Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 55 18.01.2019, 05:31

Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır

Genellikle iç düzende olurKonut sahibi çeşitli nedenlerle sahiplerine son veriyor. Ancak küresel bir dönüşüme başlamadan önce, dairenin yeniden geliştirilmesini nasıl yasallaştıracağımızı düşünmeye değer. Ve çoğu zaman, görünüşte gereksiz sıkıntıları fırçalarken, daha sonra bir kişinin çok daha fazla sorunla karşılaştığı durumlar vardır.

Yasadışı yeniden planlama sorunları

Yeniden yapılanmanın uzlaşma emrinin zamanında görülmemesi halinde, bu tür barınmanın şanssız sahibi aşağıdaki hoş olmayan sonuçlarla karşılaşır:

- Daireniz için satış yaparken, gerçek değerini elde edemeyeceksiniz. İnan bana, böyle bir makeweight ile konut satın almak isteyen insanlar bulmak çok zordur;

- sahibine bakmamışsaYeniden yapılanmanın yasallığı, o zaman neredeyse kesinlikle para cezalarını beklemek veya daireyi orijinal haline döndürmek için emir vermek. Ve olabilecek en tatsız şey, mülkleri orijinal görünümüne döndürmek için bir ihaleden konut satışı konusunda bir davadır;

- Yasadışı olarak yeniden düzenlenen ipotek lojmanı, bankanın talebinin kredinin değişmesinden dolayı kredinin derhal geri ödenmesine neden olabilir;

- işverenin bir sosyal sözleşme kapsamında yaşadığı yeniden planlanmış bir apartman dairesinde, bir dizi cezadan sonra sözleşme feshedilir ve kendisi tahliye edilebilir;

- daire ile noter eylemleri olacakulaşılmaz. Başlık belgelerinde ve BTI uzmanlarının ölçümlerinden sonra verilen teknik pasaportta belirtilen veriler arasındaki tutarsızlık, noterlik hizmetlerinin reddedilmesi için yeterli bir nedendir.

Yukarıdakilerden net bir sonuç çıkarabiliriz.- yasadışı yeniden geliştirme çok fazla baş ağrısına neden olabilir. Ancak, ilgili onayların zamanında alınmaması durumunda yapılması gerekenler, dairenin yeniden geliştirilmesini nasıl yasallaştıracak?

Yasaklı yeniden planlama yasallaştırmak için seçenekler

Olayların gelişimi için çeşitli seçenekler var. Bir dairenin yeniden geliştirilmesini nasıl yasallaştıracağı sorusunu düşünmek zorunda kalsaydınız, kendiniz için en uygun olanı dikkatlice seçmelisiniz.

İlk olarak, tüm prosedürlerden geçebilirsiniz.Sadece gelecek yeniden gelişim için gerekli. Bu yolda yürürken, sonunda yerel yönetimin koordinasyonu konusunda bir karar alabileceksiniz. Ama en azından, bakanlıklar arası komisyona açmadan önce, orijinal durumunda teknik pasaport daire almak ve konut organizasyonu ve farklı bölümler (SES, MES, semt mimarı, vs.) ile koordineli bir lisanslı yeniden geliştirme projesi hazırlamak gerekir. Hiç kimse, her şeyin sorunsuz geçeceğine dair bir garanti vermeyecek, bu yüzden başka seçenekleri de değerlendireceğiz.

Sonraki tüm eylemler yargı ile ilgili olacaktırYapılan onarımların yasallığını geri alma prosedürü. Bu nedenle olursa olsun karmaşıklığı daire modelleyerek neyi üretilmemiş olan, oda yangın ve sağlık standartlarına uygun bir apartmanın tasarım özelliklerinin korunması doğrulayan belgeler, her zaman kullanışlı tutulmalıdır. Ve en önemlisi, eylemlerinizin başkalarının haklarını ihlal etmediğini kanıtlamaya hazır olmalısınız.

Mahkemede, yukarıda belirtilenlerin reddine karşı itiraz edebilirsiniz.yeniden yapılanmanın koordinasyonunda bölümler arası komisyon. Şansınız varsa, reddetme kararı yasa dışı ilan edilecek ve mahkeme, yerel yetkilileri yeniden planlama konusunda anlaşmaya zorlayacaktır. Ayrıca istihdam sözleşmesi (konut belediye olduğunda) kapatılmasıyla iddia (daire size aitse) açık artırmada dairelerin satışı gereksinimi veya tahliye için bekleyebilir ve SNIP gereklerine olarak, daire şeklini yeniden planlayın korumak için bir karşı ve başkalarının haklarını dosyaya sen ihlal edilmez. Doğru, bu hizalama çok fazla zorunluluk gerektirecek ve süreci kaybetme riski altında olacak. Bu nedenle, bıyığın kaderini çekmeyin. Evinizi yeniden planlanmış bir halde tutmakla ilgili bir dava ile derhal mahkemeye gitme fırsatını değerlendirmek daha doğru olacaktır. Bu seçenek en acısız geçecek ve daireye değişiklikler yasallaştırmak için nasıl amaçlayan eylemler, sonuçları en öngörülebilen olacaktır.

Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktırfotograflar resim galeriler

Related news

 • E Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Pompeinin ölümü (resim). Ivan Konstantinovich Aivazovsky
 • Bir kadının junileası için komik eskiz nasıl hazırlanır
 • Sarı Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır

 • Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 92

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır


  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 31

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 3

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 88

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 13

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 88

  Onarım tamamlanmışsa dairenin yeniden geliştirilmesi yasalaştırılacaktır 76