Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir

Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir

19.04.2019

Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 82

Multivark'ta kızarmış patates. Nasıl pişirilir?

Multivark'ta ne yemek olacak? Kesinlikle herhangi bir çanak, ister ikinci, ister ilk, hatta yoğurt, pasta ve kek olsun. Multvarquin yardımıyla yiyecek koyup, pişirin, pişirin, kızartın ve bir çift için pişirin.

Çok Değişkenli ÖğelerMultivar basitçe,Akşam yemeği pişirmeye zaman ayırın, çünkü özel işlevlerin yardımıyla, size kahvaltı ve öğle yemeğini ve akşam yemeğini istediğiniz zaman belirtebilirsiniz. Ayrıca, sadece sağlıklı yiyecek kullananlar için vazgeçilmezdir. Yardımı ile bir çanağın pişirme süresi birkaç kez azaltılır. Örneğin, çoklu gözlü patatesler, işe başladıktan sonra en fazla on dakika içinde hazır olacaktır.

Çok değişkenli olarak ne yapabilirim? fasulye, bezelye ve mercimek - Buğday, arpa, buğday, pirinç ve baklagiller gibi tahıllar, çalışmak son derece kolaydır. Kısa sürede bir çok lokumda püresi pişirebilir ve çok lezzetli olur.

Ayrıca çok sulu ve yumuşak balık ve et döner, eser element ve vitamin buharlaşmazken, bütün yiyecekler bir çift için pişirilir.

Mükemmel yemekleri pişirmek için,Parmak uçlarınızda sadece bu mucize güveç için tarifleri olması gerekir. Çok amaçlı parkurdaki pişirme teknolojisi, fırında pişirme, kızartma tavasında veya tencerelerde pişirme işleminden önemli ölçüde farklıdır.

Çok değişkenli olarak ne yapabilirim?Çok değişkenli bir işlev de vardır.ısıtma, yani içinde tamamen hazır olan bulaşıklar, ihtiyaç duyduğunuz sıcaklığa kadar ısıtılabilir. Ayrıca, yiyecek bir süre ısınabilir, ki bu kendi başına belirlenebilir.

Çoklu gözplanşında yemek pişirme - bu mucize güveçlerin sahiplerinin, alıcılar tarafından tekrar tekrar teyit edildiği satın alımlarından hiç memnun olmaması çok rahat.

Örneğin, çok değişkenli kızarmış patates gibi bir çanağın tarifi düşünün. Bu incelik çok basit ve hızlı bir şekilde hazırlanmıştır.

Çok değişkenli kızarmış patates

Gezegenimizin sakinlerinin çoğu denendikızarmış patates. Onun hazırlanması için bir sürü reçeteler var, birisi bu yöntemi jenerasyondan nesile geçirdi, biri sadece internette buldu. Sonunda, her zaman yanmış patates gibi problemler vardı, ya da tersine, hiç kızardı. Sobada biraz zaman geçirmek, sürekli olarak her şeyi karıştırmak, hostese iyimserlik katmak değildi. Neyse ki, zamanımızın içinde, patates kızartmasını kolayca pişirebileceğiniz çok yönlü bir şirket gibi harika bir icat vardı.

Bu yemeği hazırlamak için aşağıdaki gibi malzemelere ihtiyacımız var:Çok Değişkenli Patates

 • patates, yaklaşık bir buçuk kilogram;
 • bitkisel yağ;
 • Tuz, soğan ve karabiber tadı.

Multivarkta kızarmış patates. hazırlanması:

İlk önce cihazın kasesine dökmeniz gerekirbazı ayçiçek yağı. Sonra, patatesleri samanla yıkayıp soyup kesmeniz gerekir. Ardından kaseye koyun ve "Pişirme" modunda, yaklaşık kırk dakika sonra multivarkı açın. Kapağı kapatmanız gerekmez.

Yirmi dakika geçtikten sonra patatesleri tuz ve biber haline getirip karıştırın. Pişirmenin sonunda tekrar karıştırın ve cihazı kapatın.

Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir

Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir

Related news

 • Chekhovun bozkır: hikayenin kısa bir özeti
 • Biberli Tartöletler Tarifi
 • Her Eve Lazım Defne Yaprağının 13 Mucizevi Faydası
 • Vücuttan şekeri atmanın yolları
 • Aşırı Zayıflık ve Aşırı Şişmanlık Sorunu

 • Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 92

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir


  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 91

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 10

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 20

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 33

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 70

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 17

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 75

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 55

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 82

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 55

  Multivarkta kızarmış patates. Nasıl pişirilir 79