Tür komedi: izlemek için en iyi film

Tür komedi: izlemek için en iyi film
Tür komedi: izlemek için en iyi film

Tür komedi: izlemek için en iyi film

Tür komedisi hiç şüphesiz en çok, Rahatlatıcı ve canlandırıcı ve tabii ki o nadir aksiyon film veya bir gerilim ile rekabet edebilir. Eğer olumlu duygular istiyorsanız, önerilen üst-8 yabancı çizgi roman dikkat edin. Ve genel olarak, uzun kahkaha ömrünü uzatır bilinmektedir, ancak bu komedi türünün en iyi filmler dahil bu seçim, aşina olmak için çok önemli bir fırsat var demektir edildi!

Dokuz Yaşam (2016)

Yani, yeni resme dikkat etKevin Spacey baş rolde. Tom neredeyse tüm zamanını iş yapmaya adamış bir milyarder. Kahramanın karısı sürekli çalışmasından bıkmış ve karısına aileye ve özellikle de büyüyen kızı Rebecca'ya daha fazla ilgi göstermesini tavsiye ediyor. Doğum gününde, kız babasını bir kedi olarak hediye olarak sorar, ama Tom hayvanları sevmez, bu yüzden bebeği reddeder. Akşamında, kızının tatilini unuttuğunu fark eden işadamı, ona istediğini vererek, değişiklik yapmaya karar verir. Evcil hayvan dükkanında, Tom, Bay Furry Pants adındaki bir kediyi satın alır, ancak eve giden yol, hayvanla bir kazaya dönüşür.Komedi "aile" türüBilinmeyen bir şekilde, ana karakterin bilinciYeni edinilen evcil hayvanın vücuduna gider. Bu andan itibaren en komik olanı başlıyor! Komedi "aile" türüyle ilgileniyorsanız, "Nine Lives" ihtiyacınız olan şeydir!

1 + 1 (2011)

Bir kez gişede, bu proje hemen oldubir hit! Hikâyede, aristokrat Philip zengin ve saygılı, ancak hayatını ciddi biçimde gölgeleyen bir durum var. Son zamanlarda, bir adam bir kazaya uğradı ve o zamandan beri başka birinin yardımı olmadan yapamaz. Yakında, Philip'in evinde oldukça karlı bir pozisyon için bir dizi röportaj geçiyor. Bir aristokrat tarafından seçilen adayın, büyük bir nakit ödülün karşılığında, kendisine çeşitli turlarda eşlik etmesi ve ona eşlik etmesi gerekecektir. Beklenmedik bir şekilde diğer personel için aristokrat, kendisini yakın zamanda hapishaneden çıkmış olan sorunlu bir bölgeden bir adama kanıtlama şansı veriyor.Tür Komedi Şimdi Philip ve yardımcısı için açıkDaha önce onları yaşamın kenarlarında bilinmeyen. Driss patronuna merhamet göstermez - diğer insanlar gibi, Philippe'in çeşitli çılgınlar için mevcut olduğundan emin olur!

Groundhog Günü (1993)

Komedi türünden bahsetmişken, hatırlamak zor değil.Bu film öyküsü. Yıllık muhabir Phil Connors Köstebek Günü olmadığını unutmayınız Pennsylvania'da küçük bir kasaba, bırakarak. Bazı anlaşılmaz bir şekilde, bir anahtar karakter için zaman durmuş, çünkü bu sefer kutlama, riskleri geciktirdi. 2 Şubat - Her sabah o takvim, aynı sayıda görür!

İlk başta bu durum Phil'in herşeye rağmen komik olmasınaHer şey bir senaryoda olduğu gibi davranır, ancak zamanla bu öngörülebilirliği arttırmaya başlar. Şimdi Connors'un ana arzusu 3 Şubat'ta uyanmak! Muhabir ikilemi çözmek için bir yol bulmaya çalışır.

Jakuzide Zaman Makinesi (2019)

Olaylar 2019 yılında gerçekleşti. Bir arkadaş şirketi fırtınalı bir gençliği hatırlamak isteyen bir kayak merkezine gider. Dört yoldaş, yirmi yıl önce aynı otele yerleşti, ne yazık ki burada işler nasıl değiştiğini fark ettiler. Onun odasında, şirket büyük bir jakuzi görür ve biraz rahatlamaya karar verir.Tür Komedi Daha sonra, kahramanlar, bazı mucizeler tarafından gençlik günlerinde taşındıklarını anladılar ve şimdi o zamanlar aynı görünüyorlar. Bu keşif şaşırtıcı sonuçlara yol açıyor!

