Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm

Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm


Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 91 03.03.2019, 04:58

"Scrapbooking" tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm

Bayan hoş bir bekleyişte vefavori bir iğne işi türü scrapbooking, yeni doğmuş bebekler için bir albüm, ya da onun yaratımı, uzun zamandır beklenen toplantıdan önceki haftalarda nasıl fayda ve zevkle geçirileceği için mükemmel bir seçenek olacak.yenidoğan scrapbooking albümü

Fikir geliştirme

Teknolojide neler yapıldığını söylemek gereksizYenidoğanın scrapbooking albümü, en az ilk yıl boyunca bebeğin hayatından en önemli anları kurtarabilecek. Ancak, en önemli şeyleri kaçırmamak için, böyle bir hafıza günlüğünün içeriğine çok dikkat etmeliyiz.

Bu zor meselede yardımcı olabilmek özel olacakEbeveynlere bebeğin gelişimi hakkında mümkün olan en geniş bilgiyi sağlayan faydalar. Bu nedenle, sayfaların sayısını ve tasarımını planlamaya başlamadan önce, bunları dikkatli bir şekilde incelemeniz ve gençlerin yaşamında önemli olayların yaklaşık bir listesini yapmalısınız. Ayrıca, mevsimleri özel tarihleriyle, olayları ya da en yakın insanlarla harcadığı keyifli anları düşünerek değerlendirmeye değer.

Gelecek albümün içeriği belirlendiğinde,tasarlamaya başlayabilirsiniz. Yenidoğanın cinsiyetinin bilindiği ideal seçenek. Bu durumda, gerçek erkek mavisi tonu, her çeşit top, daktilo ve tasarımcı ile yeni doğmuş bir çocuk için ayrı bir albüm olarak düşünebilirsiniz. Ya da her olayın bir işaret unsuru yardımıyla tahsis edildiği evrensel yöntemi kullanın. Örneğin, çocuğun taburcu olduğu bir fotoğrafın bir leylekle süslenmesi gerekir.yeni doğmuş bir çocuk için scrapbooking alube

Yeni doğmuş bir bebek için bir albüm oluşturmayı planlıyorsak, scrapbooking-ustaları dekor, bebek, çiçek ve elbise şeklinde dekora başvurmanızı tavsiye eder. Doğal olarak pembe renk ve tonlarına tercih edilir.

Ebeveynler cehalet olduğundaBebeğinizin cinsiyeti ile ilgili olarak, nötr sarı, açık yeşil, bej tonları, ayılar, şişeler, komik çocuk giysileri vb. şeklindeki evrensel desenlerin kullanımıyla yardım eder.

Bir albüm oluştur

Fikir çerçeveli, böylece başlayabilirsinizbir albüm oluşturuluyor. Bu nedenle, sadece albüm sayfalarını değil, makasları, boyaları, fırçaları, yapıştırıcıları da doldurmalısınız. Buna ek olarak, varlıkta, tasarımda sağlanmışsa, seçilen bir temanın, albümlerin ana renginin tonlarında, düğmelerde ve figürlü zımbalarda bantların bulunması gerekir.

yenidoğan için scrapbooking albümü Onun gücünü en basit denemeye değersürüm - bir defter şeklinde bir albüm. Bunun için ne gerekecek: Çok renkli karton, makas, geleneksel zımba, ince saten kurdeleler ve şablon. İkincisi bağımsız olarak yapılabilir. Bunu yapmak için çocuğun vücudunun konturunu beyaz kartona koyup kesmek yeterlidir. Bundan sonra, hazır şablon yardımıyla, çizimi renkli kartona aktarın ve sayfa hazırlıkları yapın. Onların sayısı sadece gelecekteki annenin isteğine bağlıdır.

Ayrıca her bir vücudun sağ omzu ile takip ederdeliğin delinmesine yardım ederek şeridin gerilmesini sağlayan 1 delik açarak, dizüstü bilgisayar sayfalarını birbirine sabitleyin. İşte yeni doğmuş bir bebek için basit bir albüm.

Bu tekniğe daha yüksek düzeyde sahip olanlar daha karmaşık bir seçenek yapmaya çalışabilirler.

Başlamak için kalın kağıttan kesmek gereklidirsayfa hazırlığı. Onların büyüklüğü, albümün arkasındaki fikre bağlıdır. Böyle bir albümün özünün, kırıntıların hayatındaki en önemli olayları yakalamak olduğunu ve bu yüzden sayfaların çok fazla olmamasını unutmayın.

Yani, her bir sayfayı süslemeye başlayalım. Çok fazla tasarım seçeneği var, ancak tüm yapraklar aynı tarzda yapılmalı. Örneğin, her sayfanın kenarlarını akrilik boya ve süngerle boyayabilirsiniz. Alternatif olarak, tekrarlanan baskıyı bir tarafa atlayabilirsiniz. Daha sonra her sayfa bir olaya atanır ve buna göre dekorasyon yapılır.yenidoğan için scrapbooking albümü

Bu albüm için bir kapak yazabilirsiniz.sayfalarla aynı prensip. Oluklu mukavvadan 2 adet boşluğu, yapraklı tabakalardan 0.5 cm daha geniş olacak şekilde kesiniz ve zevkinize göre dekore ediniz.

Bundan sonra, tüm sayfalar ve kapak bir "yay" kullanılarak monte edilir ve sabitlenir.

Gördüğünüz gibi, yeni doğmuş bir bebek için bir albüm hazırlarken zor bir şey yoktur. Fantaz, pozitif duyguların bir bedeli yaratın ve alın!

Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm

Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm

Related news

 • Kordon Kanı Nasıl Saklanır Faydaları Nelerdir
 • Talaş Böreği
 • Prada Güneş Gözlüğü Modelleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kediler Purina için gıda: özellikleri, yorumlar
 • Video Düzenleme Programı Arayanlar İçin En İyi 11 Program

 • Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 32

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm


  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 56

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 28

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 80

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 83

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 12

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 11

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 78

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 91

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 14

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 65

  Scrapbooking tekniğini geliştiririz: yenidoğan için bir albüm 35