Pasta Palychten memnun olurum

Pasta Palychten memnun olurum


Pasta Palychten memnun olurum 61 26.02.2019, 09:27

Pasta "Palych'ten" memnun olurum

"Palych'ten" Truffle kek, evde pişirseniz bile çok lezzetli ve olağandışı değildir. En önemlisi, özel olarak hazırlanmış bir bisküvi ile hava mering'lerinin kombinasyonu.avucundan kekDenerseniz, tüm tarifleri yeniden oluşturabilirsinizkek "Palych", çilek ile harika bir gözleme de dahil olmak üzere. Ama önce "Truffle" fırında pişiririz, çünkü komplikasyonsuzdur ve konuklar üzerindeki izlenim silinmez olur.

"Palych'ten" en iyi kek - makarna ve fıstıklı çikolatalı bisküvi

Mendil, meringue ile tamamlanacak ve haşlanmış lekeli olacakkrema ile birlikte yoğun süt Etkileyici miydi? Sonra neden için! Hamur ve meringue miktarı daha sonra istediğiniz gibi değişebilir. Ama önce, eşit oranlarla başlayın ve her ikisinin de yüzde elli şekilde yapın. "Palych'ten" böyle kekler (katalog birçok farklı seçenek sunabilir, ancak bu en basit ve etkilidir) en iyi çikolata bisküvi üzerinde yapılır. Bir bisküvi, kaynar suda (demlendi). Kremalılar için, kaynatılmış yoğun yağlı tereyağı ile yenebilirsiniz.palatinattan kek tarifleriFındık herkese uyacaktır. Bu tarifte kavrulmuş fıstık mevcut olacak. Pastalar için hamurlara eklenebilir veya kremaya veya katmanlar arasına eklenebilir. Fındıkların fırında kavrulması ve ezilmesi gerekir.

Palych'ten Truffle kek: hamur ve kek

Bisküvi yapmak için üç bardak alın, Şekersiz kakao altı yemek kaşığı, iki yumurta, bir bardak süt, üçüncü veya yarım fincan (eğer ikisini ikinci yerine soda alabilir), iki şeker, bir bardak ve sönmemiş kireç, soda, kabartma tozu paketinin bir buçuk çay kaşığı un (iki olabilir, ama o zaman daha az yoğun dışarı dönecek) rafine edilmiş bitkisel yağ ve bir bardak kaynar su. İlk olarak, geniş bir kaseye sonra un, kakao, kabartma tozu ve kabartma tozu dökün. Karıştırın ve başka bir kapta iki yumurta kırın.palcha kataloğu kekleriProteinleri sarýlardan ayrmadan, mikseriüç dakika boyunca en yüksek hız. İki kabın içeriğini birleştirin. Ardından, yumurta unu karışımına bitkisel yağ ekleyin (yağ oranı, kakaonun içeriğine bağlı olmalıdır, eğer çikolata tozu miktarını düşürürseniz, yağ miktarını azaltmanız gerekir) ve tekrar fırçalayın. Şimdi bir bardak süt içmek gerekiyor. Kabak soyduktan sonra, iki parça daha ekleyin. Kütle üniform hale geldiğinde, bir bardak dik kaynar su ile doldurulması ve son kez bir mikserle dövülmesi gerekir. Fırın, yüz seksen dereceye kadar ısıtılmış olmalıdır. Hazır oluncaya kadar pişirin, test için maçı kontrol edin.

Makarna ve kek montajının hazırlanması

Üç proteini bir bardak şekerle çırpın. Hazır karışım pasta şırınga içine veya kesilmiş bir köşe ile temiz bir torbaya konur. Parşömen ile kaplı bir fırın sayfasında küçük benzer daireleri sıkıştırın. Fırını açın ve orta sıcaklığa kadar ısıtın, bir buçuk saat süreyle kurutun ve soğumak için fırında bırakın. Bu arada, krema, tereyağı (iki yüz gram) haşlanmış yoğun süt ile kavrayın. Pastayı süsleyin, krema ile örtün, küçük mering'lerle örtün. Boşlukları krema ile doldurun ve fındık serpin.

Pasta Palychten memnun olurum

Pasta Palychten memnun olurum

Related news

 • İvan Reformları 4
 • Pırasalı Sebze Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri
 • Karaciğer Yetmezliği Nedenleri Nedir Nasıl Anlaşılır
 • Esra Erol 5 Şubat 2019-2020-2020 izle
 • Tadamichi Yamamoto

 • Pasta Palychten memnun olurum 36

  Pasta Palychten memnun olurum


  Pasta Palychten memnun olurum 13

  Pasta Palychten memnun olurum 17

  Pasta Palychten memnun olurum 37

  Pasta Palychten memnun olurum 26

  Pasta Palychten memnun olurum 17

  Pasta Palychten memnun olurum 84

  Pasta Palychten memnun olurum 27

  Pasta Palychten memnun olurum 96

  Pasta Palychten memnun olurum 34

  Pasta Palychten memnun olurum 81

  Pasta Palychten memnun olurum 41