Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi

Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi

01.04.2019

Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 98

Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi

Genç Rus havayolu "Kuzey Rüzgar"(Nordwind havayolları), dünyanın her yerine kargo ve yolcu taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan Pegas-Turist şirketinin bir parçası olarak kabul edilir. Ana ofis, Moskova'nın Sheremetyevo Havalimanı'nda yer almaktadır.

Bugün, en güvenilir, rahat ve hızlıHavacılık, ulaşım şekli olarak kabul edilir. Bu sektörde çalışmak için sadece gökyüzüne aşığınız olan bir profesyonel olmanın yanı sıra elde edilen her uçuşun güvenliğini de anlamanız gerekir.

Rusya'nın sivil havacılık tarihine başladı1923 yılı. Rus filosunun resmi doğum günü ise 9 Şubat sayılıyor. Zaten Temmuz ayında, iç hat Moskova-Nizhny Novgorod yönünde çalışmaya başladı. Sivil Havacılık Bakanlığı 1964'te kuruldu ve 2004'ten beri tüm sorumluluk Federal Hava Ulaştırma Ajansı'na devredildi.

rusya sivil havacılıkBugüne kadar, Rusya'nın sivil havacılıkFilosu yaklaşık 3930 uçak ve 2.040 helikopterden oluşmaktadır. Ülkemiz ekonomisinin bu kolu en dinamik olarak gelişmektedir. İşin kalitesi beyan edilen dünya standartlarına uygundur ve ulaşım yolu (yük ve yolcu) hızlı bir şekilde gelişmektedir.

Rus Havayolları Değerlendirmesi

1. Yamal havayolu şirketi, uçuş için en iyi hizmet ve minimum bekleme süresine sahiptir. Yolcuların incelemesine göre bilet fiyatları da hoş karşılandı.

2. Rus charter havayolu şirketinden ümit edilen gümüş Rusya'da ve yurtdışında en popüler turistik yerlere ulaşım sağlar.

3. Bronz, iç hat uçuşlarını ve daha az sıklıkla uluslararası olanları taşıyan "KogalymAvia" derecesini aldı.

4. "Ural Havayolları" tarafından reyting ve hizmet kalitesinde dört firma alındı.

5. Rusya'nın en büyük ve en eski şirketi Aeroflot, 5. sıraya yerleşti. Hizmete ilişkin oldukça yüksek statüye rağmen 3 alınmıştır. Pahalı bilet fiyatları, yolcuların bilgisi olmadan sürekli gecikmeler veya uçuş iptalleri ile uyumlu değildir.

6. Hizmetlerin maliyeti ve kalitesinin tanınmaması için, troika bir başka büyük havayolu şirketi Transaero aldı.

7. "Sibirya" havayolu şirketi, yolcuların sık gecikmeler ve zamansız kalkışlarla ilgili yorumları olmasaydı 6. sırada yarışabilirdi.

8. "Uteir" şirketi derecelendirmeyi tamamlar. Biletlerin düşük maliyetine rağmen, ilginç bir sorun var: sık uçak değişimi. Örneğin, iş sınıfına bir bilet aldınız ve sonunda başka bir uçakta ve ekonomide uçtunuz. Evet, bu da olur.

Rus havayolları notu Dikkatinizi reytinge çekiyoruzRus havayolları ülkemizin tüm havacılık temsilcileri değildir, ancak bu onların hizmetlerini kullanmanın tehlikeli olduğu anlamına gelmez. Ve uçağın en güvenli ulaşım aracı olarak kabul edildiğini unutmayın, bu yüzden zevkle uçun.

Havayolunun oluşturulması ve geliştirilmesi

Nordwind Airlines, okuyacağınız incelemelerbiraz sonra, Rus havacılık pazarında en dinamik olarak geliştiği düşünülür. 2008 yılında ortaya çıktı ve kurulduğu zaman onun parkında sadece 3 uçak vardı. Ancak buna rağmen, 6 tatil beldesine düzenli charter seferleri yaptı.

Beş yıl içinde rota ağı genişledi vedünyanın 27 noktasında 97 yönünü saymaya başladı. Bu gelişme durmadı ve 2014 yılına kadar havayolları Nordwind Havayolları Güney Amerika, Afrika ve Asya'ya uçmaya başladı.

nordwind havayolları yorumlar2008 yılında şirket sadece 20 taşıyorsaBinlerce yolcu, gelecek sene bu rakam yarım milyonu geçti. 2019 itibariyle, işaret 1 milyonu aştı ve bu rakam her yıl sadece büyüdü. Resmi rakamlara göre, 2014 yılı sonu itibariyle taşınan yolcu sayısı 4,5 milyona ulaştı.

