OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 8 13.01.2019, 16:50

OTP Bank'ı seçmeli miyim? Onun çalışmaları hakkında yorumlar

2006 yılında, OTP Bank Raiffeisen tarafından satın alındı.O dönemde Ukrayna'nın finans sektörünün lideri olan Bank Ukraine ", yabancı sermayeli bir banka olarak kuruldu. 2006 sonbaharından sonra, yorumları bugün çok farklı olan OTP Bank'a dönüştü.

Satış sırasında, Raiffeisen Bankası biriydiUkrayna'nın en büyük bankalarından olan ve 100 binden fazla müşteriye hizmet veren şirket, kurumsal ve özel müşterilere, küçük ve orta ölçekli işletmelerin temsilcileri için temel bankacılık hizmetlerini sağlamıştır. Ülkenin bankaları arasında altıncı sırayı varlık ve sermaye bakımından, beşinci sırada ise - kredilerin ihracı sırasında işgal etti. Bu bankanın şube ağı, Ukrayna genelinde bulunan yaklaşık 40 kurum arasında yer aldı ve personel sayısı 1500'den fazla kişiydi.

Kuruluşundan bu yana, bu banka olmuşturkurumsal işlerde lider yer. Yorumlar olumlu ve olumsuz olan OTP Bank, proje finansmanı, yapılandırılmış ticaret finansmanı ve diğer birçok hizmeti sunan ilk şirketlerden biri olarak yenilikçi bir banka olduğunu kanıtladı.

Bankanın genel merkezi Kiev'de bulunmaktadır.Ülkenin 50 ilinde bulunan 92 şubesi bulunmaktadır. Tüm şubeler ATM'lerle donatılmıştır. Ayrıca, bu bankanın PJSC "Prominvestbank" ile imzalanmış bir sözleşmesi vardır. Bu, Prominvestbank ATM'lerinde, OTP Bank ATM'lerini kullanırken aynı komisyonu ödemenizi sağlar.

Bu bankacılığın işleyişini değerlendirirsekYapı, daha sonra OTP Bank (değerlendirmeler bunu onaylar), müşterilerinin işlerini göz önünde bulundurarak nitelikli hizmetler sunar. Yapılandırılmış ticaret finansmanı ve sendikasyon kredileri ile proje finansmanı hususuna özellikle dikkat edilir.

Küçük işletmelerin gelişimi için bu banka aktifŞube ağını genişletir ve ayrıca bireyler için sağlanan bankacılık hizmetlerini artırır. Bu banka en iyi müşteri hizmetleri için modern teknolojilerin kullanımını uygular, telefon ve cep telefonu ile internet bankacılığı sunar.

OTP Bank'ın kuruluşu hakkında başka neler söyleyebilirsiniz? Yorumlar majör yan kuruluşlarının birçok oluşan Macar finans grubu lider yapıdır evrensel bankası, olarak tanımlar. Onlar sigorta, gayrimenkul ve faktoring ve finansal kiralama ve emeklilik ve yatırım fonlarının yönetiminde hizmetleri sağlamaktadır. OTP Bank Bulgaristan, Rusya, Slovakya, Karadağ, Hırvatistan ve Romanya topraklarında bağlı ortaklıkları finansal kurumlar vardır ve OTP Grubu içinde yer alan ve kaliteli müşteri hizmeti sunmak bankacılık kurumlarının toplam sayısı 1.000 'den fazla olduğunu.

Ancak, OTP Bankasının sık sık gözden geçirilmesiMüşterilerin itibarını azaltan SMS bilgilerinin kalitesizliği hakkında bilgi içerir. Hesaplarının durumunu izlemek, gerekli tüm özetleri almak ve ödeme için ayrıntıları belirtmek için, ücretsiz servis "OTP-direct" kullanabilirsiniz.

Ayrıca, sık müşteri şikayetleriuzun ödendi kredi borcu ile mal edildiği. Hakkında bu durum tek bir şey söyleyebiliriz: borçların geçen miktar kredi anlaşması gerçekten iptal emin olmalısınız sonra. Borç hakkında kapsamlı bilgi verebilmektedir bankaya özel bir bölüm, başvurmak için daha iyidir.

TNA'ların mükemmel özelliklerine rağmenBanka, müşterileri arasında her zaman takdir edilmemektedir, pek çoğu, değerlendirmeleri daha olumlu bir şekilde vurgulanan diğer bankaları bulmaya çalışmaktadır.

OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlarfotograflar Goruntuler

Related news

 • Domodedovodan Moskovaya ne ve nasıl gidebiliriz
 • Kendi elinizle bir matkap yapmak için
 • Kil Maskesi Hakkında Bilinmeyenler

 • OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 96

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar


  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 62

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 32

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 17

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 52

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 90

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 64

  OTP Bankı seçmeli miyim Onun çalışmaları hakkında yorumlar 21