Spazmalgon: kullanım talimatları

Spazmalgon: kullanım talimatları

22.04.2019

Spazmalgon: kullanım talimatları 85

Spazmalgon: kullanım talimatları

Böbrekten kaynaklanan ağrı hissi ilekolik, düz kas spazmları, iç organlar Spasmalgon atar. Kullanım talimatları, bu ilaçla ilgili gerekli tüm bilgileri içerir.

Spazmalgon, Bulgaristan'da tanınmış Balkanpharma firmasının ilaç firmalarında üretilmektedir. Spazmoalaljezik grubunun parçası olan tıbbi bir üründür.

Spazmalgon'un kompozisyonu karmaşıktır. Bulgarketonu, analgin, bulgaramid, aktif maddeleri içerir. Spazmalgon tablet formunda üretilir; burada bir tablet 0.5, 0.1 ve 0.005 gram içerir ve pakette yirmi adet vardır.

2 ml'lik ampullerde başka bir salım şekli vardır vepakette sadece 10 adet var. Bu aktif maddeler fenpiverinia bromid, pitofenona hydrochloride, metamizole sodium içeren bir enjeksiyon çözeltisidir. Bu aktif madde kombinasyonu, ilacın her bir bileşeninin etkisini arttırır.

Doktor Spazmalgon'u reçete etti mi? Böyle bir randevu cerrahisi ve teşhis müdahaleler sonrasında kas ağrısı, ağrılı safra, bağırsak ve renal kolik, nevralji, dismenore, artalgii, ağrı için gerekli olan uygulama durumları ile ilgili talimatlar. Spazmalgon tabletler papaverinopodobnoe, analjezik, spazm, analjezik, safra ve idrar yolu, bağırsak, mide, m-holinoliticheskoe etkiye sahiptir.

Spazalgone nasıl reçete edilir? Kullanım talimatları elbette bununla ilgili bilgi içerir, ancak yalnızca doktor, belirli bir vakaya dayanarak, ilacın hastaya yardımcı olacağı dozunu reçete edebilir.

Spazmalgon tabletlerini kimler kullanabilir? Altı ila sekiz yaşındaki çocuklar, dokuzdan on dört yaşına kadar olan çocuklar için yarım tabletten günlük bir doza kadar günlük yarım tablet verilir. Bununla birlikte yetişkinlere aşağıdaki rejim uygulanır: günde bir ila iki tablet, iki veya üç doz.

Spasmalgon çözümüne gelince, kullanım talimatları bir yetişkin için günde iki ila üç kez (iki ila beş mililitrenin amacına bağlı olarak) intramusküler olarak uygulanmasını reçete eder.

Spazmalgon'un yan etkileri vardır. Bunlar arasında - ilacın aktif maddeleri üzerinde bir alerjik reaksiyon (kaşıntı, deri döküntüsü). İzole olgularda ödem anjiyoötrotik, kurdeşen, anafilaktik şok vardır. Baş ağrısı, mide-bağırsak sisteminde yanma, ağız kuruluğu, kan basıncını düşürme, baş dönmesi, siyanoz, taşikardi gibi bireysel şikayetler vardır.

Spasmalgon uzun süre kullanılıyorsa,Hematopoezde (lökopeni vb.) Rahatsızlık belirtileri vardır. Bu ilacı kullanmak, kişinin bronkospazm bağımlısı olması durumunda bir saldırıya neden olabilir. Enjeksiyon bölgesinde kas içine uygulandığında, infiltratlar meydana gelir.

Reçeteden daha fazla alırsanız, dozSpazmalone, uyuşukluk, kusma, kan basıncının düşmesi, konvülsiyonlar, ağız kuruluğu, konfüzyon, terleme, terleme vb. Mümkündür Tek çıkış yolu: mide durulayın ve aktif kömür alın.

Tablet formunda, Spasmalgon'u (kullanım talimatlarını bu kategorik olarak söyler) aşağıdaki hastalıklarla kullanmak yasaktır: trombositopeni ve agranülositoz.

Enjeksiyonlar için Spazmalgon çözümündekontrendikasyonlar daha geniştir. Bu prostatit, glokom kapalı tip taúiaritmi, kan hastalık, durum kollaptoidnye, böbrek ve karaciğer, prostat hiperplazisi, bağırsak tıkanması, stabil olmayan ve stabil angina, glikoz-6-fosfat dehidrojenaz eksikliği.

Çocuklar için Spazmalgon tabletleri kullanmayınİlk trimesterde ve son altı haftada beş yıl ve ayrıca hamile kadınlar. Enjeksiyonlar spazmalone 3 ay, emziren anneler ve hamile kadınlar kadar çocuklar için yasaktır.

Spazmalgon'un analogları vardır. Bunlar Spazgan, Baralgin, Spasmoanalgan, Burlon, Spazvin, Trigan, Spazmalin ve diğerleridir.

Spazmalgon: kullanım talimatları

Spazmalgon: kullanım talimatları

Related news

 • Süt Kutusundan Cüzdan Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
 • ÖRGÜ GÖÇEBELER MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU
 • Tunus İşi Kız Çocuk Yelek Modelleri
 • HERCAİ LİF TASARIMI VİDEOLU
 • Yeni İpuçları: Navitel Haritaları Nasıl Kurulur

 • Spazmalgon: kullanım talimatları 100

  Spazmalgon: kullanım talimatları


  Spazmalgon: kullanım talimatları 29

  Spazmalgon: kullanım talimatları 55

  Spazmalgon: kullanım talimatları 72

  Spazmalgon: kullanım talimatları 63

  Spazmalgon: kullanım talimatları 39

  Spazmalgon: kullanım talimatları 60

  Spazmalgon: kullanım talimatları 80

  Spazmalgon: kullanım talimatları 13

  Spazmalgon: kullanım talimatları 3

  Spazmalgon: kullanım talimatları 36

  Spazmalgon: kullanım talimatları 61

  Spazmalgon: kullanım talimatları 35

  Spazmalgon: kullanım talimatları 24

  Spazmalgon: kullanım talimatları 85