurulum seçeneği çağrılabilirbağımsız, ancak iletişim operatörü bu prosedürde en doğrudan kısmı alır. Cep telefonunda * 111 * 442 # (arama) tuşunun aranması gerekmektedir, ardından abonenin gerçekleştirmesi zorunlu olan talimatlar alınacaktır. Kusursuz eylemleri durumunda, servis hemen bağlanır.

Bu teklif, 111 numaraya 442 * 1 metinle SMS gönderilerek etkinleştirilebilir.

Çağrı engelleme servisini etkinleştirmek için şunları yapabilirsiniz:Çevrimiçi asistan kullanın. Bunu bulmak için önce MTS'nin resmi web sitesine gitmelisiniz. Hizmeti, kullanıcının yetkilendirildikten sonra girdiği kişisel dolaptan ayarlayabilirsiniz.

Şirketin web sitesinde, kişisel yöneticiyle iletişime geçerek, bu teklifin etkinleştirilmesini engellemek için bu teklifin etkinleştirilmesiyle ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Abone herhangi bir nedenle yukarıdaki tavsiyelerin tümünü onaylamazsa, MTS cep telefonuna gidebilir, bir danışmana danışabilir ve müşterinin talebi üzerine hizmeti etkinleştirebilir.

Bu teklif nasıl devre dışı bırakılır?

Hizmetin devre dışı bırakılması "Kara Liste" (MTS) ile bağlantı kurmak için aynı yollarla mümkündür. Sadece çağrı ve SMS için işaretlerin kombinasyonu değişecektir:

- * 111 * 442 * 2 # (çağrı) - operatöre yapılan bir arama için bir kombinasyon.

- 442 * 2 - 111 numara için SMS metni.

"Kara liste" servisi tarafından aktive edilen yasakların hepsinin bir defada iptaline izin verilir.

SMS nasıl engellenir?

MTS mesajlarına kara liste nasıl eklenir? Sadece aramaları değil, aynı zamanda SMS de engelleyebilirsiniz. Bazen bir kişi kendini perakende zincirleri tarafından gönderilen sonsuz reklâmdan korumak istediğinde önemlidir. Kilidin çalışması için öncelikle acil servisi etkinleştirmeniz ve ikinci olarak "SMS Pro" yu 232 numaraya ücretsiz bir SMS göndererek bağlamanız gerekir. Metinde, aşağıdaki kombinasyonlardan birini yazmanız gerekir: "Reg" veya "ON".

Yasağı belirlenen aboneler, SMS'lerini gönderdikten sonra gönderilerin teslim edilmesiyle ilgili bilgi almayacaklar.

SMS engelleyici hizmetini ayarlayan bir kişi, istenirse, mesajların alındığı zaman kimlerden görülebilir, ancak metin artık okunmayacaktır.

Servis nasıl kullanılır?

Kara listesindeki aboneler için, engelleme türlerinden herhangi birini seçebilir ve ayarlayabilirsiniz: aramalar veya SMS veya her ikisi de. Seçeneklerin çeşitliliği iletişimi en rahat hale getirir.Kara Liste Hizmetini Devre Dışı Bırak

Numaraları yasağa tabi olan kişi, abonenin şebeke kapsama alanı dışında olduğu bilgisini duyacak veya çağrıya cevap olarak sinyal "meşgul" olacaktır.

Abonenin, telefon kombinasyonuna * 442 # yazarak kara listesini bağımsız olarak değiştirebilir. "22 * numara" mesajıyla 4424 numarasına SMS göndererek, kısıtlamaları kaldırmak da mümkündür.

Kara listenizi rahatça düzenleyindoğrudan MTS'nin kişisel ofisinden. Burada, mesajların bloke edilmesi için, örneğin abonelerden gelen çağrıların istenmediği haftanın günlerini ayarlayarak zamanlamayı ayarlayabilirsiniz. Bu sessiz bir haftasonu geçirmeyi mümkün kılar. Ya da tüm öğelerin engellenmesi için bir zaman aralığı ayarlayabilirsiniz, örneğin, günün gece boyunca, vb.

