Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları

Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları


Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 20 24.02.2019, 02:04

Rahat pansiyon "Energetik" (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları

Güneşli ve misafirperver Abhazyaorijinal kültürü, pitoresk tabiatı, antik tarihi ve tabii ki Karadeniz'in en suları olan turistler. Abhazca'da cumhuriyetin adı, çeviri esnasında "ülkenin ruhu" anlamına gelen Apsny'ye benziyor. Aslında öyle. Yerel halk, konuklarını topraklarında nezaket ve açıklık ile selamlıyor.
Abhazya gagra yatılı ev energetik

Birkaç yıl önce gezegenin bu köşesi olsaydıbugün o kadar çok talep edilmedi ki, bugün Kafkas cumhuriyeti o kadar popüler ve turistik ki, özel bir subtropikal iklim, dağ yükseklikleri ve fırtınalı bitki örtüsü sayesinde Avrupa ülkeleri ile bile rekabet edebiliyor. Buna ek olarak, birçok benzersiz tarihi obje Abhazya'nın tatil beldelerinde bulunuyor ve fiyatlandırma politikası çok çekici. İnsanlar bu bölgelere yalnızca dağılmakla kalmayıp aynı zamanda balneolojik merkezlerdeki sallantıdaki sağlığı gidermek için gelirler. En çok ziyaret edilen şehirler arasında Gagry var. Onların belirgin özelliği peyzaj ve gelişmiş altyapı yatıyor. Aynı zamanda uzun kıyı şeridini (53 km) uzatır; bu sırada boyunca zakkum ve yaprak dökmüş avuç içleri yetişir.

Neredeyse tüm plajlar küçük çakıl taşlarıyla kaplıdır vegerekli imkanlarla (şezlong, şemsiye, duş) donatılmıştır. Scooter'da paten, "banana", yamaç paraşütü, deniz yürüyüşü gibi plajda eğlenceyi iyi düşünmüştük. Dinlenmek ve tedavi etmek için rahat koşullar, Karadeniz kıyısında bulunan, tüm bir subtropikal parkın etrafında yerleşik "Energetik" (Abhazya) pansiyonuyla sunuluyor.

Genel bilgi

yatılı ev "Enerjik" (Abhazya)

Yürekte yoğun bir çeyrekte bir sanatoryum yapıldı.Yeni Gagra. Otel 1981 yılında kuruldu, son tadilat 2019'da yapıldı. Otel, konuklara mükemmel bir itibar ve olumlu değerlendirme kazandırdı. Pansiyon sayısı "Enerjik" (Abhazya) resmi web sitesine sahiptir - energetik-gagra.ru, oda sayısı ve yaşam masrafı hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir. Otelin avantajlarından biri, ticari pazara, sete, su parkına ve eğlence mekanlarına olan yakınlığıdır. Bu, 12 katlı bina ve 3 katlı birkaç ev eşliğinde temsil edilen oldukça büyük bir komplekstir. Toplam koltuk sayısı 630'dur. Tüm binalar retro tarzda dekore edilmiştir, salonlar klima, TV ve döşemeli mobilya ile donatılmıştır.

Konum haritası

Adler bölgesinden sadece 22 km uzaklıkta Sochi, "Enerjik" yatılı evdir. Abhazya turistleri saygıyla karşılıyor. Sanatoryuma ulaşmak zor değildir: oraya uçağa binebilir veya Adler'e trenle gidebilir, sonra SSOU nehrine giden otobüsü değiştirebilir ve oradan (yaklaşık kilometre) Abhazya sınır karakoluna kadar yürüyebilirsin. Orada, gümrük kontrolünü geçireceksin, pasaport vereceksin ve toplu taşıma araçlarına geçeceksin ya da özel bir taksiyi doğrudan hedefe yönlendireceksin.