Yolcu trafiğinin aktif büyümesi ile,Sadece uçuşların coğrafyası, aynı zamanda bir uçak filosu. Sert yaptığı parkta 5 yıl sonra, kariyerinde sadece 3 uçak başında vardı şirket, Boeing 767-300ER bunların çoğu 44 uçağı, olacak inanmak.

Uçak parkı

"Kuzey Rüzgarı" nın temsilcileri olarakKurulduğu günden bu yana her yolcunun uçağın emniyetini, rahatlığını ve güncelliğini sağlamak için uçağın yanlarındaki yüksek standartları karşılamaya çalışmaktadır. Böyle bir bar ve hedef, Nordwind Airlines uçaklarının filosunu da etkiledi.

Havayolu yolcularına yapılan yolcu geri bildirimi olumlu,Birçok kişi, uçakların yenilik ve rahatlığını kaydetti. Ayrıca, yolcular arasında rahatsızlık hissetmeden bir gemiyi “yavaşça” hareket ettirebilen pilotların yüksek mesleki eğitimi hiç de dikkat çekmiyor.

boeing 767Bu sene havayolları kendi uçaklarıBoeing 767-300ER (18 adet), 737-800 (6 adet), 757-200ER (8 adet), 777-200ER (3 adet), Airbus 320-232 (1 adet) ve Airbus 321- 200 (8 birim). Parkın genişlemesi durmuyor ve yakın gelecekte Severny Veter beş yeni Irkut MS-21 uçağı almayı planlıyor.

Uçuşlar ve destinasyonlar

Şu anda sadece uçuşlar değilProgram, ancak şehirlerin sayısı da artıyor. 2013 yılında Pegas-Tourist şirketi Ikar Airlines ve Kharkiv Airlines ile bir anlaşma imzaladı. Ancak, "Kuzey Rüzgarı" nın dediği gibi, bu charter havayolları onların mülkü değildir. Sen aslında, verdikleri hizmetler onlar ilk etapta onlar için kullanacağı güvenlik, konfor, uçak tipi ve hizmet seviyesi yolculara fark etmez konusunda hemfikir.

Uçağın ana operatörü olduğundan"Pegasus-Turist" olarak kabul edilir, daha sonra rotalar turist destinasyonlarında uzmanlaşır. Nordwind Havayolları'nın tüm uçuşlarını boyamak imkansız, bu yüzden en popüler olanlara odaklanıyoruz.

En popüler yer Antalya'nın Türk şehridir. Katılımcılar arasında da oldukça popüler olanları Mısır, Tunus, İstanbul ve Ankara idi.

nordwind havayolları

Uçak şirketleri İspanya ya Kanarya Adaları, Yunanistan veya Meksika'da, Emirates veya Almanya'da düşüyorlar ve Tayland uzun bir uçuş sadece sessizce size için uçacak.

Yolcuların olumlu görüşleri

Durumu ne olursa olsun herhangi bir şirketYolcuların hoşnutsuzluğunu dinleyebilmeli ve hataları hızlı bir şekilde düzeltmeye çalışmalı, bu kader Nordwind Havayolları'nı geçemedi. Turistlerin yorumları bazen çok çelişkilidir, kesinlikle farklı taşıyıcılarla ilgili olduğu hissini yaratır. Ama tüm hoşnutsuzluğu dikkatlice ayırıp, birçok olumlu şey bulundu:

- Emniyete, pilotların ve diğer mürettebatın yüksek profesyonelliğine gösterilmelidir. Taşıyıcıları başkalarıyla kıyaslayan birçok yolcu, Nordwind Havayolları'nın hizmetlerine daha fazla eğimlidir.

- Tur operatörleri ve turistler için biletler ucuzdur. Bu onur, tatile biraz tasarruf etmek isteyenler tarafından takdir edilecektir.

- Personelin yardımseverliği de kalmadıfarkedilmeden. Yolcuların yorumlarına göre, uçuş görevlileri arkadaş canlısı ve sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de uçuş sırasında maksimum konfor yaratmaya çalışıyor. Küçük turistlere şişme oyuncaklar ve çizim için setler verilir.

kuzey rüzgar nordwind havayollarıHer ne kadar yemek, birçok yolcuya göretatmin edici olarak değerlendirilir, bunun hakkında keskin şikayetler yoktu. Çocuklarla uçarsanız, "tecrübeli" turistler kendi yemeklerini kendileri almayı öneriyorlar.

