Örgü Çorap Yapılışı

Örgü Çorap Yapılışı


Örgü Çorap Yapılışı 20 20.02.2019, 12:52

Örgü Çorap Yapılışı

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

360 Çeşit galerili sayfamızın ardından şimdi de videoanlatımlı örgü çorap yapılışıile birlikteyiz. Bu sayfamızda video ile anlatımlı olarak el örgüsüçorap nasıl yapılır? Yetişkinler içinçorap nasıl örülür? Detaylı açıklamalı video aracılığı ile adım adımörgü çorap yapımınasıl olur bu gibi soruların cevaplarını arayacağız.Örme çorap yapımıhakkında bilinmesi gerekenleri öğreneceğiz.

Örgü galeri olarak el örgüsü patik ve çorapları tek bölüm halinde “Patikler/Çoraplar” kategorisinde toplamıştık. Fakat patikler ve çoraplar bölümünde genelde örgü patik modelleri ve yapılışlarını anlatan videolu sayfalara yer verdik. El örgüsü çoraplara yeterince değinemedik. Artık yavaş yavaş örgü çoraplara da değinmenin sırası geliyor. Önümüz kış. Kışın en çok etkili ürünlerden birisi de hiç şüphesiz örgü çoraplardır. Bu sayfamızda örgü işiçorap yapılışıile birlikteyiz.Çorap nasıl örülürbunu öğreneceğiz.

Örgü çorap modelleri isimli galerili sayfamızda isetam tamına 360 adetel örgüsü çorap modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalışmıştık. Erkek, bayan, bebek ve çocuk demeden her yaş grubuna karışık 360 çeşit örgü çorap modelleri galerisini buradan inceleyebilirsiniz.

Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra şimdikivideo anlatımlısayfamızdaörgü çorap yapılışıhakkında bilgileri alacağız. El yapımı örgü çorap nasıl örülürbunu öğrenmeye çalışacağız. Yapılışı bakımından çorap örmek olukça kolaydır. Örgüye yeni başlayan herkes kolaylıkla bir çorap örebilir. Örgüçorap yapımını anlatan videolu anlatımlı bu sayfamızda umarız sizler de kolaylıkla bir çorap örebilirsiniz.

Artık videomuzu izleyelim.Örgüişiçorap yapımıhakkında bilgileri bütün detayları ile alalım.Örgü çorap nasıl yapılıröğrenelim.El örgüsü çorap yapılışıne kadar kolaymış hep birlikte görelim. Videoya geçmeden önce tekrar hatırlatmakta fayda var, birbirinden güzel, birbirinden değişik çalışmaların olduğutam 360 çeşitçorap modelleri ile birlikte olduğumuz galerili sayfamızı da incelemeyi unutmayın

Örgü Çorap Yapılışı Video Anlatımlı

Bir başkavideolu anlatımlısayfamız ile birlikte olduk değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Örgü yapılışlarını öğrenmeye devam ettiğimiz bu sayfamızdael örgüsü çorap yapılışıhakkında bilgiler aldık. Baştan sona detaylıanlatımileörme çorap nasıl yapılıröğrendik.Çorap yapılışıile ilgili yorumlarımızı artık yapabiliriz.

Havalar iyice soğudu. Hatta bazı bölgelerde kar yağışı bile başladı. Dolayısı ile artık kışlık kıyafetler yavaş yavaş gardıroplardan çıkmaya başladı. Soğuk kış aylarında ayaklarımızı sıcacık tutan örgü çoraplar ise örgü sever hanımların ilk tercihi olmuştur. Nasıl olmasın ki? El örgüsü çorap gibi ayaklarımızı sıcacık tutan başka çeşit çorap modeli var mı? İp kalınlığını havanın soğukluğuna göre uyarladık mı ayaklarımızın üşümesi gibi bir borun ile karşılaşma derdinden kurtuluyoruz.

360 Adet tamamı el örgüsü yapımı birbirinden güzel çorap modelleri ile dolu galerili sayfamızı incelemeye geçebiliriz. Önce yorumlarınızı almak isteriz.Çorap yapımısize göre de kolay geldi mi? Sizde çorap örebilir misiniz? Yada daha önce ördüğünüz bir çorap varsa bizimle paylaşmak ister misiniz? Sosyal medya hesaplarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü yorumlarınızı bekliyoruz.

Sadece kendimiz için değil tabii ki evlatlarımızın okula gidiş gelişlerinde eşlerimizin işe geliş gidişlerinde el örgüsü çorap gibi başka etkili olan bir çorap modeli bulamayız. Kendi ellerimiz ile ördüğümüz çorapları sevdiklerimizin ayağında gördükten sonraki duygu ise paha biçilemez!

Örgüde tecrübeli olanlar zaten kendileri, çocukları ve eşleri için en az bir kaç çift çorap örmüşlerdir. Örgüye yeni başlayan veya örgü öğrenmek istiyorum diyen değerli ziyaretçilerimiz içinörgü çorap yapılışıisimli bu sayfamızda örme çorap yapımıhakkında bilgileri aldık.

Çorap Nasıl Örülür Öğrendik Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz,video anlatımlıbir başka sayfamızın daha sonuna gelirkenörme çorap yapılışıile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek isteriz. Aradıklarınızı bulabildiniz mi?Anlatımlıolarakçorap nasıl örülürsorusunun cevabını bulmaya çalıştığımız bu videolu sayfamız ile  çorap nasıl yapılıröğrendiniz mi?Örgü çorap yapımısize göre nasıl geldi?Yapılışıitibari ile biz çok kolay olduğunu söyledik fakat sizin düşünceleriniz daha önemli. Çorapların yapılışı kolay mı? Sizler de videoyu adım adım takip ederek bir çorap örebilir misiniz?

