Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 60 10.02.2019, 06:05

Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor.

Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor.
Mısır güzellikleri nasıl yaratacağını biliyorduGerçek bir kadının unutulmaz ve kusursuz görüntüsü. Mısır'da ilk kozmetiklerin ortaya çıktığı ve ilk lezzetli saç modelleri olduğu ortaya çıktı. Bunlardan biri patlamalı bir kare. Saç bu şekilde düzenlendi, sahiplerinin asalet ve zenginliklerine tanık oldu.
Kare orta saçlı bir saç modeli idiveya kısa uzunlukta, saçları içeride bıraktı. Zamanla, kara çeşitli tür ve stiller ortaya çıktı. Saç fırlatıldı, çok kısa süre kesildi, küçük ayrıntılarda vurgular yapıldı. Ancak bir patlama ile standart kare tüm bu değişiklikleri geçti ve bugün çok şık ve şık bir saç modeli olarak kabul edilir.
İnananlara katılmak mümkün değildirdarbeli ve pratik olmayan bir çözüm. Saçları hafifçe döşenecek ve yumuşayarak, iş yerinde olacak olan görüntüyü kısıtlamayan zerafet verebilirsiniz. Ve akşamları, gayri resmi bir etkinlikte, çok az miktarda köpük yardımıyla, saçınızı özgünlüğün ve aynı zamanda basit bir çözümün herkesi şaşırtıracağı şekilde yerleştirebilirsiniz. Bugün çok şık - düz bir patlama ve hafif kıvırcık saç. Bir jöle veya mus ile ıslak bir saç efekti yarattığınızda patlamaya dokunmayın ve sonuca şaşkın olursunuz.
Ancak sezonun en çok izlenen kısmı saç kesimimezun olmuş meydan. Birçok yıldız şovu işi bu saç modeline çok bağlıydı. Saç kesimi teknolojisi oldukça basittir. Her şey düzenli bir kare ile başlar ve daha sonra başın arkasına sözde "merdiven" oluşturan saç kesilir. Saç uzunluğu ortalamadan çok kısa veya uzun olabilir. Her durumda, eşsiz görünüyor, yüzün köşeliğini gizleyerek ve bir bütün olarak canlandırıyor. Mevsim gıcırdıyor - başın maksimumuna kısaltıldı. Birçok tasarımcı ve tasarımcı, bu saç stilini zaten birkaç yıldır vurguluyor. Başa çıkmak zor değil, en önemlisi zamanla saç uzunluğunu kısaltmaktır. Kıvırcık saçlar için, özellikle kısa bir sürede böyle bir saç şekli gerçek bir kurtuluş ve tüm sorunlara bir çözüm olabilir.
Özellikle cesur ve kendine güvenen kişibu sezon çok popüler olan asimetri deneyebilirsiniz. Böyle bir saç kesimi için özel bakıma ve sürekli düzeltmeye ihtiyacınız var. Patlamalar, meydanın kesilmesi için doğrudan bir özelliktir. Onunla daha dişil ve eksiksiz görünüyor. Kısa ve pürüzsüz, bir cetvelde olduğu gibi. Chelka sana kibar ve uzun bir rüzgar atacak - romantizm ve kadınlık.

Uzatılmış meydan
Gerçek bir fantezi uçuşu ortaya çıkabilirUzun saçlarına karar verdiler. Patlamanın şekli ile başlayan, saçın genel bir görüntüsü ile biten, salınacak yer var. çok iyi çok büyük elmacık kemikleri gizlemek olabilir bu saç modeli yardımıyla, üçüncüsü, Öncelikle, böyle bir saç modeli uzunluğu tercihlerinize bağlıdır, ve ikinci olarak, bir ayrılık saç içinde doğrudan veya eğik ve zikzak olabilir. görünüyor bir tarafa, karşı Vogue uzun patlama şimdi, patlama şeklinde İlişkin saçları katılır ve onu tamamlar.
Bir patlama ile bir kare sahibi sağlargörüntüleri sürekli denemek ve değiştirmek. Böyle bir saç kesimi için hızlı ve kolay döşeme birçok farklı yolu vardır. Saçın hemen uzunluğuna ve saçın şekline ek olarak, renkle de oynayabilirsiniz. Tüm uzunluk boyunca kolay bir melodiyi deneyin. Uzun bir karesi olan varyantta, böyle bir renk çözeltisi özellikle uygun olacaktır. Tonlama aynı zamanda karenin saç kesimine mükemmel uyum sağlar, doğallığınızı vurgular. Her durumda, hangi saç kesimini seçerseniz seçin, her zaman kusursuz olacaksınız.

Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyorFotograf Goruntuler resim

Related news

 • Edis Banane Şarkı Sözü (Edis Alo Alo Alo Sözleri)
 • FİMO HAMURU AHTAPOT BİBLOSU YAPILIŞI
 • Sanat nedir: dün, bugün, yarın

 • Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 44

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor


  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 15

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 56

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 79

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 43

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 73

  Patlamalı kare bu sezon gıcırdatıyor 100