Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri

Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri


Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 7 17.01.2019, 02:28

Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri

Kentleşme düzeyindeki artışla birlikte, gürültülü, tozlu bir şehirden, gereksiz sohbetlerden ve çok sayıda tanıdıktan bir hafta sonu veya tatil için ayrılmak isteyen insanlar giderek artmaktadır.Ozerninskoe Deposu

Güçlük uzakta

Nerede? Doğada, ormanda, gölete. Örneğin, rutin işlerden biraz rahatsız edilmek isteyen Muskovitler, Ozerninskoe rezervuarını seçmek isteyebilirler. Ozerna Nehri üzerinde bir baraj inşaatı sırasında 1967 yılında kurulmuştur. O zamandan beri burası başkentin ve banliyölerin sakinleri için gözde bir tatil mekanı ve bu hiç de şaşırtıcı değil. Temiz hava, ormanlık alanlar ve çok sayıda balık - daha zengin bir balıkçı rüyası.

Rezervuar 29 km boyunca uzanıyordu. Genişliği 2 km'yi geçmez. Bankalar çok girintili, çok sayıda koy var. Ozerninsky rezervuarının derinlik haritası, dipin pürüzlü olduğuna işaret eder. Çok sığ alanlar var - 3 m'den fazla değil. Maksimum mesafe 20 metredir. Ve ortalama olarak derinlik 5-7 metredir. Tabanın kendisi kil, kum ve çamurdan oluşur.

Ne yapmalı?

Baraj inşaatı, yaratılışın başlangıcıydı.balık yetiştiriciliği. Alabalık, beyaz kek, yılanbalığı, pelet, gümüş sazanı, mersin balığı, bester yaşanmıştı. Elbette, artık bu türlerin bu gölette bulunup bulunmadığını kimsenin söyleyeceği ihtimal değil, ancak burada herhangi bir zamanda balık avcılığının başarılı olması bir gerçektir. Ozerninskoe rezervuarı, taze kulakları sevenleri bir çipura, pike, levrek, levrek, roach ve scammers yakalamak için sağlar. Burada sadece bir ücret karşılığında fişler için balık avlama mümkündür. Buna ek olarak, uygulanması oldukça katı olan bazı kurallar da vardır. Örneğin, balıkçı başına sadece 5 zherlitsy olmasına izin kışın diğer su organlarına yem getirmek mümkün değildir, benzinli motorları ile tekne kullanmasına izin.Ozerninskoe rezervuarı, çadırlar ile dinlenmeBelki de, bu sıkı kurallar yüzündenBalıkçılar, ya kışın ya da yaz mevsiminde yakalanmadan kalmazlar. Bu nedenle, Ozerninskoe rezervuarına gelmek kesinlikle faydalıdır. Dinlenme çadırları ile diğer turistlerden uzakta bir yer seçebilirsiniz. Toplum tarafından mahcup edilmeyen ve "vahşi" dinlenme sevmeyenler, "Remyanitsa" balıkçılık üssünde durdurabilirler. Genel olarak, burada ayrıca bir tekne kiralayabilir ve balık avlamak için çok bilet satın alabilirsiniz.

Yol nereye götürüyoruz, yol?

Ozerninskoye'nin bulunduğu yerden bahsedersekrezervuar, o zaman Moskova bölgesinin batısında gitmek gerekir. Kendi arabanız varsa, Novorizhskoe karayolu boyunca gönderilmelidir. Ruza'ya dönün ve rezervuara (Remyanica köyü) doğru devam edin.Göl Rezervuarının derinlik haritasıEğer kişisel "demir atı" yoksa, o zamantoplu taşıma araçlarını kullanın. Riga tren istasyonundan trenle trenle. "Novopetrovskoe" ve oradan - "Remyanitsa" durağına giden 37 numaralı otobüsle. Ya da Tushino otobüs durağında 400 veya 450 numaralı otobüse bininiz, Ruza'ya gidin, 37, 30 veya 5 numaralı otobüse geçin ve "Remyanitsa" aynı durakta inin.

Genel olarak, bir çiftiniz varsaÖzgür günler, ve onları ruh ve beden için harcayarak harcamak istiyorsanız, kesinlikle Ozerninskoe rezervuarına gitmelisiniz. Temiz havayı solumak için, koşuşturmadan rahatlayın ve taze yakalanmış balık yiyin.

Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri

Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri

Related news

 • Anne adayları bu ikiliden uzak dursun
 • Kitap nasıl yazılır - yeni başlayanlar için bir talimat
 • Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlüye 5 yıl hapis
 • Vitaly Bianchi, Karıncalar Evde Nasıl Acele Edildi: özet ve analiz

 • Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 37

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri


  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 60

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 98

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 37

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 38

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 49

  Ozerninskoe rezervuar - bir balık yeri 98