Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 31 18.01.2019, 16:27

Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir?

Olağan kürek yerine uzun geldimotor kültivatörler - araziyi sürmek için uyarlanmış bir teknik. Fakat birçok insan kendisine şu soruyu sormaktadır: almaya değer midir? Çiftlikte faydalı olacak mı? Ve olumlu bir cevaptan sonra soru görünür: "Bir ekici nasıl seçilir?"

motorlu ekici nasıl seçilir?İlkiyle ilgileneceğiz. Bu teknik ne yeteneğine sahiptir ve onu satın almak karlı mıdır? Motor-kültivatörü çalıştırma ve onarım konusunda oldukça basittir, aynı zamanda oldukça sessiz ve oldukça güvenilirdir. Görevleri arasında: araziyi sürmek, bu esnada yabani otların köklerinden kurtulmak ve gübreleri toprak ile karıştırma yeteneği. Motorlu bir kültivatörün artısı hafiftir - 55 kg'dan fazla değil. Ve gücü 1.8-6.5 litredir. a. Ayrıca pozitif özelliği, çeşitli ekipmanlarla yapılan bir çalışmadır: bir römork, pulluk, hiller, patates kazıcısı ve diğerleri. Ayrıca bazı modellerin tekerleklerini takma imkanı da vardır. Böylece, bir motorlu ekiciden bir nakliye aracı yapmak mümkündür ve yine de bir sepet takarsanız, çeşitli yükleri taşımak mümkündür.

Peki, motorlu bir ekici nasıl seçilir? Ne devam etmeliyiz? küçük bir şeyse ilk şey topraklarını değerlendirmek ve zemin orada o zaman tekniğini daha kolay ve zayıf güç alarak değer, yumuşak ve gevrek, ancak sitenizin oldukça büyük olduğunu ve eğer sert ve kötü Üzerinde kara, o zaman neden alamazsın Daha güçlü bir şey. Üzerinde yüklü ne ekipman, kendisiyle birlikte gerçekleştiren işin ne tür - Elbette, kendi özellikleri nedeniyle esaslı bir teknik seçmek gerekir. Yalnızca kara saban bir yeke gerekiyorsa Örneğin, daha sonra sadece pulluk gerekir ve diğer ekipman gerekli değildir. Amerikan motorlu kültivatörler, yüksek kaliteleri ve aynı zamanda düşük fiyatları nedeniyle çok popülerdir.

motorlu kültivatör Honda

Konunun kararlaştırılmasında diğer bir sorun da,Bir ekici seçme şekli, bir üreticiyi seçmenin zorluğudur. Bugün, çok popüler ve yaygın bir teknik Honda ve Rus üreticisi Neva'dan geliyor.

Honda markası kendini kanıtladı.Rus pazarı. Tiller "Honda" güvenilirlik ve dayanıklılığı vardır aynı markanın modern motor ile donatılmıştır. Bu teknik, tüketicinin araziyle çalışmak istediğini tümüyle tatmin eder. Bu tekniğin avantajları şunlardır: tam otomatik, çok hafif gürültü, dayanıklı ve güvenilir malzemelerin ayrıntıları, maksimum güvenli bir şekilde çalışmasını.

Moto Kültivatör "Neva" - Rus rakip"Honda". Onlar da bahçıvanlar ve bahçıvanlar arasında çok yaygındır. Onların dağıtımı için ana pazar Rusya ve Sovyet sonrası alanın ülkeleridir. Bu firma, Honda, Subaru gibi markalarla işbirliği yaparak, motorların yerlerinde çalışmak için makine üretiminde kullanıyor. Bu teknik, 2002'den beri üretilmiştir ve şimdiden birçok bahçıvanın kalbini kazanmıştır.

yeke neva

Yani, bir motorlu kültivatörün nasıl seçileceği sorusu,oldukça basit. Sadece neden ve neye ihtiyaç duyulduğunu bilmeniz ve hangi markanın alınacağına ve kime güvenileceğine - Rus üreticilere veya yabancılara karar vermeniz gerekir. Bundan sonra, motorlu bir ekim makinesini güvenle alabilirsiniz.

Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilirfotograflar resim galeriler

Related news

 • Rus tarihinin tarih yazımı
 • Elçin Sanguya tanık şoku
 • Lezzetli ev yapımı müstahzarlar: kış için borsch için pancar
 • Hurmalı Pasta Tarifi

 • Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 85

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir


  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 52

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 43

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 18

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 72

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 33

  Neyin ilerleyeceği konusunda motorlu ekici nasıl seçilir 34