Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat

Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat

21.04.2019

Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 14

"Nystatinovye fitilleri" anlamındadır. talimat

İlaç "Nystatin" şeklinde mevcutturvajinal ve rektal fitiller. İlaç, bir kadının rektum veya vajinasının mukoza zarında lokal olarak hareket eder. İlaç "Nystatin fitiller" bir antifungal ajan olarak talimatı açıklar. Preparasyona, Candida cinsinin maya benzeri mantarları özellikle duyarlıdır. Bu bağlamda, en yaygın olarak reçete edilen ilaç, maya enfeksiyonundan "Nystatin fitilleri" dir.

Vajinal fitiller ortadan kaldırmaya yardımcı olurkandidiyaz semptomları. Ürünün kullanımı, mukozanın kızarıklığını ve şişmesini etkili bir şekilde giderir. "Nystatin fitiller" ilacı, aynı zamanda, yanma ve kaşıntı gibi hoş olmayan bir hissi de ortadan kaldırır. Bir ajanın patojenin bir veya başka bir ilaca karşı duyarlılığının ön analizinden sonra reçete edilir.

Vajinal ilaç "Nystatin fitiller"Talimat, hijyen prosedürlerinden sonra kullanılmasını önerir. Fitiller vajinaya derinlemesine enjekte edilir. Kural olarak, günde iki kez ilacı kullanmanız önerilir - akşam ve sabah. Tıbbın dozu (500 000 veya 250 000 ünite) ilgili hekim tarafından belirlenir.

"Nystatin mumlarını" uygulayıntalimat iki haftadan az olmamalıdır. Bu süreden sonra, tedavinin etkinliğini yeterli bir şekilde değerlendirmek için vajinal akıntının bir analizi tekrar yapılmalıdır. Tedavi cinsel eşe de verilmelidir. Bu amaçlar için, "Nistatin merhem" kullanılır. Terapinin tamamı boyunca, cinsel ilişkiden kaçınılmalıdır.

Vajinal ilaç "Nystatin fitiller"Bu talimat ayrıca dişi genital bölgedeki enflamatuar süreçlerin antibiyotik tedavisinin arka planında kullanılmasını önermektedir. Bilindiği gibi, antibiyotikler, Candida türünün mantarlarını içeren koşullu patojenik mikrofloranın gelişimini desteklemektedir. Kandidiyazis gelişmesini önlemek için, bir kadın bir ilaç "Nystatin fitiller" (vajinal) reçete edilir.

Kandidiyazın grev yapmadığı belirtilmelidir.sadece kadınların cinsel organları. Bazı durumlarda, pamukçuk rektumda tespit edilir. Etken madde vajinadan organ içine nüfuz eder. Vajinal kandidiyazis ile olduğu gibi, rektumda pamukçuk kaşıntı ve yanma ile birlikte, ancak sadece anüste eşlik eder. Bazı durumlarda, anüs çevresindeki deride bir şişlik, şişlik ve kızarıklık ile kendini gösterir. Dışkıda, bazen kanın bir karışımı ile mukus mevcut olabilir.

Rektumdaki kandidiyaz tedavisi yapılmalıdır.Hemen. Aksi halde sindirim sistemi boyunca yayılabilir. Rektumda pamukçuk ile rektal uygulama için bir "Nystatin fitil" reçete edilir. Dozaj (500.000 veya 250.000 ünite) bir doktor tarafından reçete edilir. En az iki hafta boyunca rektal fitiller kullanın. Uyuşturucuyu günde iki kez - sabahları ve akşamları - girmeniz tavsiye edilir.

Süpozituvarlar belirtilmelidirSistemik kan dolaşımına girmeden neredeyse lokal etkiler. Bazı durumlarda, etkiyi arttırmak için, bir uzman bir oral antifungal ilacın (örneğin, bir ilaç "Nystatin ile Tetrasiklin") verilmesini tavsiye edebilir.

Bireysel hoşgörüsüzlük ile vajinal ve rektal fitiller atanmamıştır. Gebelik ve emzirme kontrendike aracı "Nystatin mumlar".

Uygulamada gösterildiği gibi olumsuz tepkilerfitil kullanımı not edilmemiştir. İstisnai, çok nadir durumlarda, etkilenen alanın artmış yanması veya kaşıntısı şeklinde alerjik belirtiler mümkündür.

Antimikrobiyallere dikkat edilmelidirMüstahzarlar bir uzmana danışmadan kullanıma yönelik değildir. Rektal veya vajinal fitiller uygulamadan önce talimatları okumalısınız.

Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat

Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat

Related news

 • Karayemiş Reçeli
 • Kendi ellerindeki çiçekler: oluklu kağıttan yapılmış bir orkide
 • Şirinler Filmi Vizyonda, Çizgi Filmi Cartoon Network’te
 • Japonyanın mimarisi, benzersizliği
 • Temsil kavramı, temsil türleri, anlam

 • Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 67

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat


  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 21

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 20

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 68

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 75

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 30

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 71

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 45

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 87

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 89

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 29

  Nystatinovye fitilleri anlamındadır. talimat 4