Memnuniyetsizlik nedenleri

Olumsuz geri bildirim biraz daha büyüktüPozitif. Ana hoşnutsuzluk, uçuşlarda sürekli vardiya veya gecikmelerden kaynaklanıyordu. Görevinden dolayı hizmet düzeyini karşılaştırabilen yolculardan birinin hatırlanması üzerine, üç kez program dışı kalmıştır. Ancak gecikme 2 saatten bir güne değişmediyse gözlerinizi kapatabilirsiniz! Birçoğu iş başında önemli görevler aldılar çünkü görevlerine zamanında başlamamışlardı.

Hoşnutsuzluğun çoğu uçağın rahatsızlığından kaynaklanıyordu:

- koltuklar arasındaki airbus 321'de bir boşluk çok dardır;

- Bazen kabinde çok soğuk, ancak yeterli battaniye yok;

- hatalı tuvaletler.

Ek hizmetler

Özel değerli eşyaların taşınmasına dahildirözel ulaşım ile. Ayrıca, şirket uçuşa hassas bir bagaj alır, ancak bir şartla: ambalajın emniyetinin sorumluluğu onlardan kaldırılır.

Örneğin, kırılabilir veya kırılgan öğeleri yalnızca havayolu temsilcileri ve ek muayene ile peşin koordinasyonunda, yolcu kabininde kabul etti.

Belgeler, para ve değerli mücevher olamazBagaj ile teslim, böylece yolcuları kendilerini tutmalıdır. Kontrol edilen bagajların listesi bozulabilir gıdalar, değerli eşyalar, tabletler, anahtarlar, resmi belgeler içermemelidir.

Iş sınıfı

Kendine saygılı bir şirket teklif etmeliVIP yolcular için hizmetler. Üst düzey bir business class hizmeti, yolcuların uçuşun her saniyesinden keyif almasına izin verecek ve özel ikramlar uçuşu unutulmaz kılacak.

Özel olarak hazırlanmış bir menü, ürün yelpazesinde dünyanın birçok ülkesinin mutfağına sahiptir. Hoşunuza giden bir yemek siparişi verirken, havayolunun şefinin en yüksek seviyede pişireceğinden emin olabilirsiniz.

nordwind havayollarıÖnemli bir detay, uçuş sırasında dar geçit ve rahatsızlık hakkında unutmanızı sağlayacak koltuklar (96 cm) arasındaki mesafedir.

Online kayıt var mı?

Bu soru çoğu yolcuları sık sık endişelendiriyorNordwind Havayolları. Check-in uçuştan 2 saat önce ve 40 dakika içinde bitmektedir. Çevrimiçi kayıt için, şu anda geliştirme aşamasındadır ve şu anda uygulanmamaktadır.

Aile Seyahati

Bütün aile ile tatile gitmeye karar verirsenizbu bilgi sizin için. İki yaşına gelmemiş olan her yolcu, ayrı bir koltuk vermeden uçakta uçar. Bir bilet alırken, bebeğin yaşını doğrulayan bir belge sunarak doğum tarihini belirtmeniz gerekir.

Sabit bir kızağın bulunduğu bir uçağa binerseniz, bu hizmet sadece 1 yaşın altındaki çocuklara verilir.

Önceden firma temsilcileri ile iletişime geçerek bebek maması siparişi verebilirsiniz. Hava taşıyıcının personelini uyarmayı unuttuysanız, 2 yaşın altındaki çocuklar yiyecek alamazlar.

Hamile kadınlar için uçuş inceliği

Uçuştan önce, gelecek anne ve Rus tüzüğühavayolu bir sözleşmeye giriyor. Hamile bir kadının durumu ile ilgili bir sağlık sertifikası, uçuştan bir hafta önce verilmemelidir. Pozisyondaki bir kadına, teslim tarihinden en geç 28 gün önce uçakta izin verilir.

Sonuç

Nordwind Havayolları hakkında özetleme (geri bildirimYukarıda tartışılan), havayolu güvenli ve bütçe gezisi için olası rahatsızlığı feda etmeye hazır olanlar için mükemmel bir çözüm olacağını söyleyebiliriz.

Ve tüm insanların taleplerini karşılarken, başka bir havayolu şirketinin hizmetlerine yönelme ya da uçuş ve hizmetten çok fazla beklememeyi tavsiye ediyoruz.

Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi

Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi

Related news

 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Kahvaltılık Menemen Tarifi
 • Aktris Lugovaya Maria: biyografi, fotoğraf. En iyi film ve TV şovları
 • Elmalı Truff Videosu
 • Ramazanda Ağız Kokusu İçin Doğal Formüller

 • Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 100

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi


  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 14

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 58

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 81

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 24

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 30

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 53

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 47

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 33

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 9

  Nordwind Havayolları: yorumlar. Rus charter havayolu şirketi 34