Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi

Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi


Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 35 25.01.2019, 21:27

Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi

Biyografisi anlatılan Olga PodchufarovaBu makale, biatlonun yükselen Rus yıldızı. Kök Muskovit. Yirmi bir yaşındayken, Olga bu sporda Dünya Kupası'nın sahibi oldu.

çocukluk

Podchufarova Olga Ağustos 1992 beşinci olarak doğduMoskova'da yıl. Şampiyonun ebeveynlerinin sporla ilgisi yoktur. Annem tercüman ve rehber olarak çalışıyor ve babam bilgisayar sistemlerinde çalışıyor. Kızını kros kayağı yapmaya öğreten oydu. Ebeveynleri kızını diğer derslere götürdüler - yüzme, balo salonu dansı - biatlon seçti.podchoufarova olga

Kayak bölümüne vermek öğretmenler tarafından tavsiye edildi,Kız fiziksel olarak çok gelişmiş olduğundan ve yetenekleri çıplak gözle görülebiliyordu. Ama derslere gitmek çok uzaktı. Bu yüzden Olga balo salonu dansına kaydedildi.

Spor ve ilk zaferler için tutku

Sekiz yıldır çalıştı. Hatta yarışmalara gitti. Ama Olga bunun onun yolu olmadığını düşündü. Bu yüzden muhtemelen danslarda başarı elde edemedim. Podchufarova Olga dokuzuncu sınıfa geçtiğinde, biatlonla ilgilenmeye başladı. Öğrenciler yarışmalara gönderildi ve üç kilometrelik bir kayak pistini geçmek zorunda kaldılar.

Kızın sürekli rakiplerine rağmenEğitime gitti, Podchufarova önce bitiş çizgisine geldi. Bu zaferden sonra, antrenörden bölüm yazmasını istedi. Bu yüzden "Moskova Gençlik" spor okulundaydı. İlk koçu Yuri Lelin'di. Bu gün bir kızı eğitiyor.olga podzufarova biyografi

formasyon

Liseden Podchufarov'dan mezun olduktan sonrauzmanlık "yönetim" için kamu yönetimi üniversitesine girdi. Eş zamanlı olarak sporcumuz antrenman yapmaya devam ediyor. Program oldukça yoğun çıkıyor, ama Olga mükemmel dayanıklılık ve disiplin. Ve okul ve spor ile başa çıkmasına yardımcı olur.

Spor kariyeri

Olga Podchufarova, biyografisi çokilginç, spor kariyerine 2009 yılında başladı. Ve birkaç yıl sonra Dünya Biatlon Dünya Şampiyonasında altın ve gümüş aldı. 2012 yılında, bonus kumbarası sprint, röle yarışları ve takip yarışları için 3 altın madalya daha ekledi. Bu Dünya Kupası Ufa'da yapıldı.olga podchufarov biatlon

2013 yılında benzer yarışmalarda Podchufarova Olga bronz alabildi. Daha yüksek bir ödüle kadar, sadece otuz saniye kısa kaldı. 2013, Podchufarova'nın hayatında bir dönüm noktasıydı. Avusturya'da düzenlenen Dünya Kupası'ndan bu yana Olga üç madalya - bronz, gümüş ve altın getirdi.

Ardından Soçi'de düzenlenen Dünya Kupası geldi. İlk önce Rus takımı için oynadı. Ve daha önce sadece genç formülasyonlarda. Dünya Kupasında Olga, sprintte 58'inci oldu. Khanty-Mansiysk'teki bir sonraki Dünya Şampiyonasında, Podchufarova önceki sonucunu iyileştirdi. Takip yarışında 26. sırada yer aldı. 2014 yılında, Holmenkolen Podchufarova'daki yarışmalarda Olga sprintte 21. sırada yer aldı. Sonra Soçi'de gerçekleşen Olimpiyat Oyunlarına gittim. Sonra bireysel yarışta 49. sırada yer aldı ve Östersund'daki yarışmalarda on birinci geldi.

Bir sonraki aşama daha da etkili oldu. 4. sırada yer aldı. Kaideden önce sadece bir buçuk saniyesi yoktu. Olga en iyi biatloncu olarak kabul edilir. 2016 yılında Podchufarova'nın Dünya Şampiyonalarında Holmenkollen'de gerçekleştirmesi gerekiyordu. Fakat sprintteki 65. yerin ardından yarışmacılar antrenörler tarafından geri çekildi.olga podchafarova özel hayat

Sebep yetersiz hazırlıktısporcularımızdan. Yarışmanın dışlanmasından sonra, Olga bağımsız eğitime geçmeyi düşündüğünü açıkladı. Ve bu durumda, Rus ekibinden ayrı olarak eğitim alacak.

Kişisel yaşam ve hobiler

Olga Podchufarova evli olsun? Biatlon kızı bu zaman için terk etmiyor. Bu nedenle Olga yakın gelecekte kişisel yaşamı geliştirmeyi bile planlamıyor. Boş zamanlarını bilgisayarla geçiriyor, arkadaşlarla sosyal ağlarda iletişim kuruyor. Sporcu, toadying ve aşırı konuşkanlıktan hoşlanmıyor. Ve iletişimde samimiyeti tercih ediyor.

Olga Podchufarova, özel hayatı geçici olarakdüzenlenmiş değil, gelecekte bir aile kurmak istediğini inkar etmiyor. Basitçe şimdi, öncelikleri - hayatın en iyi şekilde sporcuya vermesini sağlamak. Bu nedenle, okul döneminden başladığı kariyerinden rahatsız olmaz.

Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi

Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi

Related news

 • Bir kız, bir erkek ya da bir erkeğin rahat ve sevimli sözleri. Soneklerin yardımı ile küçültülmüş kelimelerin oluşumu
 • Kristallerin çizilmesine ilişkin ayrıntılar
 • Pistonlu testere Makita: modeller, özellikler ve yorumlar
 • İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları

 • Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 47

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi


  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 94

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 46

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 23

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 17

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 100

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 19

  Podchufarova Olga: spor kariyeri ve biyografi 25