Ne tür kredi seçmeliyim

Ne tür kredi seçmeliyim?

Rusya'da borç verme, sadece ikiye ayrılabilir: perakende ve tüzel kişilere borç verme.

Perakende kredisi aşağıdaki ürünlerle temsil edilir:

 • Kredi türüTüketici kredisi. Bu tür bir kredinin amacı, bireylere, çalışanlara, tüketici amaçlarına (hane ve diğer teçhizat alımı, nakit ihracı, kredi kartları, vb.) Fonların verilmesidir.
 • Bireyler için araba kredileri. Bu tür bir kredi, taşıtların satın alınması için bireylere para verilmesini ima eder. Temel olarak, bankaların bir kısıtlaması vardır - bu şekilde özel ekipman satın alamama.
 • İpotek. Konutta veya konut dışı taşınmazın kredi üzerinden devralınması. Diğer ürünlerle karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha düşük oranlarla ve uzun vadeli kredilerle (yaklaşık 10-25 yıl) karakterize edilmiştir.

Tüzel kişiler için Rusya Federasyonu'nda kredi türleri

Rusya Federasyonu'nda kredi türleriPerakende kredilerin aksine, tüzel kişiler için ürün grubu çok daha geniştir. Genel olarak, aşağıdaki türdeki kredileri tüzel kişiliklere ayırabiliriz:

 • Gayrimenkul alımı için kredilendirme. Bu tür krediler, tüzel kişilerin konut dışı ve konut amaçlı gayrimenkul satın almasına izin verir. Bireysel bir ipotek farkı, önemli ölçüde daha kısa kredi koşullarına (5-10 yıl) dayanır.
 • Araç alımı için kredi. Hem tüzel kişiler hem de girişimciler hem araba hem de kamyon, özel araç satın alma imkanına sahiptir.
 • Ekipman alımı için kredi - en çokkuruluşlarla popüler. Teknolojiler hala durmuyor, bu nedenle üretim alanında yeni çözümlerin ortaya çıkması daha verimli ve verimli çalışmayı mümkün kılıyor. Bu tür ekipmanların nakit olarak alınması herkes için geçerli değildir. Gelir üzerinde kredi satın almak için fırsat geliyor. Ekipman alımı için borç vermenin temel koşulu borçlunun kendi katkısıdır. Bazen kredi tutarının yüzde 20 ila yüzde 50'si olabilir. Bu tür kredilerin süresi beş yıldan fazla değildir.
 • Mevcut varlıkların yenilenmesi için kredi. Bu kısa vadeli bir kredi türüdür. Bu ürünün amacı, mevcut varlıkların (mal alımı, hammadde, sarf malzemesi vb.) Yenilenmesidir.
 • Kredili - kısa vadeli kredi. Tüzel kişiler ve girişimciler için teminatsız bir tür kredi. Böyle bir kredinin vadesi bir aydır. Zorunlu bir koşul, her ay üst sınırın sıfırlanması ve sınırın revize edilmesidir. Temel olarak, bankalar cari hesaptaki ciro hacmine bağlı olarak bir limit belirledi. Diğer bir deyişle, bir kredili hesap, cari bir hesapta belirli bir tutarda negatif olarak hareket etme fırsatıdır.
 • Tüzel kişiliklere kredi türleriBir tür kredi olarak faktoring teklif edildiGeçenlerde bankacılar. faktoring rolü şirket malları ve onun için gönderilen eğer kurumsal fonlar, hiçbir ödeme vardır sağlamaktır. alıcı ile yapılan sözleşmeler temelinde Şirket satanlar faktoring için bir uygulama ile bankaya gider. Banka durumu dikkate alır ve bankaya satıcıdan mal imtiyaz ödeme yapmak için önermektedir. Banka da, satıcı ve banka değil hesaplanır, satıcıya satılan malların belli bir maliyet ve alıcı ödeyecektir. alıcıya nihai ödemeler sonra satıcının banka mallar için alınan paranın kalanı verir. satıcıya kredi türü için bankayı bazı komisyon öder.

Ne tür kredi seçmeliyimresim galeriler fotograflar Goruntuler Fotograf

Related news

 • Zeytinyağlı Ispanak
 • Brezilya Diyeti
 • Oktay Usta Sebzeli Güveç
 • Hangi yaştan çocuk çilek verebilirsiniz: tavsiye ve öneriler
 • Bisküvili Balerin Pasta Videosu

 • Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim


  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim

  Ne tür kredi seçmeliyim