Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler
Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

Hangi motoru seçmeliyim?online mağaza? Bu soru en çok yeni başlayan şirketler tarafından sorulmaktadır. Platform o kadar ki, bazen anlamak zordur. Bu derlemede, en iyi CMS dikkate alınacaktır. Kullanıcı, web kaynağı için en uygun motoru seçebilecek.

En İyi CMS Sistemleri

Çoğu şirket,alışık oldukları ve çalışması daha kolay olan platformlar. Genellikle, bu motorlar müşterilerin gereksinimlerini karşılamıyor. Platformun sınırlamaları ile yüzleşmemek için bir site oluşturmak için en iyi CMS'yi bilmelisiniz. Doğru motoru seçmek, web kaynağının başarısını garantiliyor. İki platform kategorisi vardır: ticari ve ücretsiz ürünler.

İlk motor türü,lisansların ve eklemelerin satışından doğan kârlar. Bu sistemler, iş kalitesi ve popülarite açısından liderdir. Hemen hemen tüm yararlı modüller ödenir. Başlangıç ​​girişimcileri her zaman en iyi CMS'yi ticari bir temelde satın almaya gücü yetmez. Onlar için ücretsiz motorlar yaratıldı.en iyi cms

"1C-Bitrix" sistemi

Bu platform en iyi CMS'dironline mağaza. Neden bu kadar popüler oldu? Motor, kapsamlı 1C veri tabanı ile çalışır. İstenirse, kullanıcı müşterileri için bonus programları oluşturabilir ve tüzel kişiler için farklı oranları gösterebilir. Platform, büyük portallar, bilgi kaynakları ve farklı odaklanma hizmetleri oluşturmak için kullanılır.

Bu CMS'de yapılan siteler arasında göze çarpıyordiğer web sitelerinin kalitesi, çok sayıda ilave modül, bilgisayar korsanlığından gelen saldırılara karşı güvenilir koruma ve çeşitli yöneticiler arasında hak paylaşma imkânı. Sistem kayda değer yatırımlar gerektiriyor. Bu nedenle, "1C-Bitrix" platformunun yalnızca büyük projelerin oluşturulması için kullanılması önerilir.

Magento

Bu sistem en iyi CMS'dir.Ücretsiz ürünler arasında çevrimiçi mağaza. Bu motor, internette 150 binden fazla site oluşturdu. Platform üç sayı halinde sağlanmaktadır. Sürüm topluluk baskısı ücretsizdir. Yönetici paneli çok uygundur.

İsterseniz, hakları ayırt edebilirsinizKullanıcılar. Arayüz Rusçadır. Soruların cevaplarını geliştiriciler topluluğunda bulabilirsiniz. Kullanıcı detaylı raporlar oluşturma ve indirim kuponları ekleme seçeneklerine sahiptir. Müşteri 1C veritabanı ile çalışabilir.

Ürünler Yandex.Market'e ithal edilir. Çeşitli ürün filtreleri vardır. İstenirse, müşterilere tanıtım mesajları gönderebilir ve sosyal ağları bağlayabilirsiniz. Geliştiriciler, müşterilere çevrimiçi mağazalarında bir ortaklık programı oluşturmalarını sağlar. Bir yönetici aynı hesaptaki birden fazla projeyi yönetebilir.online mağaza için en iyi cms

Magento'nun dezavantajları

Dezavantajları ile entegrasyon eksikliğiRus ödeme sistemleri ve teslimat hizmetleri. Bu sorun, ücretli modüller kurup mevcut olanları düzenleyerek çözülebilir. Bir online mağaza çalıştırdığınızda deneyimli bir programcının hizmetlerini kullanmak zorunda kalacak.

Motor çok miktarda kaynak tüketiyorsunucusu. Platform sadece büyük çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılmalıdır. E-ticaret için faydalı modüller ödenir. Bazılarının maliyeti büyük ölçüde fazla tahmin ediliyor.

Joomla

Platform, derecelendirmede üçüncü sırada yer alıyor. Ürün kalitesi farklıdır. Kullanıcı en iyi CMS motorunu arıyorsa, o zaman Joomla'ya dikkat etmelidir. Müşteri, ek modüller ve eklentiler yardımıyla kapsamlı araç setini artırabilir. Hizmet ile yüksek güvenlikli çalışma sağlanır.

Kullanıcının bağlantı seçenekleri varyöneticilerin çok düzeyli yetkilendirilmesi ve moderatörlerin haklarının bölünmesi. Sitenin görünümü, kapsamlı bir katalogdan hazır bir şablon uygulanarak değiştirilir. İstenirse, bireysel bir düzen oluşturabilirsiniz. Birçok müşteri, mağazanın en iyi CMS'si olduğuna inanmaktadır, çünkü birçok öğeyi özelleştirmenize izin verir. Bu motordaki siteler esnek bir yapıya sahiptir.site oluşturma için en iyi cms

Joomla için ek parçalar

Geliştiriciler sürekli güncellemeler yayınlıyor. Başlangıçta, platform kurumsal web kaynakları, bloglar, kartvizitler için oluşturuldu. Artık motor çevrimiçi mağazalar ve sosyal sitelerle çalışıyor. Siteye ürün eklemek için ek bir bileşen indirmeniz gerekiyor. En yaygın senaryolar VirtueMart ve JoomShopping'dir.