Kara listeyi (MTS) operatör üzerinden bağlayınherhangi bir modern telefon modeline ulaşabilirsiniz. Bu durumda ek uygulamaların yüklenmesi gerekli değildir. Liste numaralarını sadece cep telefonu değil, aynı zamanda ev ve uluslararası telefonlara da yerleştirebilirsiniz.

Erişim kodu nasıl çalışır?

Bazen içeriğin bulunduğu durumlar vardır.Kara liste diğer insanlara açıktır. Bunun olmasını önlemek için ne yapabilirim? Abone kara listeyi (MTS) silmek veya duyurmak istemiyorsa, erişim kodunu arama engelleme servisine ayarlayabilirsiniz. Bu durumda, görüntüleme, düzenleme ve diğer tüm işlemler sadece alınan erişim kodunu girdikten sonra mümkün olacaktır. Hatırlanmalı veya yazılmalıdır. Bir hata kodu yalnızca 4 kez girilebilir, bundan sonra servis engellenir. Yeniden yüklenmesi gerekecek.

Bu kodu kendiniz yüklemek için * 442 # tuşunu veya 4424 numarasına metin içeren bir metin yollamanız gerekiyor. Gördüğünüz gibi her şey çok basit.

"Erişim kodu" servisi, * 111 * 442 # kombinasyonunu arayarak veya mesaj metni 442 * 3 ile 111 numarasına SMS göndererek ücretsiz olarak devre dışı bırakılır

Herhangi bir kısıtlama var mı?

İstenmeyen kara listeye (MTS) ekleinsanlar herhangi bir tarife ile iletişim kurabilir. Ama sınırlamalar var. Bunlar şunları içerir: "MTS Connect", "MTS iPad", "Onlayner." Bu tarifelerin tüm modifikasyonlarının da servise bağlanmasına izin verilmez. Bu yüzden barışı korumak isteyenler için seçim, şirketin diğer tekliflerinde durdurulmalıdır.

SMS engelleme olasılığı MTS Connect, Onlinier, Sınıf, MTS iPad ve tüm modifikasyonları için mevcut değildir.

Acil duruma eklenebilecek oda sayısının bir sınırı vardır. Kara liste (MTS) 300'den fazla abonesi olamaz.

Servis, MMS engelleme için geçerli değildir.

Diğer ülkelerin MTS abonelerinde kara listeye nasıl eklenir? Bu sorunun cevabı şu şekilde olabilir: Hizmet yalnızca özel bir sözleşmenin imzalandığı eyaletlerin topraklarında faaliyet gösterir.

kara liste mts kaldırmak

Özel bir teklifin yönetilmesine yardımcı olmak için 4424 numarasına SMS göndermek, kilitliyse mümkün olmaz.

Çağrı engelleme veya metin mesajı servisi sadece abone numarası MTS ekipmanında tanımlanmışsa mümkün olacaktır.

Ne kadar ödemek zorundayım

Kara Listeyi ücretsiz olarak bağlayabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ve hizmetin kullanımı için günlük 1.5 ruble bir toplam çekilir.

Ana bölgedeki 111 ve 4424 numaralarına metin mesajları göndermek ücretsizdir ve dolaşım sırasında fiyat tarife planına göre SMS maliyetine karşılık gelir.

İletişim çevresini yönetmek bazen rahat bir varoluş, psikolojik denge için gerekli koşul haline gelir. Buna yardımcı olmak için MTS "Kara Liste" servisi çağrılmaktadır.

MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı

MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı

Related news

 • Çam Yağının Saça Faydaları
 • Espumizan anlamına gelir (yeni doğanlar için): talimatlar, dozaj, özellikler
 • Fırında fırında patates ile sosis: basit tarifler
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ev için Noel dekorasyonunu kendi ellerimizle hazırlıyoruz
 • Acısına da Baharatına da Doyum Olmuyor: 3 Farklı Taco Tarifi

 • MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 51

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı


  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 44

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 24

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 10

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 74

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 50

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 87

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 28

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 50

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 78

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 17

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 63

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 2

  MTSdeki kara listeye nasıl eklenir MTS kara listesinin nasıl kesileceği veya bağlanacağı 82