Neden sağ kulakım yanıyor acaba

Neden sağ kulakım yanıyor acaba


Neden sağ kulakım yanıyor acaba 2 04.02.2019, 20:09

Neden sağ kulakım yanıyor acaba?

Çoğunlukla sağ yanıyormuş gibi hissediyoruzyanak ve kulak, bu tür bir acı için kesinlikle bir neden olmamasına rağmen. Acı acı verici olarak adlandırılabilir, daha doğrusu yüzünüzde hafif bir dalgalanma hissedersiniz ve aynaya bakarsanız kulağın yanında kızarıklık ve yanağın küçük bir kısmını görebilirsiniz. Bu süreç neden devam ediyor? Birkaç cevap var, bu yüzden bu duruma daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

doğru kulağı ne yakıyorKulakların yanmaması bile mantıklıdır.onlar ve büyük miktarda kükürt içerir (bu arada, bazı çakmaklarda ve hatta kibritlerde kullanılır). Saçlarımız parlasa bile alev hala kulaklara yayılmayabilir. Fakat kulaklar çok fazla yanmaya başladıklarında, bu zaten rahatsız olur, istemeden de olsa küçük bir ateş hakkında düşünmeye başlarsınız. Sağ kulağın ne yaktığını çok iyi duyduk ama tam olarak neye inanmaya değer, ve bir sonraki "büyükannenin hikayeleri" nelerdir?

sağ yanağını ve kulağı yakarEn sık duyduğunuz şeyleri düşününkulak yakmak için gerekçe? Çoğumuz, birinin size şiddetle tartıştığının bir işareti olduğunu söyleyeceğiz. Aynı zamanda tam olarak nasıl yanıtlandığınız belli değil: kötü ya da iyi. Bu sadece batıl inanç olsun, kesinlikle bunun bir anlamı vardır. Tartışmanın gerçek olup olmadığını kanıtlamaya devam edecek mi?

Doğru kulağın ne yaktığını düşünürsün,Belki de vücudunuzun arızasıyla ilgili bir sonuca vardık. Kulakların “alevlenmesinin” bedenin yanlış olduğu ve bir uzmana dönmenin bir işareti olduğuna dair bir işarettir. Kulakların ne yaktığına ve bunun ne anlama geldiğini merak ettiniz mi? Sonra açıklamaya başlarız.

batıl inancın sağ kulağı

Bize açıklayabilmenin ilk nedeni,Sağ kulağın ne yaktığı beyin aktivitesidir. Avustralya Üniversitesi'nden bilim adamları, bir kişi sert düşünmeye ve konsantre olmaya çalıştığında, kanındaki kan seviyesinin, kan akışını etkileyecek şekilde, oksijen düzeyini artırdığını kanıtladı. İkincisi kafaya ve dolayısıyla "yanmaya" başlayan kulaklara akmaya başlar. Bununla birlikte, bazıları bu gibi sonuçlardan şüphe duymaya devam etmektedir, çünkü örneğin bir okul veya üniversitedeki testler sırasında kulakların hiç yanmaması gerekir. Ve gerçek durum, kırmızı kulaklı tek bir insan görmememizdir. Bu nedenle, sonuç şu anlama gelir: ya testte bulunanların hiçbiri zihinsel aktiviteye girmez, ya da teori yanlıştır.

Bizi düşünen ikinci sebep,Hangi doğru kulak yakar - batıl inanç. Çoğumuzun akıllarına sıkı sıkıya bağlı olanlardır ve bu gerçekleşir gerçekleşmez, birisinin bizi tartıştığı sonucuna varırız. Bununla birlikte, ilk teori ile karşılaştırıldığında, bunun olduğuna inanmak zordur, çünkü kanıt yoktur. Söylentiler, çoğu insanın onlara inanmasını engellemeyen söylentilerdir.

Bilim adamlarına göre, neyin ne olduğu konusunda endişelenmeksağ kulak yanar, gerekli değildir, çünkü bu ciddi bir hastalığın ilk belirtisi değildir. Belki de bu gerçekten kan akışı veya kan basıncındaki artışla ilgilidir. Her durumda, kırmızı kulaklarına fazla dikkat etmeyin, çünkü birkaç dakika içinde normal bir renk haline gelirler.

Neden sağ kulakım yanıyor acaba

Neden sağ kulakım yanıyor acaba

Related news

 • Odun üzerinde benzersiz resimler - Rusyanın kültürel mirası
 • Köpekler kuyruklarını neden kovalar
 • Kapı panelleri VAZ 2110 - sökme, montaj, destek

 • Neden sağ kulakım yanıyor acaba 6

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba


  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 61

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 24

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 13

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 27

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 85

  Neden sağ kulakım yanıyor acaba 38