Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler

Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler

18.04.2019

Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 96

Su için su filtresi "Aquaphor Viking": tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler

Petersburg'da 1992 yılında kurulmuştur.Amerika ile işbirliği yapan "Aquafor" şirketi, oluşma anından itibaren hala ayakta durmuyor. Hızlı bir şekilde iç pazarda su arıtımı için Rusya pazarında lider oldu. Ürünleri 25 ülkeye ihraç edilmektedir. Rusya ve diğer ülkelerden gelen vatandaşların verdiği yanıtlara göre, "Aquafor" şirketinin su arıtıcıları, üretici tarafından kendilerine verilen görevle mükemmel şekilde başa çıkmaktadır.

Sayısız kişi kullanıyor"Aquafor" şirketinin filtreleri "Crystal", "Trio" ve "OSMO" modellerini kullanıyor ve sonuçlarından oldukça memnun. "Aquaphor Viking" - su arındırma alanındaki en son gelişmelere dayanılarak şirketin ana filtrelerinden bir dizi. Üç değişiklik yapılmıştır, bunların arasındaki fark yalnızca boyutta veya daha ziyade yüksekliktir.

akuafor viking

Bir dizi su temizleyicisinin tanımı

"Akvaryum Viking", anafiltreler, suyu borudan çıkmadan önce temizler. Kum, pas, metaller ve çeşitli doğada bulunan çözünen maddeler gibi çeşitli safsızlıklardan sıvıların derinlemesine temizlenmesi için tasarlanmıştır. Kloru mükemmel şekilde etkisiz hale getirir.

Bu filtre hattının yüksek verimliliği ve bunlarınÖnemli bir kaynak, yalnızca bir ailenin değil aynı zamanda çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşılamak için cihazın kullanılmasına izin verir. Böylece, hastaneye, anaokulu, okul, restorana "Aquaphor Viking" bir filtre takabilirsiniz.

Bu filtre ile sadecekendimize ve evimize sağlık koşullarının büyük ölçüde bağlı olduğu yüksek kaliteli içme suyu sağlamak için, aynı zamanda banyo ve diğer amaçlarla temiz suya sahip olmamız gerekmektedir. Klor suyun sadece 20 dakikası kaldığında bir doz klor alırsın, iki litre musluk suyu içerek ne alacaksın biliyor musun? Sonuç: Yüzme için kirli su kullanımı dahili kullanımından daha az zararlı değildir. Özellikle göze çarpan saç ve cilt sağlığı üzerine temiz su kullanılmasıdır.

Yapının özellikleri

"Aquaphor Viking" su filtresi iki ana bölümden oluşur:

 • baş;
 • kase.

Yüksek kaliteli yemeklerden üretilmiştirçelik, esnek bir metal kelepçe şeklinde sızdırmaz bir bağlantıya sahiptir ve iki parçanın bağlantısını kesmek için boyunduruk üzerinde bulunan somunu sökmek için gerekli olacaktır. Filtrenin kafasına takılan tişörtün üzerine, duvara kolayca takılabilen bir montaj plakası bulunmaktadır. Su arıtıcı satın alırken, kabının boş olduğunu görebilirsiniz. Bu, kartuşun taban kitine dahil olmadığı anlamına gelir.

aquaphor filtre viking

Kartuşlar: genel bilgiler

Su arıtıcıları için üretilen tüm kartuşlarşirket "Aquafor", kesinlikle benzersiz, her belirli model sadece belirli bir filtre için uygundur. Her model, herhangi bir sıcaklığın suyunu temizlemek için uygun değildir. Bunları ayırt etmek çok basittir: sadece soğuk suyun temizlenebildiği kahverengi plastik örtüleri olan ve sıcak suya uygun olanlar kırmızı kapaklarla donatılmıştır.

Yenilikçi sorpsiyon lifiçıkarılabilir kartuşlar, sağlığa zarar verebilecek tüm maddelerden akan suyu rahatlatır, ancak kullanışlı özelliklerini kaybetmez. Filtrenin modifikasyonuna ve kartuş seçimine bağlı olarak, cihazın su arıtma kaynağı 15 ila 100 bin litre arasında değişebilir.

su filtresi aquaphor Viking

"Viking" serisinin en genel modeli

Cihazın yardımıyla "Aquaphor Viking" (600 cm yükseklik)Bir filtre modülü 40 ila 100 bin litre su temizleyebilir (miktar, çıkarılabilir parçanın modeline bağlıdır). Bu durumda, cihaz bir dakika içerisinde minimum 10 ve maksimum 25 litre su filtreleyecektir.

Şirket, bu filtre modeli için uygun dört tip kartuş üretiyor:

 • В150-Plus, su ile çalışmak için, içme için uygun değildir ve ayrıca sıcaklığı 40'ı aşarsa tasarlanmamıştır.yaklaşıkC. Su temini - 10 l / dak, çalışma rezervleri - 40 bin litre (daha fazla parantez içinde açıklama yapmadan).
 • B520-14, 90'a kadar su arıtma için uygunduryaklaşık(25 l / dak, 50 bin litre).
 • В520-ПХ 5 sadece su kaynağı olan bir boruya monte edilebilir, 40 ° C'ye kadar sıcaklıkyaklaşıkC (50 l / dak, 50 bin litre).
 • B520-13 sıcak suya dayanmaz (25 l / dak, 100 bin litre).

