Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 40 14.02.2019, 02:25

"Spazmalgon" (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları

İlaç "Spazmalgon" kombine bir ilaçtır. Maddelerinin kompleks etkisi, ağrıyı rahatlatır, ateşi düşürür, düz kasların gevşemesini sağlar.

"Spazmalgon" anlamına gelir. yapıspasmogalco fiyat tabletleri

Tabletler fenpiverinia içerirbromür, sodyum metamizol, pitofenon. Bu ikinci bileşen, iç organlardaki düz kaslar üzerinde, gevşemelerini provoke eden doğrudan bir miyotropik etkiye sahiptir. Bir pirazolon türevi olan metamizol, bir anti-enflamatuar, analjezik etkiye sahiptir ve antipiretik aktiviteye sahiptir. Fenpierinius ek olarak düz kaslar üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bunun etkisi m-kolinoblock özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

tanıklık

İlaç "Spazmalgon" (hap) talimatıUygulama iç organlarda düz kaslarda spazmların bir arka plana karşı ılımlı veya hafif belirgin ağrı sendromu ile randevu için izin verir. Özellikle endikasyonlar kolik (renal ve hepatik), bağırsak boyunca ağrı, algodismenorea içerir. İlaç miyalji, iskiyalji, nevralji için kısa süreli semptomatik tedavi olarak reçete edilebilir. Cerrahi ve tanısal müdahalelerden sonra durumu kolaylaştırmak için ek bir çözüm tayin edilir. Bazı durumlarda, ilacın enfeksiyöz enflamatuar doğanın veya soğuk algınlığının toprak patolojileri üzerindeki sıcaklığı düşürmesi tavsiye edilir.spazmalgon tablet bileşimi

Dozaj rejimi

"Spazmalgon" anlamına gelir (tabletler)Uygulama böyle verileri içerir) on beş yıldan 1-2 adete kadar atanır. günde üç kereden fazla değil. Günde dozaj - en fazla 6 tablet. Kabul süresi beş gündür. Doktor tarafından reçete edilen dozu veya tedavi süresini arttırın. Çocukların tedavisi bir doktor tarafından izlenmelidir. Altı ila sekiz yıl arası hastalar için, ½ tab., Dokuzdan oniki yıla kadar, ¾ tab., 13'ten 15-1'e kadar tablet. 2-3 ruble / gün.

Yan Etkilerspazmalgon tabletleri

Ilaç "Spazmalgon" (tablet) (üzerinde talimatBu uygulama noktaları) epigastrik bölgede yanma hissi, baş dönmesi, ağız kuruluğu, basınç düşmesi, baş ağrısı tetikleyebilir. İlaçların arka planı, siyanoz, böbrek fonksiyon bozukluğu, proteinüri, agranülositoz, bronkospastik sendrom belirtilmiştir. Bazı hastalar oligüri, taşikardi, idrar zorluğu, terleme azaltabilir. Bazı durumlarda idrar renginde, Quincke'nin ödeminde, epidermal toksik nekrolizde, interstisyel nefritte bir değişiklik oldu. Anafilaktik şok mümkündür.

Kontrendikasyonlar

İlaç "Spasmalgon" (hap) talimatıUygulama bir taşikardi sırasında kabul edilmez, bir böbrek sistemi ve karaciğer aktivitesi, bir kapalı açılı glokom, gebelik, bir stenokardiya (kararsız ve stabil), bir laktiemi sırasında ifade bozuklukları kabul etmez. Kontrendikasyonlar, intestinal obstrüksiyonu, altı yaşına kadar, dekompansasyon aşamasında kardiyak aktivitenin yetersizliğini içerir.

"Spazmalgon" anlamına gelir. fiyat

Tabletler yüz ruble bir fiyata satın alınabilir.

Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatlarıGoruntuler galeriler

Related news

 • Motorlu fırınlar: onarım, değiştirme
 • Converse Bebek Bot Patiği Yapılışı Türkçe Videolu
 • 2019 Saç Renkleri ve Modelleri
 • En İyi Diyet

 • Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 12

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları


  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 93

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 9

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 34

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 34

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 1

  Spazmalgon (tabletler) anlamına gelir. Kullanım ve açıklama talimatları 55