Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 56 16.02.2019, 15:37

Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması

Sitenin sağladığı Irina'dan geribildirim

"Annem (74 yıl) geç ortaya çıktıMetastazlı kolorektal kanser. Tümör ve lenf nodları ameliyattan çıkarıldı ve kolostomi karın solundan çıkarıldı. Kemoterapinin 8 döngüleri atanan, ancak ilk kimyasal saçları döküldü sonra annem ikinci sonra sadece 3. aktarmak başardı edildi - Üçüncü sonra kontrol edilemeyen kusma, orada - kemik ve eklem kırma bozuklukları işeme başladık, testler oldukça kötüydü.

Kötü testler nedeniyle taburcu edildi vesadece kan resmini düzelttikten sonra tedaviye devam edecektir. taburcu olurken bir kan testi idi: Hemoglobin - 45, lökositler - 1.5, trombosit - 104. Bu annesi paralel destekleyici tedavide gerçekleştirildi olmasına rağmen, ve özel bir diyet ile uyumludur.

2 hafta ev tedavi ve beslenme testlerinden sonraneredeyse değişmedi. Hemoglobin 48'e çıkarıldı, beyaz kan hücreleri 1,3 oldu, trombositler - 105. Kan parametrelerini hızlı bir şekilde geri yükleyemediğimizi farkettim, ama zaman kaybetmeyiz. İnternette tümöre karşı yeni ilaçlar aramaya başladım, bu da yan etkilere neden olmayacaktı ve Suprapol'u buldu.

Tabii ki, ilaç hala deneysel veBazı riskleri kabul ettik, ancak araştırma ve geri bildirim sonuçlarını öğrendikten sonra, durumumuzdaki riskin haklı olduğuna karar verdik. İlaç hızla teslim edildi. Anne, 7 gün ve 14 gün kesintileri ile sırasıyla 5, 8 ve 13 enjeksiyonlar, sırasıyla, 2 ml günlük olarak tavsiye edildiği gibi kas içinden aldı. Toplamda, bir buçuk ay (47 gün) olduğu ortaya çıktı. Paralel olarak bakım tedavisi almaya devam ettik ve kan sayımını geri aldık.

Tedavi sırasında, genel olarak, hiçbir yan etkisietkiler fark edilmez. Durdurdu bulantı, yukarı kırmak, saç yavaş yavaş büyümeye başladı ama kesinlikle kan sayımları düzelmeye başladı. gemiyi kaçırdık ve anti-tümör tedavisi devam değil ki, en önemlisi 204 ve - 4.3, trombosit - Tedavi Suprapolom hemoglobin başladıktan sonra 2 ay, 92 lökositlerin yükseldi.

Bu hafta kemoterapiye devam edeceğizOnkoloji. Umarım 2 derse dayanabiliriz. Sonra tekrar restore edilmeli, ancak Suprapol yardımıyla 8 kimya dersinin üstesinden gelmeyi umuyoruz. Öte yandan, eğer kimya "tırmanmazsa", tamamen Suprapol'e gidelim. Bu pahalı, elbette, ama sağlık daha pahalıdır.

Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanmasıGoruntuler fotograflar Fotograf resim

Related news

 • El Emeği Örgü Battaniye Modelleri Çok Hoşunuza Gidecek
 • Gebelikte Antibiyotikler
 • İğne Oyası Üçgen Çiçek Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Zeytinyağlı Közlenmiş imam Bayıldı

 • Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 54

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması


  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 61

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 67

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 64

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 82

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 30

  Suprapol, metastazlı kolorektal kanserli bir hastanın hatırlanması 27