Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 4 23.01.2019, 15:58

Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat

Lagunov Eugene - Rusya yüzücüsü, Olimpiyat Oyunlarının iki kez ödüllüsü. Sporcu, dünya ve kıta şampiyonalarında birçok ödül kazandı.

Sporcunun biyografisi. Başlangıcı

Lagunov Evgeny Alexandrovich 14'de doğduArkhangelsk'da Aralık 1985 Doktor tavsiyesi üzerine, ailesi yedi yaşındayken onu havuza getirdi. Böylece Rus yüzücünün parlak spor kariyeri başladı.

Lagunov'un ilk yarışmaları, yaşına göre olağanüstü bir hız sergilediği kısa su yarışmalarıydı.

Spor kariyeri

Lagunov Eugene - yüzücü, 18 yaşındayken sansasyonel olarak Rus ekibine dahil edildi. Eğitim çok daha sıkıcı ve zor hale geldi, ancak yakında sonuç vardı.

lagün evgeny yüzücü

2004'te, röle ekibinin bir parçası olarak4 x 100 metre serbest stilde yüzün Lagoon, kıta şampiyonasının gümüş madalya oyuncusu olur. Rus yüzücüsünün Avrupa Şampiyonası-2006'da tekrar ettiği aynı başarı.

2005 yılında Eugene, 2006'da üçüncü sırada yer aldı.kıtasal şampiyonada kısa su yarışmasında şölen yaptı ve 2007'de kombine yarış yarışmasında Dünya Şampiyonasında bronz madalya kazandı.

Pekin Olimpiyatları için Lagunov şu şekilde seyahat ediyordu:Milli takımın yüzücülerinden biri. Röle yarışmalarında 4 x 200 metre serbest stilde ön yüzme molalarında oynadı. Ve Lagunov Eugene nihai yüzmeye katılmadı, ancak Olimpiyat Oyunlarının gümüş madalyasını hak etti.

Gerçekten Rus yüzücüsü için altın 2019 olduyıl. Röle yarışmalarında kıta şampiyonluğunun iki kez galibi oldu ve kısa suda bir dünya şampiyonu oldu. Bu altın madalyalara ek olarak, ödülleri toplama Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'ndan üç gümüş madalya ile dolduruldu.

Evgenyalı lagünler

Londra'daki ikinci Olimpiyat Oyunları için Lagunov, madalya kazanma niyetiyle ilerledi. Ve başarılı oldu: Rus ekibi röle yarışında 4 x 100 metre serbestte üçüncü sırayı aldı.

Kişisel hayat

Pekin Olimpiyatlarında başarılı bir performanstan sonraLagunov Eugene, sıkı eğitimine devam ettiği St. Petersburg'a taşındı. 2019 Avrupa Şampiyonası ve Londra Olimpiyatları için hazırlanıyordu.

Kesinlikle fiziksel ve duygusal tahammülYük Lagunov ailesine yardımcı olur: karısı Maria ve oğulları - Roman ve Oleg. Onlar sadece Eugene ile yarışmalar için farklı ülkelere seyahat etmekle kalmıyor, aynı zamanda düzenli olarak eğitim seanslarına katılıyorlar.

Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayatGoruntuler Fotograf resim

Related news

 • Kanser Riskini Artıran Faktörler yazımızı okumak için tıklayınız
 • Trump Towers Mall’da Aile Boyu Eğlence
 • Rüşvete ne sebep olur

 • Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 67

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat


  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 38

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 27

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 47

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 66

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 41

  Rus yüzücü Evgeny Lagunov: biyografi, spor kariyeri, kişisel hayat 28