Riminide tatil: turistlerin yorumları

Riminide tatil: turistlerin yorumları


Riminide tatil: turistlerin yorumları 94 13.02.2019, 17:20

Rimini'de tatil: turistlerin yorumları

Rimini, güzel bir tatil kasabası,şık Adriyatik kıyısında yer almaktadır. Tezatları ile ünlüdür - antik Roma ve ortaçağ binalarını Art Nouveau tarzında inşa edilmiş modern otellerle uyumlu bir şekilde birleştirmektedir.

Rimini yorum

Rimini gözde mekanları

Turistlerin yaptığı incelemeler bunun popülaritesini teyit ediyorİtalyan tesisi. Burada bir buçuk bin otel, çok sayıda villa ve daire var ve bu da dünyanın her yerinden konuklara kapılarını açmaya hazır. Kent, yumuşak kumu olan birkaç kilometrelik altın kumsallarından gurur duyuyor. Hiçbir seyyah ilgisiz düzinelerce disko, şık restoran, bar, şık dükkan ve su parkuru parklarından ayrılamaz. Herhangi bir konuk için uygun eğlence misafirperver İtalya bulacaksınız. İncelemeleri çok gurur verici olan Rimini, şirin mimarisi ile şaşkına dönecek. Burada antik antik Roma binaları, Orta Çağdaki hazinelerle renklendirilmiştir; örneğin Malatesta Tapınağı gibi.

İtalya Rimini yorum

Rimini'de alışveriş

İncelemeler misafirleri olmadan şehri terkedemezAvrupa'nın en ünlü dükkanlarına gitmek fırsatına dikkat edin. Çoğu moda butiği güzel Adriyatik kıyısında, şehrin rıhtımında bulunur. En moda mağazalar şehrin kalbinde, Garibaldi, Corso Augusto, Gambalunga ve Place Tre Materi sokaklarında yoğunlaşmaktadır. Mağazalar Avrupa'da olduğu gibi çalışır - genellikle sabah ondan akşamları sekiz, günde iki kez mola için. Gezginler Pazar günü birçok butiğin işe yaramadığını hatırlamalıdır.

Rimini Plajları

Bu ünlü plaj tatil hakkında değerlendirmeİtalyan tesisi de etkileyicidir. Güzel bir isim olan La Marina'nın kıyı şeridi, sahil boyunca on beş kilometre uzanıyor. Altın kumu olan plajlar mükemmel durumda tutulur. Temelde, çeşitli kafeler, rahat restoranlar ve güzel sahil barları olan birkaç ücretsiz site olmasına rağmen konuklar ücretli plajları kullanabilirler.

Beaches of Rimini yorum

Rimini'de yemek

Bu güzel tesisin mutfağı hakkındaki yorumlar doludur.romantizm ve duygu. Burada, ünlü Parmesan, parma jambonu, Bologna sosis ve balzamik sirke ile geleneksel İtalyan restoranları, Kanada, Asya, Hint ve Japon mutfaklarından oluşuyor. Rimini'nin en iyi restoranlarında: Lo Squero, Da Guido, Il Lurido ve Marinelli - lezzetli makarna Barilla ve geleneksel olarak bu bölgede pişmiş olan Piadina aromalı kekleri tadabilirsiniz. Rimini restoranında ortalama bir akşam yemeği için yaklaşık on avro mal olacak. Bazı lokantalarda size kapsamlı bir öğle yemeği sunulabilir; maliyeti bir bardak şık İtalyan şarabı içerir. Bu arada, ünlü Rimini'deki Tenuta del Monsinore'daki şarapçılık merkezindeki yerli içkilerini tadabilirsiniz. Değerlendirmeleri en heycanlıdır. Bu güzel eski İtalyan kasabasında dinlenin, sıcak deniz, şık mağazalar, şık plajlar, modern restoranlar ve misafirperver oteller bir ömür boyu unutulmayacak.

Riminide tatil: turistlerin yorumları

Riminide tatil: turistlerin yorumları

Related news

 • Köfte ve köfte arasındaki fark nedir Öğreniriz
 • Altintaş Haberleri: Ağabeyi ve arkadaşlarıyla ava giden 10 yaşındaki Burak, elindeki tüfeğin kazara ateş almasıyla öldü
 • Kadın ve Moda Sitesi Hakkında
 • 2019 Yaz Abiye Modelleri
 • ÖRGÜ KABARAN DENİZ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Kurumuş Sucuk Nasıl Yumuşatılır

 • Riminide tatil: turistlerin yorumları 63

  Riminide tatil: turistlerin yorumları


  Riminide tatil: turistlerin yorumları 26

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 92

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 96

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 68

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 27

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 57

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 47

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 57

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 38

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 50

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 1

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 1

  Riminide tatil: turistlerin yorumları 33