Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu

Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu


Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 79 13.02.2019, 07:08

Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu

Modern teknolojinin yardımıyla, yapabilirsinizYemek pişirme süreci daha kolay, yemekler her zaman lezzetli ve kokulu kalacaktır. Çok çalışkan bir ev kadını için yeni bir asistandı. Bu mucize tekniğiyle, tavuktan hazırlanan yemekler, sadece iştah açacak fotoğrafları ile yemek tarifleri hazırlanır. Bu cihaz sayesinde, yemekleri nispeten düşük sıcaklıklarda yavaşça hazırlayabilirsiniz. Çoğunlukla multivark, tavuk pişirmek için kullanılır. Sürecin ocakta yemek pişirmek için gerekli olana göre biraz daha uzun sürmesine rağmen, modern ev hanımları bu tekniği zevkle kullanmanın tadını çıkarır. Bu, kümes hayvanı etinin çok sulu ve yumuşak hale gelmesinden kaynaklanmaktadır.

fotoğraflar ile tavuk yemekleri tarifleriTavuk için mutfak tarifleri, hangi içinBir multivarker kullanılır, fırında veya tavada pişirmeyi düşünenlerden farklıdır. Bu seçenekler daha sağlıklı ve harika bir tadı ve aroması olacak. Çok kanallı bir yemekte pişirirken, yemek çubuklarına girmeyeceksin. Etler, birkaç saat pişirmek için yumuşatılabileceğinden, en yüksek kalitede kullanılamaz. Tüm ürünleri bir multivarka yüklemek için diğer ev işlerini kullanabileceğiniz için, çanağı hazırlamak için harcanan zaman büyük ölçüde azalacaktır.

Çok değişkenli fırında tavuk ürünlerin uygun şekilde hazırlanmasını gerektirir. Eti hazırlamak için et göndermeden önce, cildi çıkarmak ve ondan aşırı yağ kesmek gerekir. Bunun nedeni, bu bileşenlerin büyük bir kısmının nihai sürümü olumsuz etkilemesidir. Ve herkes biliyor ki, yağ sağlığa sağlık getirmiyor. Bazen bazı ev arkadaşları aşırı yağı temizlemek için kızartma öncesi teknolojiyi kullanırlar. Bu seçenek bir multivark ile kullanılabilir, bu da çanağın fazladan bir lezzet almasını sağlar.

çok değişkenli fırında tavukSebzeli bir multivarette fırında tavukBir aile yemeği için mükemmel bir seçenektir. Ancak, taze kök bitkilerinin bir tavuktan daha ideal bir duruma getirilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu akılda tutulmalıdır. Bu yüzden sebzeler mümkün olduğunca küçük kesilmeli ve etle kaplanarak dibe gönderilmelidir.

Baharatlar pişirme sırasında en iyi şekilde eklenir, ancak tuz ve bitkilerin kullanılması durumunda en sonunda konulmalıdır.

Bir multivarcan fırında tavuk çok olabilirvaryasyonlar ve çeşitli tarifler. Tam bir karkas yanı sıra farklı soslarda parçalar kullanabilirsiniz. Sebzeleri ekleyebilir ve tahıllar yapabilirsiniz. Multivarkadan gelen sıvının zayıf buharlaştığını, yani çok fazla sos veya sos kullanmayın.

tavuk tarifleriÇok değişkenli fırında tavukBasit bir tarif, çok sayıda ürün gerektirmez. Bu yemek için, bir kilogram tavuk bacağı, bir küçük sarımsak sütü, iki soğan, birkaç parça defne yaprağı yetecek. Ürünlerin hazırlanmasına başlamadan önce, tüm bacak yıkanmalı, terbiye edilmeli ve biberlendirilmeli, daha sonra piliç multivarkın altına yerleştirmek mümkün olacaktır. Daha sonra bacakların üstüne bir soğan katmanı, sonra tekrar bir bacak tabakası konulur ve böylece birkaç kez dönüşümlü olur, üst sarımsak ve defne yaprağı ile serilir. İki buçuk saat pişirin.

Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu

Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu

Related news

 • Kuru Batırık Yapılışı
 • Kremalı soslu tavuk ve mantar makarna yanı sıra deniz ürünleri ile makarna
 • Badem Alerjisi Belirtileri Ve Tedavisi
 • Güllaç

 • Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 79

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu


  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 36

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 33

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 90

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 64

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 55

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 20

  Multivark içinde pişmiş tavuk - lezzetli, sulu, kokulu 46