Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 27 28.01.2019, 23:09

Çocuklar için şurup "Stodal": çocuk doktorlarının yorumları

Homeopati, natüropatik tıbbın bir bölümüdür.uzun bir başarı geçmişi vardır. Son yirmi yıl içinde homeopati konusunda önemli bir ilgi vardı. Dünyadaki en yaygın ikinci ilaç olan gelişmiş ülkelerdeki bütünleştirici ilacın en hızlı büyüyen alanıdır.

Homeopatik ilaçlar dayanmaktadırbitki, mineral ve diğer doğal maddelerin mikrodları. Yan etkileri olmaksızın güvenli ve etkilidirler, istenmeyen ilaç etkileşimleri yoktur, bu da homeopatik tedavi ile birlikte gerektiği gibi geleneksel ilaçları almanızı sağlar.

Kışın gelişiyle birçok çocuğun öksürüğü var.Özellikle gece dinlenme sırasında son derece sorunlu olan. Çocuklarda üst solunum yolu hastalıkları - çoğu ebeveyn için son derece acil bir sorun. Öksürüğü tedavi etmek için mi? Belki de en yaygın patolojinin cevabı "Boiron Laboratuvarı" tarafından üretilen homoeopatik ilaç "Stodal" dır. Çocuklar için (birçok ebeveynin yorumları bunu doğrulamaktadır), şurup "Stodal", çeşitli etiyolojiler için öksürük tedavisi sağlayan en etkili ilaçlardan biridir.

Eylemi çok bileşenlidirbileşim. Bu aktif madde - Pulsatilla, Rumex (kıvırcık labada), vasküler adalet, ipecacuanha, spogniya tost stikta pulmonariya, Antimonium tartaricum, miokarde, kokkus kakto, Drosera.

Kesinlikle, "Stodal" ilacının kompleks formülünde bulunan bu bileşenlerin etkisini bilmek yararlı olacaktır. Çocuklar için (incelemeler)eczacılar bunu onaylarlar) güvenlidirler ve çocukların homeopatik ilaç dolabına girerler.

Popüler bir bitkisel içerik PULSATILL'dir. Pulsatilla özü, kuru öksürük ve bol balgam öksürüğü tedavisinde yatıştırıcı olarak önerilmektedir.

RUSEX CRISPUS (kuzukulağı kıvırcık), demir ve potasyum açısından zengin A vitamini ve proteinin mükemmel bir kaynağıdır. Çare öksürük rahatsız edici uykuda etkilidir.

ADALET VASKÜLER - güçlü uyarıcısolunum aktivitesi. Solunum yolu akut catarrhal hastalıkların tedavisinde etkili bir ilaç - solunum yolu tıkanması ile paroksismal öksürük, hapşırma eşliğinde öksürük.

IPECACUANA (veya kusma kökü). Süspansiyon, infüzyon, Ipecacuan tozları, göğüs bölgesinde sürekli bası, solunum için kullanılır. Öksürük balgam söktürücü olarak küçük dozlarda reçete edilir.

TOAST'un (kurutulmuş deniz süngeri) EXTRACTION, öksürük ve krup ile solunum yolu hastalıklarının belirtileri için harika bir ilaçtır.

Rinit, bronşiyal akıntılı inflamasyon ve influenza için STICK PULMONARY (pulmoner yosun) önerilir.

ANTIMONIUM TARTARIKUM (veya kusma taşı) zor bir balgam çıkarma ile ıslak "yuvarlanma" öksürük ile reçete edilir.

Balgam söktürücü MEOKARDE bronşit, bronşiyal akıntılı dolgu için kullanılır.

MEKSİKA KOZMETİKLERİ (COCCUS CAKTI). Klinik şartlarda, kalın mukuslu kusma ile sonuçlanan spazmodik atakları öksürmek için kullanılırlar.

DROZER çok önemli bir spasmodiktir.

Formül yardımcı yardımcıları olarak kullanılan şurup TOLU, şurup POLİGAL.

Şurup "Stodal" (uzman yorumlarıiddia) her tür öksürük için durumu kolaylaştırır - kuru, üretken, vb. Uyuşturucu çocuklarda ve yetişkinlerde soğuk algınlığı, bronşit, larenjit, tracheitis için kullanılmak üzere onaylanmıştır.

Boğazdaki ağrı, kural olarak, ikinci günde geçer. Kuru öksürükte yüzde 100 yardım sağlar.

Üçüncü günde balgam renginde (yeşilimden beyaza) bir değişiklik olur.

Beşinci gün burun burundan deşarj ile hapşırma tamamen ortadan kaldırır.

Altıncı günde öksürük ile ilişkili hırıltıların rahatlatılması.

Yedinci günde vakaların yüzde 77'sinde üretken bir öksürükten kurtulma sağlar.

Klinik olarak test edilen ilaç "Stodal"Çocuklar (pediatristlerin incelemeleri, yapılan çalışmalara dayanarak kanıtlanmıştır) en iyi yoldu. Her türlü öksürüğü iyileştirir, kontrendikasyonları yoktur.

Çocukların 1,6 ila 15 yaş arası alınması tavsiye edilir.Bir çay kaşığı günde üç ila beş kez veya bir doktor tarafından reçete. Yetişkinler - günde üç ila beş kez bir çorba kaşığı. Ayrıca, hamilelik ve emzirme sırasında kontrendikasyon yoktur (bununla birlikte bir ön tıbbi konsültasyon gereklidir).

Talimat şurubu "Stodal" uyarıncaBir yıla kadar çocuklar da kullanılabilir, günde üç ila dört kez bir çay kaşığı. Yaş sınırlaması yoktur. Ancak, koruyucu olarak ajanın az miktarda alkol ve şekeri içerdiği unutulmamalıdır. Bu nedenle, almadan önce bir çocuk doktoru tavsiye almak daha iyidir.

Uluslararası bilimsel topluluk, istisna ve tarif edilen ilaç Stodal değil, homeopati çalışmaları ile ilgileniyor. Çocuklar için (Rus çocuk doktorlarının değerlendirmeleri de bunu doğrulamaktadır)olabilirAkut respiratuar hastalıkların tedavisinde allopatik tedaviye alternatif olarak reçete.

Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumlarıgaleriler Goruntuler resim fotograflar

Related news

 • Mor Lahana Salatası
 • Beslenme ile Etiketlenen Konular
 • Alfemo Campus Genç Erkek Oda Takımı

 • Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 3

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları


  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 27

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 63

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 21

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 94

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 79

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 75

  Çocuklar için şurup Stodal: çocuk doktorlarının yorumları 67