Muscari. Dikim ve bakım 78 17.02.2019, 20:20

Muscari. Dikim ve bakım

Çiçek açmayı önemseyen bahçıvanlarzaten ilkbaharda başlayarak, mutlaka çiçek muscari yetiştirmeye başladı (fotoğraf kolaylıkla bulunabilir). Daha önce sıcak bölgelerde açılıyorlar - Mart ayında lütfen gözlerini 2 ay sonra dinlendirin. Küçük yüksekliğindeki küçük çalıları büyütün: 10 ila 20 cm, iyi toprak ve 30 cm'ye kadar uygun bakım ile 0.5 cm uzunluğundaki küçük kokulu çıkıntılar 50 çiçeği kapsar. Onlara renklendirme çeşitli: mavi, menekşe, lila, beyaz, mavi beyaz bir sınır, soluk sarı. Muskyri Ermeni çok güzel ve yumuşak mavi çiçekleri beyaz bir sınırla çevrili ve çok hoş bir kokusu var.
muscari ekim ve bakım
Bir iniş yeri seçme

Muscari, yetiştirilmesi ve bakımı yeterlidir.Basit, her zaman bahçıvan bakımına parlak ve bol çiçek açma ile cevap verir. Güneşi seviyorlar, ancak gölgeler içinde büyüyüp çiçek açabiliyorlar. Muscari kaya bahçelerinde, ayrı gruplarda ekilir, izler, broşürler, çiçek tarhları, kaldırımlar hazırlarlar. Çimenler, çimenler şeklinde küçük bahçelerde etkin bir şekilde duruyorlar. Ağaçların altına dikilebilirler: Fare sümbütünün erken çiçeklenmesiyle (bu bitkinin ikinci ismi), yeşil yapraklar belirsiz değildir, büyümeyi etkilemez. Fakat, kasarın gösterişsizliğine rağmen, yaprak dökmeyen çalılar altında dikim ve bırakmak arzulanan sonuca yol açmaz. Orada, çiçekler kurumuş. Ancak şakayık altında, kökleri altında, korkmadan dikebilirsiniz - kültür dekoratifliği artacak ve diğer bitkiler için yer açılacaktır.
Çiçek Muscari Fotoğraf
üreme

Bu çiçekler çatlamaz, zayıf asit, geçirgen gibihava, iyi drene edilmiş toprak. Toprak neminin arttığı yerlerde, su durgunluğuna sahip ovalarda, bitkiler ölür. İnişe geldikten sonra, gelecekte dikim ve hemşirelik, çalı büyüdükçe birkaç yıl alacaktır. Çiçekleri, ampuller ve tohumlar ile çarpabilirsiniz. En güvenilir yöntem ampullerin ayrılması ve ekilmesi'dir. Onlar küçüktür ve iyi gelişse de, birbirlerine müdahale etmeyin, bu nedenle yıllık bir bölünmeye ihtiyaç duymayın. Buna ek olarak, fare sümbülü yuvada iyi yetişir. Toprağın verimli olması ne kadar çok olursa, daha büyük ampuller büyür, o kadar parlak ve daha uzun çiçek açar, yeni bir yerde o kadar kolay köklenir. Yuvaların ayrılması, sonbaharın başlangıcında, 3 yılda bir kez yapılmaktadır. Fare sümbülünün ampulü bölmeden hemen sonra 7 cm derinliğinde, 5-10 cm'lik bir çukurlarda ve mutlaka gruplar halinde ekilmelidir.
bahçede çiçek bakımı
Bitkilerde beslenme ve sulama

Musa dikimi ve bakımı için başlanması önemlidiraynı anda: organik gübreler hemen verilir (kompost - metrekare başına 5 kg). İlkbaharda, kar erimemiş olduğunda, mineral gübre yapmanız önerilir. Sulamaya gelince, sadece büyümenin başında yeterlidir. Vejetaryan dinlenme döneminde - ve bu neredeyse bütün yaz aylarında, sulama zararlıdır. Bahçede iyi bir çiçek bakımı bol çiçeklenme, üreme için daha iyi hazırlık sağlayacaktır. Kemirgen sümbül cesur ve barınak sadece ilk vazgeçen sonra kış için, sonra da başarıyla türlü iklim bölgesi ve erken ilkbaharda kışı bahçe canlandıran, bol renkler memnun ediyor.

Muscari. Dikim ve bakımresim Goruntuler

Related news

 • Canan Karatay arıcıları kızdırdı
 • Brownie - nedir bu Ana bileşenler ve türleri
 • Papatya İle Saç Açma, Saç Kurutma Makinesi Kullanılır mı
 • Survivor 2018 16 Haziran İletişimi Kim Kazandı Survivor 2018 100. Bölüm Fragmanı Adem Nefes Alamıyor

 • Muscari. Dikim ve bakım 45

  Muscari. Dikim ve bakım


  Muscari. Dikim ve bakım 35

  Muscari. Dikim ve bakım 63

  Muscari. Dikim ve bakım 32

  Muscari. Dikim ve bakım 82

  Muscari. Dikim ve bakım 22

  Muscari. Dikim ve bakım 27

  Muscari. Dikim ve bakım 31