Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu

Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu


Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 92 17.01.2019, 14:25

Sergei Zhukov'un biyografisi: şöhretin yolu

biyografi Sergey BeetleGençleri 90'lı yıllara düşen her kişi,Sergei Zhukov kim olduğunu bilir. Bu adam kolayca milyonlarca kıza ait idol oldu. Öyle mi? Onun şöhret yolları neydi? Bu, bize Sergei Zhukov'un biyografisini anlatacak.

Moskova'ya hayat

1976'daki pop müziğin tüm hayranlarının zevkineDimitrovgrad şehri bir oğlan doğdu. Doğum günü 22 Mayıs'ta. Ailesinin kendisi Sergei dedi. Anne Lily ve babası Eugene daha sonra ona bir kardeş verdi. Seryozha çalışmalarla ilgili hiçbir sorun yaşamadı. O mükemmel bir öğrenciydi. Ancak başlangıçta insani konulara bayılırdı. Sergei Zhukov'un biyografisi daha sonra müziğin eline geçtiğini söylüyor. Ve diğer konularda çalışma hiç olmadığı kadar az kalmaya başladı. Ancak, yetenekli bir adamın hayatında sadece müzik yoktu. Hokeye girdi ve Samara'da "Europe Plus" radyosunda çalıştı. Orada "Hit the Hour" adlı bir programa öncülük ediyordu ve dans ediyordu. İşte gelecekteki meslektaşım Alexey Potekhin'le olan iddialı görüşmenin gerçekleştiği yer burasıydı. Yetenekli çocuklar sonunda "Amca Ray ve şirket" adlı bir grup yaratmaya karar verirler.

"Beyaz taşa" yolculukSerçe böcekleri biyografisi

1 Mayıs 1995, Sergei Zhukov'un biyografisidik dönüş. Daha ziyade genç adam kendi kaderini kendi eline alır. Moskova'ya giderek milyonlarca yetenekli adam gibi onu ele geçirir. Başkentteki eserleri arasında "Rocks" radyo istasyonu vardı. Daha sonra Alexei ile birlikte beş tanesi Tiflis'te düzenlenen diskotekleri geri kazanmaya başladılar.

Ne ilginç hala bize söyleyebilirbiyografi? Sergei Zhukov, Alexei Potekhin ile birlikte, hızla, canlı ve ciddi bir şekilde Rus gösteri dünyasının dünyasına patlayan yaratıcı bir birlikti. Müzik dünyasını ters çevirdiler. Çocuklar kısa sürede grubunu yeniden adlandırıyor ve şu anda "Eller Ayağa kalkıyor" deniyor. Promosyon ve tanıtımda yardımcı olabilecek bir yapımcı-profesyonel var. Turne hayatı başlar. Bu konuda Sergei Zhukov'un biyografisini anlatıyor. "Eller yukarı" stadyumu toplar.

1997'de dünyanın ilk albümü. Ve ikincisi, ne yazık ki, 2005 yılında serbest bırakıldı. Bu yetenekli çiftin dudaklarını parçalayan şarkı sözleri, her kafe, apartmanın her penceresinden, her TV ekranından duyuldu. Hayranlar erkeklerle tamamen takıntılı. 5 yıl süren verimli çalışmalar için "Hands up" grubu sekiz albümle onları memnun etti. Ve ikisinin ikisinin platin, üç altın ve iki gümüş olduğunu herkes bilir. Bu gerçek bir başarı.

Sergei Zhukov'un biyografisi, yayınlanmadan önce bunu bildiriyorGrubun son genel albümü olan Kendisi, taraftarları iki solo albümü ile ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Açıklamasında, çok fazla mükemmel şarkının olduğunu ve ekibin çalışmalarının biçimi için tamamen uygun olmadığını söyledi. Ancak, grubun parçalanması nedeniyle içtenlikle üzülmüş hayranlar, gelecekte şarkılarının tadını çıkarmak için bir şans buldular. 2002'de dünya "Beni kapıyı aç" albümünü gördü. Hemen inanılmaz derecede popüler oldu.

çavuş böceğinin biyografisiMahremiyetle ilgili birazcık

Aileadamı Sergei Zhukov? Biyografisinde, ikinci eşi Regina Burd ile gerçek mutluluk bulduğu bildiriliyor. Sergei'nin ilk evliliğinden bir kızı var. Ve Regina ile şu anda iki harika çocuk yetiştiriyorlar: Angel'ın oğlu ve kızı Nick. Çift, geleceği konusunda mutlu ve iyimser.

Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu

Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu

Related news

 • Soslu Patlıcan Kızartma Videosu
 • Beeline denge nasıl öğrenilir. Türleri ve yöntemleri
 • Yeşil Deniz 75.Bölüm Sezon Finali izle

 • Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 32

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu


  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 82

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 73

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 16

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 23

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 68

  Sergei Zhukovun biyografisi: şöhretin yolu 80