Tankları Beraberleştirme: İpuçları

Tankları Beraberleştirme: İpuçları


Tankları Beraberleştirme: İpuçları 58 01.03.2019, 22:14

Tankları Beraberleştirme: İpuçları

Tüm ebeveynler, çocukların genelde sorduğunu biliyorçizilecek bir şey, çünkü kendileri çok küçük bir kalemle bir kalem tutuyorlar. Elbette, onlar için en sevdikleri çizgi film karakterlerinin ana hatlarının kağıda nasıl göründüğünü görmek ilginç. Çoğu zaman kızlar resimdeki bir prenses ya da güzel bir çiçeği görmek isterler, boyanmış ev ve güneşle bile ilgilenirler, ancak çocuklar için kağıda bir daktilo, tabanca, bir tank ya da helikopter tasvir etmek gerekir. Ebeveynlerin çocuklarına neşe getirmek ve gözlerinde otoriter ve “bilerek” baba ya da anne olarak kalmak istemeleri sürpriz değildir, birçoğu tankların nasıl çizileceğini araştırmaktadır.

bir tank nasıl çizilir

Çizmeyi öğrenmek

Çocuğun zevkle oturacağından emin olun.yanınızda ve askeri teçhizatın aziz ana hatlarının kağıtta nasıl doğduğunu gerçek bir ilgiyle izleyeceksiniz. Sanatsal yeteneklere sahip olmasanız bile interneti kullanarak tankların nasıl çizileceğini öğrenebilirsiniz. Bebek için, küçük detaylar ve her çizginin gösteriminin doğruluğu önemli değildir, asıl önemli olan, dikkat etmeleri, yan yana oturmaları ve resme ilginç bir hikaye ile eşlik etmeleridir. Bir tankın nasıl sahnede çekileceğini birlikte öğrenelim, böylece sadece çocuğunuzun istediği kağıda boya yapamaz, aynı zamanda ona nasıl yapılacağını da gösterebilirsiniz. Ancak, çizmeyi öğrenme arzusu herhangi bir kişiyi ziyaret edebilir, bu yüzden önerilerimiz birçok kişi için faydalı olacaktır. Gerçek şu ki, tank, aslında, bir vücut, tırtıllar ve bir kuleden oluşan karmaşık bir askeri yapıdır. Bunun için, bir kalemin bir kalemle nasıl çizileceğini düşünmek, gereksiz bir çizgi durumunda, bir silgiyle kolayca silinebilir.

Tankın adım adım açıklaması

kurşun kalemle nasıl çizilirYani, gövde için tabandan başlamalısınız vetırtıl tankı. Bunu yapmak için, bir altıgen çizmeli ve ortada bir çizgi çizmelisiniz, bu da gelecekte düz tekerleklerin görüntüsü için bir kılavuz görevi görecektir. Tırtıllar için bir çizim yaptıktan sonra, vücudumuz için üsse gidebilirsin. Ve yine geometrik figürlere ihtiyacımız var, bu sefer iki trapezoid, biri yan tarafta olacak, ikincisi ise gelecekteki T-34 tankımızın önünde olacak. Şimdi tanktaki kuleyi tasvir etmeniz gerekiyor. Tankların nasıl çizileceğini öğrenmek isteyen herkes, hangi parçalardan oluştuğunu anlamak zorundadır, bu yüzden yuvarlak kenarlı bir dikdörtgene benzeyen bir kule çizmeliyiz ve bundan sonra gelecekteki bir silah olacak bir boru çizmeliyiz. Peki, tırtıllardaki tekerleksiz bir tank. Altı tekerleği çizerseniz bu yeterlidir, ama az ya da çok olabilir, her şey çiziminizin boyutuna bağlı olacaktır. Tekerleklerin düzgün olmasını sağlamak için özel olarak çizdiğimiz çizgiye odaklanın.

Resim hakkında detaylar

aşamada bir tank nasıl çizilirÇiziminizin olabildiğince olması içindaha makul, gerçek T-34 tankında bulunan tüm detayları hesaba katmalısınız. Bu askeri teçhizatın basamaklara, ambarlara ve gaz tankına sahip olması zorunludur. Gölgeler ile oynayabilir, tekerlekleri gizlemek gerekir, bu onları hantal ve biraz daha derinleştirecek. Tekerlekler ve iç jant üzerindeki koruyucuları çizin. Artık başyapıtınızı dekore edebilir ve tank için renklerle oynayabilirsiniz. Artık tankların nasıl çizileceğini biliyorsunuz ve çocuğunuzu askeri teçhizat çizimi ile memnun edebileceksiniz.

Tankları Beraberleştirme: İpuçları

Tankları Beraberleştirme: İpuçları

Related news

 • Daha Önce Görmediğiniz Kesim Yöntemi
 • Süper Psori Kremi: sedef hastalığının değerlendirilmesi. Kullanım talimatları, açıklama, kompozisyon
 • A101 27 Eylül 2018 Kataloğu
 • Devichnik: sadece gelin için değil
 • Gebelik ile Etiketlenen Konular
 • TBWA Reklam Hizmetleri AŞ

 • Tankları Beraberleştirme: İpuçları 68

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları


  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 80

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 83

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 40

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 86

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 81

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 68

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 15

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 59

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 49

  Tankları Beraberleştirme: İpuçları 60