Gerekirse, ekmodüller. VirtueMart'ın yardımıyla, kullanıcı sitenin 1C veritabanı ile entegrasyonunu gerçekleştirebilir, popüler ödeme sistemlerini bağlayabilir ve ürünlerin ithalatını / ihracatını yapılandırabilir. Ek bileşen, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaların başlatılması için uygundur. VirtueMart, gerekli işlevlere ve uygun güvenlik sistemine sahip olmadığından büyük portallar oluşturmak için kullanılmaz.

Drupal

Bu platform, karmaşık sitelere veprofesyonel programcılar. Yazılım ile çalışmak, deneyim ve uygun eğitim gerektirir. Sistem ortak sitelerle senkronize edilir. Kullanıcı kısa adresleri seçebilir, şablon temaları uygulayabilir, benzer elemanlarla Web kaynakları oluşturabilir (tek kullanıcı veritabanı). Çeviri işlevi birkaç dilde kullanılabilir.

Motor büyük çevrimiçi mağazalar için uygundur vetoplulukları. Diğer durumlarda, maliyetler haklı gösterilmeyecektir. Platform ile çalışmak için Ubercart'ı kurmanız gerekir. Bu ek bileşen hemen hemen VirtueMart komut dosyasıyla aynıdır. En iyi ücretsiz CMS Magento ve Joomla, sıralamada ilk sırada yer aldılar, çünkü onlar Drupal'dan daha iyi ve daha az karmaşık ve daha az karmaşık oldukları için.seo için en iyi cms

MODx

Bu platform neredeyse için çalışabilirtüm sunucular ve farklı tarayıcılarla etkileşimde bulunun. Yazılım lisans altında dağıtılmaktadır. Motor farklı odak alanlarını oluştururken kullanılır. Platform ayrıca uygulama geliştirme ortamıdır. Sunucu kaynaklarında talep edilmiyor.

Motoru kurmak ve yapılandırmak zor değil. Eksiklikler, BDT ülkelerindeki düşük yaygınlığı ve bu bölgelerde tam teşekküllü bir çevrimiçi mağazayı başlatmak için gerekli işlevlerin bulunmamasını içermektedir. Birçok kullanıcı, motorla çalışırken, web kaynaklarının güvenliği ile ilgili sorunlar olduğunu belirtmektedir.

OpenCart

Ticari veya tamamen ücretsiz CMS - hangisidaha mı iyi? OpenCart platformu, serbestçe dağıtılan yazılımın müşterinin en cesur beklentilerini nasıl aşabileceğinin bir modelidir. Bu motor, küçük projeler için en uygun çözümdür. Platformun kurulumu ve konfigürasyonu kolaydır. Motor, sunucu kaynaklarında talep etmiyor.

Çok sayıda modül ilehemen hemen tüm gerekli işlevlerle çevrimiçi mağaza ekleyin. Rusça konuşan topluluktaki geliştiriciler, ortaya çıkan sorunların çözümüne yardımcı olacaktır. İsterseniz, yerleşik modül yükleyicisini kullanabilirsiniz. Başlangıçta, platform BDT pazarına odaklanmamıştı. Artık ek işlevsellikli montajları bulabilirsiniz.

Geliştiriciler ödeme ve teslimat yöntemlerini güncellediler.çeşitli filtreler ekledi. En popüler meclisler ocStore ve MaxyStore'u içerir. Müşteri her zaman gerekli eklentilerin kendi versiyonunu oluşturabilir. Kullanıcı, her ürün için ayrı ayrı anahtar kelimeler ve meta etiketler belirleme işlevini kullanabilir. Dezavantajlar, çok sayıda ürüne sahip sistemlerin yanı sıra, birçok modülün yüksek maliyetine sahip olmalarıdır.en iyi cms

PrestaShop

Geliştiriciler bu platformu 2007'de oluşturdu. Motor, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar için uygundur. OpenCart gibi, PrestaShop platformu da etkileyici bir işleve sahiptir. Rus ödeme sistemleri ile çalışmak için ek modüller eklemeniz gerekecek. Motor kesinlikle sunucu kaynaklarından talep etmiyor.

2011 yılında PrestaShop en iyi olarak kabul edildie-ticaret için ücretsiz bir platform. OpenCart'ın aksine, motorun resmi geliştirici desteği yoktur. Bu nedenle, kullanıcıların istediği kadar fazla modül yoktur. Platformun temel sürümü OpenCart'tan daha fazla kaynak kullanır. Ek modüllerin maliyeti Magento'dan çok daha düşük.

