Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik

Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik


Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 22 10.02.2019, 10:35

Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik

Sadece birkaç yıl önce, dikildiğindebölümler ustaları çok uzun bir süre acı çekiyordu, çünkü ahşap çubuklar bir çerçeve olarak kullanılıyordu. Ve en iyi kalite değil. Ve eğer yanlış şekilli bir tasarım yapmak gerekirse, o zaman, ortak kişilerde söyledikleri gibi, en azındanProfil rehberiKendini as. Ancak piyasada bir profil ortaya çıktığında, bölümlerin üretimi çok daha kolay oldu. Metal çerçeve, en tuhaf biçimleri gerçekleştirmeyi sağlar.

İç bölümleri üretirkenBunlar için bir temel olarak metal profilden yapılmış sert bir çerçeve kullanılır. 0,8 milimetreye kadar kalınlıkta galvanizli çelikten yapılmış bir bant soğuk haddeleme yöntemiyle üretilir. Galvaniz tabakası, alçıpanın yönlendirme profilini harici faktörlerden korur. Bu önlem gereklidir çünkü bölümler ve kanallar bazen banyolarda veya duş odalarında ıslak odalara monte edilir.Alçıpan için rehber profil

Kılavuz profili ana olarak üretilmiştirüç metre uzunluğunda. Ağır yüklere dayanabilmesi için, örneğin, seramik karolarla bölmelere bakıldığında, profiller üzerinde takviyeler yapılır.

Çerçeveleri birleştirirken, her biri kendi amacı olan farklı tipte profiller kullanılır.

İlk tip bir raf montaj profilidür

 • «Şeklinde bir şekil ve kısaltma PS 'ye sahiptir. Ana fonksiyon, alçıpan levhaların veya bölme ve kutu imalatında kullanılan diğer son kat malzemelerin sabitlenmesidir.

Ikinci tip profil

 • Ayrıca bir kanal şeklinde yapılmış ve kısacaPN denir. Çerçeveyi monte ederken, raf için bir kılavuz profili olarak hizmet eder. Uzunluk boyunca zemine veya duvara montaj için sekiz milimetrelik deliklere sahiptir.Tavan kılavuzu profili

Üçüncü tip açısal profildir

 • Köşe eklemlerinin güçlendirilmesi için tasarlanmıştır.alçıpan montajı. Macun uygularken alçıpan levhalarla en iyi yapıştırma için 5 mm delikler ile delikli. Kısa isim - PU. Ayrıca üç metre uzunluğunda üretilmektedir.

Dördüncü tip kemer profilidir.

 • Curvilinear üretimi için kullanılıralçıpandan yüzeyler. Üretimi için, PP-6027 tavan kılavuzunun profili kullanılır.Yardım yardımı ile, herhangi bir bükülme yarıçapı belirleyebilir, ancak elli santimetreden daha az olmamalıdır.

Tabi ki, bölümlerin imalatındasadece kılavuzun profili kullanılmaz. Bu amaçla, ses yalıtımını yalıtmak veya oluşturmak için çeşitli yalıtım malzemeleri kullanılır. Alçı levha, çimento-parçacık levhalar, kontrplak ve diğer malzemeler kaplama olarak kullanılabilir.

Modern teknolojiler büyük ölçüde kolaylaştırdıbirçok inşaat işi. Çok miktarda malzeme, iç kısımda çeşitli şekillerde bölümleri kısa bir sürede oluşturmanızı sağlar ve en önemlisi, bir kılavuz profili kullanarak, pahalı uzmanları çekmeden, kendiniz yapabilirsiniz.

Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik

Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik

Related news

 • Sağlıklı Vücut İçin Egzersizin Önemi
 • Zeytinyağlı yeşil pilav tarifi
 • Gastrointestinal sistemde kanserin erken belirtilerini nasıl gözden kaçırmamak

 • Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 51

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik


  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 95

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 37

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 47

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 62

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 19

  Profil rehberi - sadelik ve güvenilirlik 48