Zombiland'a Hoşgeldiniz (2009)

Bu resimde çok olmasına rağmenzombilerle savaşa dikkat çekiliyor, ancak komedi türü bu kasete yabancı değil. Böylece, ürkütücü bir virüsün ardından, sadece birkaç kişi hayatta kalmayı başardı ve ABD'ye gitmeye zorlandı. Zombiler tarafından iskan edilmeyen bir yer seçmenin o kadar kolay olmadığı ortaya çıktı. Bu nedenle, güvenlik için genç adam Kalambus ve arkadaşı Talahashi, sürekli olarak “ikame etmek” için çabalayan iki kızla güçlerini birleştirdi.Türün en iyi filmleri komedi Bir grup kurtulan, tam güvenliği garanti eden bir eğlence parkına girmelidir. Kara mizah hakkında olumluysanız, bu hikaye sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Erkek arkadaşım bir psikopattır (2012)

Sıralamada altıncı sırada Oscar ödülüGerçekten yıldız bir kompozisyon ile resim. Ana roller Bradley Cooper, Robert De Niro, Jennifer Lawrence gibi ünlü aktörler tarafından oynanır. Çizgiye göre, karısı sevgilisini dövmüş olan okul öğretmeni Pat, birkaç ay boyunca bir psikiyatri hastanesine düşüyor. Daha sonra, ailesinin evine geri döner, ancak şimdi tüm düşünceleri eski karısı tarafından alınır. Paralel olarak Pat, Tiffany adında kusursuz bir üne sahip olmayan bir kızla tanışır.Tür komedi-romantizmHer iki kahraman da arzularına karışmış, ancak beklenmedik bir toplantı onların gelecek hedeflerini belirlemelerine yardımcı olabilir. Bu arada, komedi türü kasetteki tek değil. Ayrıca melodram dahil.

Öpücük (2009)

Victor hemen yeni bir okula taşındı.büyüleyici bir sınıf arkadaşıyla aşık oldu. Okuldaki en popüler kız olan Ania, zengin bir ailede büyüdü. Kız zengin ve çekici bir adamla bir randevuya gider Peter, ama Victor rüyasını bırakmaya hazır değil. Genç adam, çeşitli garipliklere yol açan çekici sınıf arkadaşını kazanmak için güvensiz girişimlerde bulunur.

Hikayesi bir komedi ise, anlatılan hikaye ana karakter için dramatik olarak tamamlanabilir! Okul, romantizm, arkadaşlık, komik durumlar - burada hepsini bulacaksınız!

Öneri (2009)

En son okuKarakteristik özelliği komedi türü olan liste. Romantizm, drama ve mizah bu hikayeyi yan yana bırakıyor. Margaret, gerçek bir orospu olarak ünlenmiş oldukça sıkı bir patron. Onun ihmalkarlığı nedeniyle, eroin ABD'den kendi yerli Kanada'ya sınır dışı edilebilir ve bu onun karşılayamayacağı bir şeydir. Kararlı bir esmer, yabancı bir ülkede kalmak için sadece bir yolu vardır - hayali bir evliliği sonuçlandırmak için.

Margaret'in seçimi asistanının Andrew'sine düşüyor, ama adam sadece belli şartlar altında bir anlaşmaya katılmak istiyor. Şimdi çift, herkesi romantik bir ilişkiye sahip olduklarına ikna etmek zorunda.

Eğer acilen olumlu duygulara ihtiyaç duyarsanız veya sadece neşeli bir film izleyerek kendinizi almak istiyorsanız, bu TOP-8 size yardımcı olabilir!

Tür komedi: izlemek için en iyi film

Tür komedi: izlemek için en iyi film

Related news

 • Bebek için modelleme ve terzilik
 • Elmali Kek Videosu
 • El Yapımı Bol Köpüklü Susurluk Ayranı Tarifi Videosu
 • Şiveydiz Tarifi
 • E Harfiyle BaЕџlayan ГњnlГјler

 • Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film


  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film

  Tür komedi: izlemek için en iyi film