Gıda türü

yatılı ev "Energetik" (Abhazya) resmi sitesi

Abhazya'da "Energetik" Emeklilik herkese sunuyorAvrupa büfe sisteminde günde üç öğün yemek yiyor. Tablolar, kendi yemek salonlarında belirli bir programa göre servis edilir. Menüde taze ve çeşitli meyve ve sebzelerin yanı sıra süt ve et ürünleri de bulunmaktadır. İçecek çeşitleri çok zengin: doğal meyve suları, oryantal kahve, çay ve alkollü ürünler. İstenirse konuklar, sanatoryuma birkaç adım mesafede yer alan komşu kafe ve restoranlarda uluslararası yemeklerin tadına bakabilirler.

yerleştirme

yatılı ev "Energetik" (Abkhazia) yorum

Yatılı ev "Energetik" (Abhazya) Fince ile donatılmıştırasansörler. Her iki bina da masmavi deniz ve tropik parkın muhteşem manzarasına sahip çift ve üç kişilik odalara sahiptir. Toplam oda sayısı 220, hepsi özel banyo ve balkon ile donatılmıştır. Buzdolabı, konforlu mobilyalar ve TV bulunmaktadır. Banyo malzemeleri temin edilmektedir. Talep üzerine ilave yatak veya kapak temin edilebilir. Zamanında (günlük) temizlik yapılır, yatak haftada bir kez değişir.

Otel Altyapısı

Periyodik olarak, otel gösteri programları vefolklor konserleri. Yerel bölgede spor alanları bulunmaktadır. Eğlence ve keyifli eğlence tenis kortları için bilardo salonları, badminton ve masa oyunları bulunmaktadır. Yatılı ev "Energetik" (Abhazya) bir spor salonu, güzellik salonu, masaj salonu, otopark ve gezi ajansı vardır.

Abhazya'da "Energetik" biniş evi

Uzun mesafe telefondiş hekimliği ve disko kulübü. Gerekli donanıma sahip bir konferans salonu var. Otelin yakınında hidrojen sülfit banyoları bulunan bir balneoterapi kliniği var, turistler diledikleri takdirde ziyaret edebilirler, ancak sadece ek ücret karşılığında. Burada cilt patolojileri, sinir, kardiyovasküler, genitoüriner ve eklem hastalıklarının tedavisi için özel bir tedavi tedbirleri önerilecektir.

Unutulmaz gezi güzergahlarıyatılı ev "Energetik" (Abhazya) cumhuriyetin Ortodoks yerler sunuyor. Bir sanatoryum ile ilgileniyorsanız, resmi web sitesi mevcut odalar hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

kıyı

bir yatılı evde plaja giden yol

Kendi donanımlı kum ve çakıl plajıbir otel var. sahil sadece 50 metre gidin. Yaz konforlu şezlonglar ve güneş gölgelik sergiledi olarak. Şişme minder ve havlular sunulmaktadır. Hiç kimse için sıkıcı olmayacak, çünkü plajın su eğlence merkezi var. Otel hoş personel, mükemmel yemek ve samimi ortamı: Emeklilik (Abhazya) "Enerjik" övgüye misafirler geri bildirim alır. Memnun misafir koşulları ve iç altyapı, hem de temizlik ve oda sayısı. Parlak ve zengin bir deneyim güneşli Abhazya'yı (Gagry) terk eder. Emeklilik "Enerjik" - ayrılmak istemediğiniz bir yer. Şehir hoş nostaljiyi çağrıştırır ve olumlu duygular verir.

Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları

Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları

Related news

 • İlk esrarlı bira Kanadada üretilecek
 • Almanyanın önde gelenlerinden Türkiye uyarıları: Saldırılmaz olabilmek için nükleer bombaya başvurabilir
 • Kaş Ekimi Ve Sonrasında Yaşananlar
 • Kukla tiyatrosu (Kartal) genç izleyicileri davet ediyor
 • Yaprak Sarma Nasıl Hızlı Sarılır
 • Sömestr Çocuk Kitapları Dosyası

 • Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 62

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları


  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 14

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 44

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 84

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 8

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 72

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 61

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 80

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 95

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 7

  Rahat pansiyon Energetik (Abhazya): konaklama şartları ve konuk yorumları 28