Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir

Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir


Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 96 21.02.2019, 20:10

Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir.

Vahşi veya evcil kedilerin kendi karakteristikleri varözel özellikler. Yırtıcıların bu grubu, sevgi özgürlüğü, eylemlerin ani olması, hareketlerin hızı ve doğruluğu gibi niteliklere sahiptir. Doğal koşullarda yaşayan kedigiller akrabaları arasında büyük kişiler var. Buna karşılık, evcil hayvanlar küçük ve güzel canlılardır. Bununla birlikte, görkemli görünüşün arkasında acımasız bir yırtıcı, kendi benzersiz zihnine ve karaktere sahiptir.

Çoğu evde yaşayan cinsler - değilSaldırgan ve fedakar hayvanlar. Onlar ustalarına fedakarca bağlılar. Barış seven ve sevecen olan evcil hayvanlar, Nibelung cinsinin temsilcileri olacak. Bu türün bir kedisi ilk kez 1980'de ortaya çıktı. Farklı ırklardan geçerek ışıkta güzel karakteristik özelliklere sahip bir yavru kedi ortaya çıktı. Ailesinin kısa saçlı bir kadın ve Rus mavi ırkının bir erkek vardı.Nibelung kedi

Nabalungs'un atası bir hayvandı,Rus mavi çizgisinde renk vardı ve uzun kürktü. Dış işaretler, yeni ırktan Nibelung'un adını tanımladı. Bu türden bir kedi güzel bir vücuda sahiptir. Uzun, mütevazi bir cismi örten uzun mavi bir yün, parlak yeşil gözlerle birleşince, karşı konulmaz derecede güzelleşiyor.Nibelung kedi

Nibelung - kedi sakin ve sevecen, keyiflises tonusu. Ona efendilerine fazla sıkıntı vereceğini ve beni hoş olmayan bir meowasıyla rahatsız etmeyeceğini söyledi. Robot ve bağlılık, eğlencelik Nibelung ırkının temel özelliklerini taşıyor. Bu türün bir kedisi, sadık ve sadık bir hayvandır, oldukça temiztir.

Kedilerin ırkı Rus mavisidir, ırkın aksineNibelung, kısa bir ceket var. Rus kedisi 1900'den beri biliniyor. Rus İmparatoriçesi Catherine II'nin mavinin küçük hayvanlarını yetiştirme konusundaki efsaneleri var. Efsaneler, Viking mavisi moustached purr'lerin kampanyalarına iyi şans getirdiğini söylüyor.

Rus kisül'ün ayırıcı özelliği, mavi kısa saçtır. Kadife yün ile gümüşi mavi ve parlak yeşil gözleri olan zarif hayvan, sadece harika.Rus kedisi

Rus kedinin görünüşü tek şey değilitibar. Mükemmel bir şekilde oluşur. Hayvanın hareketleri pürüzsüz ve zariftir. Sakin ve sevgi dolu bıyıklı evcil hayvanlar kendilerini efendilerine bağlarlar, evcil olurlar. Aynı zamanda, yırtıcı ekibinin karakteristi olan yırtıcı hayvanın içgüdüsü, Rus kedisinde iyi gelişmiştir. O harika bir avcıdır, kolayca hareket eder ve ustaca atlar.

Kedilerin cins Rus maviÖnemli bir özellik ruskedi, sosyal dost canlısı bir hayvandır. Yeterli bağımsızlığına rağmen, bir apartmanda yaşamaya mükemmel uyum sağlar. Mavi Kisul, çocuklarla uğraşırken çok sevecen olan hane halkına asla saldırganlık belirtileri göstermez. Hayvan, diğer kedilerle çizilmeyecek ve ısırmayacak, saldırmayacak ya da bu ilişkileri öğrenmeyecektir.

Bu cinsin temsilcileri zeki ve kaprisli değiller. Böyle bir hayvana sahip olmak bir zevktir. Temiz bir hayvan her zaman dikkatle kürkünü izler. Rus mavi ırkının dişileri muhteşem bir anne içgüdüsüne sahiptir. Yavru kedi bakmakta ve bakmakta olan bir anne tarafından eğitilecektir.

Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir

Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir

Related news

 • Patlıcanlı Söğürme Tarifi
 • İlaç Pantogam (şurup). Kullanım Talimatları
 • Borsa Ne İşe Yarar
 • Stratejik uçak-füze taşıyıcı Tu-95MS Ayı
 • Stalker oyunu: Ölümsüz olmak nasıl
 • Zeytin ve Türleri

 • Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 8

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir


  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 6

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 45

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 36

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 23

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 43

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 98

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 14

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 39

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 98

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 95

  Nibelung, görkemli bir görünüm ve huzur vasfına sahip bir kedidir 18