Orta boy su arıtma modeli

"Aquaphor Viking Midi" prensibi ve sonucuÖnceki modele benzer şekilde temizlendikten sonra, ancak bu daha düşük (450 cm). Bunun için sağlanan kartuşlar 25 ila 60 bin litre temizlenebilir ve su, tüm filtreleme sistemi boyunca dakikada 7 veya 15 litre oranında geçebilir.

Bu model için üç tip modül üretilmektedir:

 • B150-Midi, sadece içme suyundan (7 l / dk, 25 bin litre) safsızlıkları ortadan kaldırır.
 • V515-14 musluğa sıcak su (15 l / dak, 30 bin litre) ile monte edilebilir.
 • В515-13 herhangi bir kontaminasyonun soğuk suyunu temizler (15 l / dk, 60 bin litre).

aquafor viking midi

Bu serinin minyatür modeli

"Mini" eki olan filtre modeli sadece180 mm yüksekliğinde. Bununla birlikte bir kartuş kullanırsanız, 15 ila 30 bin litre su temizleyebilirsiniz. Değiştirilebilir temizleme parçalarının her iki çeşidi de suyun onlardan dakikada 10 litrelik bir hızla geçtiğini varsayar.

"Aquaphor" şirketi, bu model için yalnızca iki tip temizleme modülü üretir:

 • B505-14 sadece 40'a kadar termal modda çalışıryaklaşıkC (10 l / dak, 15 bin litre).
 • Model B505-13 için su sıcaklığı önemli değildir (10 l / dak, 30 bin litre).

Filtrenin ana avantajları

Üreticiler özellikle su arıtma cihazının bu tür pozitif özelliklerini not ederler:

 • Ağır metallerin en küçük partiküllerinin% 100'ünü sert sudan arındıran en son teknolojilerin uygulanması.
 • Gümüş sabitlemenin en yeni yöntemi, filtrenin bakteriye karşı mücadelede etkinliğini arttırır.
 • Aktif karbon içeren karbon blok,granül halindedir, yüksek bir hidrofilikliğe sahiptir. Su arıtma prosesinde, arıtma modülünün tüm hacmi katılırken, diğer üreticilerin benzer filtrelerinde, filtreleme işleminin bir kısmı filtrasyon işlemine dahil olmayabilir, çünkü bunların verimliliği önemli ölçüde azalır.
 • Herhangi bir kirlilik derecesi ve 40'ın üzerindeki sıcaklıklarda soğuk su için tasarlanmış "Aquaphor Viking"yaklaşıkS. Kafa, pratik olarak, cihazın çalışmasını etkilemez, çünkü kartuşun lifleri, suyun içinden çok hızlı bir şekilde akmasını sağlar. Su basıncı düşerse, kartuşu değiştirme zamanı gelmiştir.

soğuk su için aquavor viking

Kullanıcı Yorumları

Bu filtrenin yapıldığı metalfiyatı üzerinde güçlü bir etki. En son teknolojiler kullanılarak oluşturulan kartuşlar da hiç de ucuz değil. Yani bu kadar yüksek bir bedel ödemeye değer mi? Kendini haklı çıkarır mı? Çok sayıda incelemeden, filtrenin suyu mükemmel bir şekilde temizlediği ve her türlü kirliliği temizlediği açıktır.

Cihazın kalitesine gelince, kullanıcıların görüşleri farklıydı. Birisi cihazı tamamen düzenledi, ancak biri bazı eksiklikler fark etti. Bunların en yaygın olanları:

 • Bir kartuşun değiştirilmesi işlemi çok zahmetlidir ve genellikle bir kişi ile başa çıkmak imkansızdır;
 • Metal, paslanmaya eğilimlidir;
 • En ince temizlemenin filtreleri hala su basıncını düşürür.

Ne tür bir su kullandığımızın bir sırrı yokgünlük hayatta, sağlığımız ve güzelliğimiz büyük ölçüde bağımlıdır. "Aquaphor Viking" serisi arıtıcıları, içinde bulunmaması gereken maddelerden arınmış su temin edebilir. Böylece, bu yaşam alanı için bir daha asla endişelenmeyeceksiniz.

Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler

Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler

Related news

 • Cici Kampanya: Play-Doh Oyun Setleri
 • Etiket: 2019 saç kesimleri
 • MUFFİN KEK KALIBINDAN TATLI SUNUMU İÇİN ÇİKOLATA KASE
 • İğne Oyası İki Çiçekli Namaz Örtüsü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Kara Sevda 31.Bölüm Fragmanı izle

 • Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 96

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler


  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 62

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 26

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 90

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 88

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 6

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 41

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 76

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 78

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 44

  Su için su filtresi Aquaphor Viking: tanım, tipler, kullanım özellikleri ve incelemeler 89