Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 72 17.02.2019, 17:55

"Olympia" - Vityazevo'daki Yunan su parkı

Vityazevo en popüler yerlerden biridirKrasnodar Bölgesi yerleşimleri. Rusya'nın her sakini bu ismi biliyor ve sadece duyuyor, herkes denizin sesini ve güneşin nazik ışınlarını hayal ediyor. Özellikle keyifli olan, geleneksel tatil eğlencesini bırakmadan sessiz bir tatil köyünde rahatlayabilirsiniz. Vityazevo'daki su parkı, turist sezonu boyunca konuklarını ağırlamaktadır.

Kendinizi Yunan efsanelerinin kahramanını hissedin!

Vitiazevo'da su parkıBirçok eğlence parkı şimdibazı özel stil. Vitiazevo "Olympia" da bir istisna ve su parkı değil, Yunan efsaneleri ve mimarisi geleneğinde devam etti. Eğlence kompleksinin girişinde sütunlarla gerçek bir antik tapınağı görebilirsiniz ve kendi bölgelerinde her bir ilgi çekici yer belirli bir efsaneye ya da tanrıya adanmıştır. Hades krallığına git, Poseidon'un eşyalarını ziyaret et, Minotaur'un labirentinden bir çıkış yolu bul ve Prometheus'un efsanesini hatırla. Tüm bu maceralar bir bölgede mevcut ve uzun zamandır bu tür turistik yerleri ziyaret etmek tüm aileniz için hatırlanacak!

Vityazevo'daki Aquapark: yetişkin ve aile mekanlarının fotoğrafı ve tanımı

Vitiazevo Olimpiyatlarında Aquapark Kompleksdeki en uç kayma denir"Hades". Bu yüksek hızlı bir cazibe, yüksekliği yedi katlı bir eve eşittir. Bugüne kadar, bu tepe ülkemiz için eşsiz ve Rusya'nın tam bir analogu yok. Vityazevo'daki su parkı daha da rahatlatıcı bir eğlence sunuyor. Bu labirentler labirentidir, serbest düşüş duygusu olan bir cazibe, bir "girdap". Tüm inekler boy ve tür olarak değişir, böylece her ziyaretçi doğru olanı seçebilir. "Poseidon" havuzunda rahatlayabilirsiniz: her türlü hidromasaj vardır - geyserler, "mantarlar", kaskadlar. Gerçek bir su krallığı!

Çocuk bölgesi

Anapa Vitiazevo'da Su ParkıBirçok aile sadece benzer kurumları ziyaret ediyorÇocukların uğruna. Vityazevo'daki "Olimpia" Aquapark, en genç konuklar için özel bir eğlence alanına sahiptir. Adı "Elysium", çeşitli slaytlar, eğimli bir varil ve çeşitli sprey spreyleri ile büyük bir su oyun alanıdır. Buradaki su her taraftan tam anlamıyla akıyor ve hiç kimsenin kuru kalma şansı yok. Kompleksin yönetimi, ebeveynleri çocuklarını izlemeye teşvik eder ve onları “çocuk” bölgesinde bile yalnız bırakmaz.

Kompleksin altyapısı

Vitiazevo'daki Aquapark modern bir merkezdir.Her şeyin en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş olduğu su eğlencesi. Depolama odaları ve duşlar bulunmaktadır. Bir atıştırmalık yiyebilir ve kompleksin arazisinde bulunan "Medea" kafede susuzluğunuzu giderebilirsiniz. Konuklar, geleneksel hızlı atıştırmalıkların yanı sıra menüde Yunan mutfağı olacak. Olimpia'da bir tatil ya da eğlence merkezi sembolleri ile keyifli küçük şeyler ve yararlı hediyeler alabileceğiniz bir hediyelik eşya dükkanı da bulunmaktadır. Havuzlar arasında yapay "plajlar" vardır - pasif dinlenme yerleri. Burada her zaman ücretsiz bir şezlong bulabilir ve şemsiyenin gölgesi altında veya onsuz rahatça konaklayabilirsiniz. Köpük parkta, çocuklar ve yetişkinler için animasyon programları günlük olarak yapılır.

Vityazevo'daki su parkının kendi sağlık merkezi vardır, ancak slaytların kullanımıyla ilgili tüm kurallara uymanız durumunda muhtemelen buna ihtiyacınız olmayacaktır.

Adres ve ziyaret kuralları

Vitiazevo'daki Aquapark fotoğrafı Su eğlence kompleksi şu adreste yer almaktadır: Vityazevo köyü, Golden Sands caddesi, mülk 4. Ön kayıt yaptırmanıza gerek yoktur, su parkına herhangi bir gün gelebilir ve ziyaret etmeden hemen önce giriş biletleri alabilirsiniz. Eğlence kompleksinin girişinde, güvenlik hizmeti misafirlerin kişisel eşyalarını inceler: Merkeze çevreye veya mülküne zarar verebilecek nesnelerin taşınmasına izin verilmez. Biletin maliyeti, seçilen gün ve banyo saatine bağlıdır. Bir yetişkin bilet yaklaşık 700-1000 ruble. Çocuk indirimleri için, onların büyüklüğü genç ziyaretçinin büyümesine bağlıdır.

Su cazibe merkezleri hakkında yorumlar

Vitiazevo bölgesindeki aquapark yorumları "Olympia" yı ziyaret eden turistler,Bu merkez tam tersi. Kompleksin hemen hemen tüm ziyaretçileri, slaytların gerçekten iyi, orijinal ve oldukça niteliksel olarak yapıldığına katılıyor. Ama çoğu su sıcaklığını azarladı. Dahası, merkezin bazı ziyaretçileri, en küçükler için bile çok soğuk olduğunu iddia ediyorlar - ve bu gerçek geribildirimler. Vityazevo'daki su parkı, hizmet seviyesi ve giriş biletlerinin maliyeti nedeniyle herkesin beğenmediği bir yer. Hafta sonları ve tatil günlerinde, su eğlence merkezinin gerçekten kalabalık olduğunu belirtmek gerekir; bu sayede işçilerin tüm misafirlerin isteklerine ve itirazlarına hızlı bir şekilde cevap verebilecek zamanları yoktur. Bu şüphesiz bir eksi, aynı zamanda Krasnodar Bölgesi'ndeki birçok su parkının asıl sorunu.

Maliyete gelince - tesisi bulmak içinRus şehirleri eşit sayıda cazibe merkezi olan ve daha düşük bir bilet fiyatına sahip olan merkez, prensip olarak mümkün değildir. Olimpia ziyaretinden memnun olmayan çocukları bulmak zor. Merkezin genç konukları genellikle tüm slayt ve havuzların yanı sıra orijinal tematik tasarımları severler. Belki de ve ebeveynleri küçük şükranlara daha az memnun olmalı ve daha az dikkat etmelidir?

Teklik ve seçim için,Daha sonra başka bir su parkı - Anapa'da. Vityazevo bugün, en azından ilgi için, köyde kalan herkes tarafından ziyaret edilmesi gereken tek bir su cazibe merkezine sahiptir.

Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkıfotograflar resim Goruntuler

Related news

 • Çilekli Mus Tatlısı Tarifi
 • Konvers Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Tatil Köyü Osinovets Feneri
 • Jüpiter Gerilemesi ve Etkileri

 • Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 6

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı


  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 16

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 2

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 50

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 64

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 64

  Olympia - Vityazevodaki Yunan su parkı 49