OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 21 16.02.2019, 05:44

OOO "RusAlliance Story": işyeri geribildirimi

Rusya'da iyi bir işveren bulmak yanlış.sadece göründüğü gibi. Her şirketin artı ve eksiği vardır. Bugün, "RusAlliance Hikayesi" adlı şirketin ne kadar vicdanlı olduğunu anlamalıyız. Çalışanların yorumları ve kuruluşun bir açıklaması bu özelliği anlamaya yardımcı olacaktır. Ancak bundan sonra potansiyel bir patronla işbirliği yapıp yapmamaya karar verirsiniz. Çalışanlar RusAlliance Hikayesi'nde nelere dikkat ediyorlar? Patronların astlarının avantaj ve dezavantajları nelerdir?rusalliance personel değerlendirme

Aktivitenin tanımı

Kesin olmayan bir cevap vermek zordur. LLC "RusAlliance Story" incelemelerinin ardından çalışanlar farklılaşıyor. Onların arasında iyi fikirler var, pek değil.

Şirket inşaat vebakım ekipmanları. Endüstride belirli projeleri uygulayan bir çeşit işletme. İşveren daha fazla faaliyette bulunmaz. Ve tüm başvuranları memnun ediyor.

Güvenle söylemek mümkündür: "RusAllianceHikaye "scammers değildir, çünkü organizasyon bütün ülkeye yayılmıştır, çalışıyor ve uzun yıllardır işlevlerini yerine getiriyor, ancak burada bir iş bulmaya değer mi?

Tasarım hakkında

Bu soruyu doğru bir şekilde cevaplamak için, "RusAlliance Hikayesi" ndeki çalışmayla ilgili geri bildirim çalışmalısınız. İş arayan ve astları şirketteki emek hakkında ne düşünüyorlar?

Belirsiz görüşlerinsanların işe kaydı. Astlardan bazıları çalışma kitabında ilgili kayıtlara girmeden çalışacaklarını vurguluyor. Biri bunun tersini söylüyor.Ltd rusalayans çalışanlarımızın yorumları

Kesinlikle yalnızca şunu söylemek mümkündür:"RusAlliance Hikayesi" aslında kurulan iş yasasında çalışan tüm astlar. Kayıtlı numunenin sözleşmesinin tescili ve imzalanması olmaksızın, yalnızca eğitim anında kalması gerekir.

Eğitim hakkında

Kendisi için "Rus Alliance Story" çalışanlarının da gözden geçirmesibelirsiz tür alır. Sürecin işveren tarafından tamamen ücretsiz olarak düzenlendiğini herkes memnuniyetle karşılıyor. İstediğiniz zaman, daha fazla çalışmayı reddedebilir, aynı zamanda kuruluşla işbirliğini durdurabilirsiniz.

Bununla birlikte, bazı astlar hakkında konuşurlar"RusAlliance Hikayesi" nin başvuranları serbest bir işçi gücü olarak kullanması. Sonuçta, eğitim, belirli bir iş için, ancak kayıt ve diğer yükümlülükler olmaksızın iş görevlerini yerine getirmekten oluşur. Bu nedenle, bazı çalışanlar işbirliği öncesi çalışmalara şüpheli bir sevinç derler.

toplu

"RusAlliance Story" personel değerlendirmeleriÇalışmak zorunda olduğunuz takım için pozitif tip alır. Çok fazla duyguya neden olan odur. Personelin çoğu, her zaman desteklemeye hazır olan sempatik ve nazik insanlardır. Bazıları "RusAlliance Story" nin sosyal ve dost canlılar için bir yer olduğunu savunuyor.rusallık moskova personeli inşa yorumlar

Ama bazen işgücü mutlu değil. Arkadaşça olmayan meslektaşları var. Böyle bir kural olarak, şirkette uzun süre kalmayın. Bütün çatışmalar çabuk çözülmeye çalışılıyor, yetkililer bunlara müdahale etmiyor. İş kolektifi iş yerleştirmede önemli bir rol oynarsa, "RusAlliance Build" a güvenli bir şekilde tercihte bulunabilirsiniz.

Kariyer ve gelişim

Ama bütün bunlar sadece başlangıç. LLC "RusAlliance Story" (Moscow) çalışanlarını farklı yorumladı. Aralarında iyi ve kötü vardır. Olumsuz görüşler kariyer gelişimindeki gerçek eksikliğin yanı sıra mesleki gelişim nedeniyle de gösterilmiştir.