UMI.CMS

Platform adaptif bir tasarıma sahiptir veekonomi. Müşteri iş için bir dil seçebilir, şablon konularını ayarlayabilir, veri tipinin istatistiksel bilgisini ortalama kontrolde izleyebilir.

WordPress

"En iyi CMS" temasının devamındabu motor hakkında konuşun. Platform basit, anlaşılabilir, ancak aynı zamanda işlevseldir. Motorla çalışmak teknik bilgiye ihtiyaç duymaz. Profesyoneller bile basit arayüzle mutlu olacaklar. Ortaya çıkan soruların cevapları talimatlarda bulunabilir.

Platform bloglar, haberler için oluşturulduhızlıca bilgi eklemeniz gereken kaynaklar ve diğer portallar. İşlevselliği genişletmek için eklentiler uygun bir fiyata satın alınabilir. Geliştiriciler, WordPress motoru üzerinde bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için 10'dan fazla ek bileşen sunar. En popüler olan WooCommerce eklentisidir. Üssünde tam teşekküllü bir online mağaza başlatmak çok zordur.

En fazla 100 ürün kartı ekleyebilirsiniz.güncelleme gerektirmeyen Platform öğrenmesi kolay. Sistem WordPress sitesinde bir bloga sahip acemi kullanıcılar için uygundur. Eksiklikler arasında 1C, Rus ödeme sistemleri ve teslimat hizmetleri ile entegrasyon eksikliği var. Eklentiyi kurduktan sonra, şablonla bir çakışma ile karşılaşabilirsiniz.en iyi cms sistemleri

netcat

Platform geliştirmek için bir fırsat sunuyorMobil versiyonda portallar. Adaptif tasarımı destekler. En iyi CMS, arama motoru tanıtımı ve kullanışlı hizmetler ile site entegrasyonu için iyi bir işlevselliğe sahip olmalıdır. Bu motor tüm gereksinimleri karşılar. Arayüz sezgiseldir.

Platform 1C veritabanı ve elektronik ile çalışırödeme sistemleri Bir platformla çalışırken, karmaşık teknolojik çözümler uygulamaya gerek yoktur. Arayüz ikiye ayrılabilir: kullanıcılar ve geliştiriciler için.

HostCMS

Motor barındırma ve sunucular için zor değil. Bu platform SEO için en iyi CMS'dir. Kullanıcı kısa adres sayfaları oluşturma, meta etiketleri belirleme vb. Seçenekleri seçebilir. Motor, yüksek katılımlı web kaynakları ile iyi çalışır. Platform 1C sistemi ile çalışır.

Lisans bedeli 6 bin ruble. Müşteri, ek modüller kurarak işlevselliği genişletme kabiliyetine sahip yeterince işlevsel bir platform alır.

CS-Cart

En iyi CMS'yi seçme, birçok kullanıcı işaretibu motorun avantajları. Yazılımın yaratıcıları müşterilere kapsamlı bir araç seti sunuyor. Platform, internet pazarlaması için uygun bir organizasyon, siparişlerle iyi bir çalışma biçimi, kaynakların SEO optimizasyonu, 1C ile entegrasyon ve "Yandex.Market" servisini içeriyor. Kullanıcı, adaptif bir tasarım ve basit bir malzeme eklenmesi için seçeneklere sahiptir.en iyi ücretsiz cms

Amiro.CMS

Bu platform evrensel denir. Motor, çeşitli karmaşıklık seviyelerinde profesyonel kaynaklar oluşturmak için uygundur. Geliştiriciler, işlevselliği artıran 60'dan fazla ek modül sunuyor. Kullanıcı neredeyse her yönden kaliteli bir site çalıştırabilir.

LPgenerator

Çevrimiçi web sayfası üreticisi mükemmelYeni başlayanlar ve profesyoneller için çözüm. Motor temelinde, bir kartvizit sitesi veya küçük bir mağaza oluşturabilirsiniz. Bazı kullanıcılar sadece ürün / hizmet sunumu için materyaller ekliyor. Müşteriler, LPStore'daki uygun düzenleyiciyi ve yüzlerce şablonu kullanabilir.

Kullanıcı yeni bir bağlantı kurma seçeneğine sahiptir.Siteyi yararlı hizmetler ile senkronize edin ve senkronize edin. İstenirse, düzen redone olabilir. Geliştiriciler ayrıca SEO optimizasyonu için araçlar sağlar.

Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

Related news

 • Kremalı Yufka Çanakları
 • Neden doğum yaptığımı hayal ediyorum: rüya kitapları için bir soru
 • Çok Şirin Ve Rengarenk Bebek Örgüleri
 • Koç burcunun beslenmesi ile Etiketlenen Konular
 • 2019 Sonbahar- Kış Saç Modelleri

 • Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler


  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler

  Site oluşturma için en iyi CMS: inceleme, karşılaştırma ve incelemeler