Örgüde tecrübeli olan hanımlar için çorap örmek çocuk oyuncağı gibidir.Çorap yapılışıson derece kolaydır. Aslında yeni başlayanlar için deörgü çorap yapımıda kolay sayılabilir. Kolay örgü modelleri olan düz örgü, ters örgü modeli veya haraşo örneği ile düz biçimde her hangi bir desen ve işlem yapmadan kolaylıkla bir çorap örülebilir.

Yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bir başka sayfamız olanörgü işi çorap yapılışıisimli bu videolu anlatımlı sayfamız ile umarızörme çorap yapımıile ilgilenen siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmuşuzdur. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Örme Çorap ve Patik Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımız

Giriş bölümünde de bahsettik, örgü galeri ailesi olarak örgü çorap ile patik modelleri galerili sayfaları ve video anlatımlı yapılışlarını öğrendiğimiz bütün sayfalarımızı tek bölüm halinde “Patikler/Çoraplar” kategorisinde toplamıştık. Ne yazık ki örgü çorap ile ilgili yeterince fazla sayfaya yer veremedik. Sadece çorap modelleri galerisi ile birlikte olduğumuz bir sayfa yayınladık.

360 adet tamamı örgü çorap modeli ile dolu galerili sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.Anlatımlı çorap nasıl örülür? El örgüçorap nasıl yapılır? gibi soruların cevabını aradığımızörgü çorap yapılışıisimli bu sayfamız çoraplarla ilgili ikinci sayfamız oldu.

Çoraplara alternatif olan patiklere ise sık sık değindik. Örgü patik modelleri galerili sayfaları ve videolu anlatımlı el örgüsü patik yapılışı sayfalarını bir hatırlayalım isterseniz.

Video anlatımlıörgü çorapyapılışı gibi bir başka videolu sayfamızda patik nasıl örülür bunu Derya Baykal ile öğrenmiştik. Baştan sona detaylı anlatımı ile el örgüsü patik nasıl yapılır bunu Derya Baykal’dan öğrendiğimiz videolu anlatım sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yapılışı kolay patik yapımı ile birlikte olduğumuz kolay örgü patik yapılışı isimli bu videolu sayfamızda çok kolay bir patiknasıl örülürbunu öğrenmiştik. Yeni başlayanların mutlaka izlemesini tavsiye ederiz.

Bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfamızda ise adından da anlaşılacağı gibi el örgüsü bebek patiği yapılışını öğrenmiştik. Bebekleri için patik örmek isteyen annelerin izlemesi gereken bir video sizleri bekliyor. Çorap yapımı ve patik yapılışı hakkındaki sayfalarımız bu kadar…

Fakat “Patikler/Çoraplar” kategorisinde daha fazlasını bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Kız, erkek bebek, yetişkin bayan ve erkek her yaş grubuna özel olarak ayrı ayrı hazırladığımız örgü patik modelleri galerilerini de incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Birbirinden güzel tamamı el örgüsü yapımı patik ve çorap modelleri ile dolu galerili sayfalarımıza da bekleriz.

Anlatımlı Örme Çorap Yapımı Hakkındaki Görüşlerinizi Bekliyoruz

Örme çorap yapımıhakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Her türlü düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. El örgüçorap yapımıile birlikte olduğumuz bu video anlatımlı sayfamız ileörme çorap yapılışıhakkında bilmeniz gereken bilgileri öğrendiniz mi? Siz de bir çorap örebilir duruma geldiniz mi?

Bu sayfamızda örgü çorap yapımını öğrendiyseniz hangi modelde bir çorap öreceksiniz? Düz örülen çoraplar yapılışı bakımından en kolay olan modellerdir. Ne tür bir çorap öreceğim diye fazla düşünmenize gerek yok. Hali hazırda 360 çeşit örgü işi çorap modelleri ile dolu galerili sayfamız sizleri bekliyor. Beğendiğimiz bir çorap modelini mutlaka bulacaksınız.

Artık kış aylarına girdik. Dolayısı ile örgü sever hanımların sezonu açıldı diyebiliriz. Nedendir bilinmez örgü denilince insanın aklına kış aylarında yapılan bir hobi olarak kalmış. Yazın gezmelerden, yazlıklardan, düğün, dernek gibi faaliyetlerden fazla boş vakit bulamamaktan olsa gerek diye yorumlayabiliriz. Örgü yapılışları ile ilgili sayfalara videolu anlatımlar kategorisinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bu sayfamızdakiörgü çorap yapılışıgibi onlarcaörgü yapılışıile ilgili videolu sayfalar ile örgüde kullanılan örneklerin yapımının nasıl olduklarını öğrendiğimiz videoları örgüye yeni başlayan ve örgü öğrenmek isteyen herkesin bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Örgü Çorap Yapılışı

Örgü Çorap Yapılışı

Related news

 • Demir yolları Allaha emanet gidiyor, kazalar yine olacak
 • Dünyanın uydu görüntüleri (Dünya görüntüleri video)
 • Birbirinden Şık Ve Modern Origami Mobilya Örnekleri

 • Örgü Çorap Yapılışı 32

  Örgü Çorap Yapılışı


  Örgü Çorap Yapılışı 16

  Örgü Çorap Yapılışı 87

  Örgü Çorap Yapılışı 15

  Örgü Çorap Yapılışı 13

  Örgü Çorap Yapılışı 56

  Örgü Çorap Yapılışı 65

  Örgü Çorap Yapılışı 66