"RusAlliance Story" de not edildisıradan pozisyonlarda kullanılır. Ve onlar uzun yıllar kalırlar. Röportajda, astları kariyer basamaklarında hızlı ve garantili bir ilerleme ile belirlenir. "RusAlliance Story" bir kariyer inşa etmek için bir yer değil.

Profesyonel büyüme mevcuttur, ancak küçüktür. Esas olarak aynı iş görevleri nedeniyle başarıldı. Kurumdaki eğitimler ve diğer eğitim faaliyetleri çok nadirdir.

Çalışma koşulları ve zaman çizelgesi

OOO "RusAlliance Story" (Moscow) değerlendirmeden edinildiPlan, çalışma takvimini alır. Asıl mesele, birçok astının sürekli fazla mesai ve ödenmemiş işten şikayet etmesidir. İş sözleşmesi belirli bir pozisyonda belirli bir çalışma süresi öngörse de.russalians bina moscow staff yorumlar

Buradaki çalışma koşulları çok azortalama - ofislerde "RusAlliance Binası" astları için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir, ancak zevk vermez. Ekipman sağlanır, öğle yemeği molası verilir. Sadece tüm bunlar önerilen çalışma koşulları ile ilgili olumsuz bir olumsuzluğu ortadan kaldırmaz.

Sadece bazı insanlar "RusAlliance" diyorÖyküsü "çalışanlarının ilgilenir ve iş görevlerini gerçekleştirmek için gereken her şeyi sunuyor. Özel bir şey işveren değil bu alanda.

liderlik

Liderlik için en iyi değildir"RusAlliance Story" (Moskova) incelemeleri. Çalışanlar, bazı görüşlere göre, takdir etmiyor ve saygı duymuyorlar. Onlar gerçekten köle olarak kabul edilir. Kurumun başkanları ile bir şey için anlaşmak sorunludur. Çoğu işverenlere karşı standart iddialar.

Bununla birlikte, bazılarına "RusAlliance"Hikaye "basitçe sorumsuz personelden hoşlanmıyor." Şirketteki patronlar,% 100'lük ve tembel olmayanlarla tanışmaya gider. "Bu türden astlarına saygı gösterilir.

Maaş hakkında

"RusAlliance Story" çalışanlarının kazançları hakkındaki geri bildirimleri çoğunlukla olumsuz. Neden?rusal sistemde çalışma hakkında yorumlar

Başlangıçta, bir görüşmede bile, başvuranyüksek geliri ve artan kar beklentileri hakkında konuşacak. Ancak pratikte sadece küçük bir maaş ödenir. Maaşlar ertelenir, bazıları 2-3 ay boyunca kazanılan parayı görmez. Bu tür ifadeler teyit edilmez, sadece çok sık bulunurlar.

Temel olarak, iyi maaşlar "RusAlliance Story" yöneticilerine öder. Böyle pozisyonlarda, kural olarak, patronlar hakkında hiçbir şikayetler yoktur. Herkes bunu hatırlamalı.

sonuçlar

Bundan sonra ne tür "RusAliance Story" nin ne olduğu açık.(Moskova) kendi astlarından yorumlar. Genel olarak, bu, çalışanların çok fazla olumsuzluk ifade ettiği ortalama bir işverendir. Hangi ifadelerin doğru olduğunu söylemek imkansızdır. Stresli oldukları gibi hiçbir şey tarafından onaylanmadılar.

Bazen "RusAlliance Story" siyahişverenlerin listeleri. Şaşırmış olmak ve korkmamak. Bu normaldir. Bu listelerde şirketler çoğunlukla liderlik iddiaları yüzünden düşmektedir.russalians bina moscow yorumlar

Çalışmakta olan şirkette çalışmak mümkün mü? Evet, sektörde çalışmak istiyorsan. İşverene kariyer gelişimi planlamaması, strese karşı direnci yüksek olan kişilere dikkat etmesi önerilir. Bu durumda, işbirliğinden kaynaklanan hayal kırıklığı olasılığı en aza indirilmiştir.

OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimifotograflar resim Goruntuler

Related news

 • Puf Puf Kabaran Mayalı Örgü Poğaça Tarifi
 • Akümülatör pilleri parmak - nasıl seçilir
 • Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor Toplumsal Olayların Ardından Travmayla Baş Etmenin 11 Yolu

 • OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 15

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi


  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 39

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 94

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 37

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 45

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 73

  OOO RusAlliance Story: işyeri geribildirimi 30