Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices
Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

Tekne motoru "Yamaha" (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru "Yamaha" (5 hp.): Tarif, prices

Günümüzde pazar şirket tarafından temsil edilmektedir"Yamaha" 5 beygir gücü için tekne motorlarında çok fazla değişiklik. Hem push-pull hem de dört zamanlı modeller var. Ölçüler üzerinde oldukça farklıdır. Tekne motorlarının tasarım özelliklerini de dikkate almak önemlidir.

Yamaha 4 zamanlı dıştan takma motorlar

Özellikle, satın almadan önce, ödemeniz gerekirvolan ve yeke tipine dikkat edin. Antikavitatsionnye plakaları en çok farklı şekilde monte edilmiştir. Bu sayede gezinmek için şimdiye kadar yapılan değişikliklerin ana parametreleriyle ilgilenmeniz en iyisidir.

"Yamaha 5CMH" motorun açıklaması

Yorumlar tekne motor Yamaha (5 hp.) sadece olumlu hak ediyor. Bu modelde, motor iki zamanlı. Bütün bunlar, boyutlarının oldukça ılımlı olduğunu ileri sürer. Sunulan modelin yalnızca 25 kg ağırlığının da hesaba katılması gerekir. Bir kontrol sistemi olarak kauçuk yekeli bir yeke kullanılır. Yüksek hızda ayarlamak oldukça rahat. Motoru çalıştırmak için üretici koruma sistemi olan manuel yolvericiyi tedarik etmektedir. Karbüratör motorunda iki silindir var.

Yamaha dıştan motorlu motorların onarımı

Bu durumda pompa üretici tarafından üretilmemiştir.sağladı. Buna ek olarak, yakıt deposunun kapasitesinin 4 litre olduğu unutulmamalıdır. Sunulan modelin tüketimi kabul edilebilir. Nadiren Yamaha şirketinden tekne motorları arızalı. Onların yedek parçaları, gerekirse bulmak kolaydır. Bugün için değer, 500 bin ruble civarındaki bu model.

"Yamaha 2CMH" nin modifikasyonu

Yamaha dış motoru motoru (4 vuruşlu)otomatik marş motoruna göre farklılık gösterir. Sunulan modeldeki jeneratörün 12 V'de ve sınırlama frekansı 33 Hz'de olduğu belirtilmelidir. Tekne motorunu takmak için bir transom kelepçedir. Oldukça büyük boy dayanıyor. Birçok alıcı, modelin sunduğu kaliteli karbüratörü de sundu. Bu durumda ölü ağaçların altında bulunur ve hizmet halindeyse son derece nadirdir.

Yamaha 2CMH modelinin dezavantajları

Kusurlardan bahsedersek,yakıt deposunun oldukça küçük bir hacminden bahset. Bu modelde sadece 4 litre hesaplanmaktadır. Ölü ağaç kaldırma sistemi manuel olarak kullanılır ve bir tekne motoru satın almadan önce bu dikkate alınmalıdır. Ortalama olarak, krank mili maksimum 4500 rpm'ye erişebilir. Tekne motorlarının tamiri "Yamaha" sadece servis merkezlerinde yapılabilir. Bu model piyasada yaklaşık 510 bin ruble değerinde.

Yamaha 8CMH modeli hakkında ne diyorlar?

Bugüne kadar teknenin özellikleri"Yamaha 8CMH" motoru etkileyicidir, bu nedenle sunulan modifikasyon büyük talep görmektedir. Öncelikle, bunun nedeni yakıt tüketiminin düşük olması. Tekne motorunun motoru karbüratörlüdür, silindirlerinin hacmi tam 100 metreküptür. bkz. Tümü, krank milinin yüksek frekans parametresini belirtir. Transomun yüksekliği sırasıyla 380 mm'dir. Bu modeli kontrol etmek için yeke seti kullanılır. Oldukça rahat bir şekilde ayarlayın.

dış motorlar Yamaha iki zamanlı

Motoru çalıştırmak için manuel başlatıcı kullanılır. Bu tekne motoru için akümülatörler "SI12" serisi için uygundur. Ne yazık ki, bu modelde pompa yok. Eğer tüketicilerin incelemelerine inanıyorsanız, o zaman bu model iyi bir jeneratördür. Teknenin tekne üzerine monte edilmesi, ayarlanabilir ölü ağaç nedeniyle oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Buna karşılık destekler çok güçlüdür, büyük yüklere dayanabilirler. "Yamaha" firması tarafından sunulan tekne motorları (piyasa fiyatları) 470-480 bin ruble'ye mal olacak.

"Yamaha 6CMH" modelinin incelemeleri

Yorumlar tekne motor Yamaha (5 hp.) iyi ve birçok alıcı kalite motoru nedeniyle tercih ediyor. Bu modelde krank milinin frekansı 4600 d / dak'ya ulaşmaktadır. Bu durumda üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca, ölü ağaçların yanında 12 voltluk küçük bir jeneratörün bulunduğuna dikkat edilmelidir.Bu bot motorunun takılması için güçlü bir transom kelepçesi bulunur.

Ölü ağaçları el ile kaldırabilirsiniz. Tüketicilerin gözden geçirmelerine inanıyorsanız, bu model çok sessiz çalışıyor. Güçlü bir titreşim yoktur. Carter bu durumda kapasitif olarak kuruldu. Gaz tankının yanındaki yönetim için kauçuk astarla üretilen uygun bir yeke bulunur. Bu durumda yakıt deposu 5 litre kapasitede kullanılmaktadır. Bu model benzin A-95 için uygundur. Sunulan Yamaha dıştan motorlu motorlar piyasada 490 bin rubleye sahip olacak.

"Yamaha 15FMH" nin yeni modifikasyonu

Yorumlar tekne motor Yamaha (5 hp.), bugün oldukça talep olduğu için iyi bir şey var. Bu durumda motor iki piston üreticisi tarafından sağlanmaktadır. Sunulan yapılandırmada transom yüksekliği 420 mm'dir. Kontrol için, yeke setini kullanmak standarttır. Silindirlerin hacmi 103 metreküptür. bkz. Bu modeldeki pompa oldukça hızlı çalışır.

Yamaha dış motorunun özellikleri

Tüketicilerin gözden geçirmelerine inanıyorsanız, sistemİlk kez ateşleme tetiklenir. Sunulan tekne motorunun jeneratörü 13 V'da kullanılır ve sınırlama frekansı 35 Hz'e eşittir. Bu model için kullanılan mumlar "BP7" serisine uygundur. Buna ek olarak, ölü ağaçların yarı otomatik olduğunu belirtmek gerekir. Hizmette bu model çok basit ama mağazada yaklaşık 510 bin ruble maliyeti.

"Yamaha 5AMH" nın ayırt edici özellikleri

Bu tek silindirli dıştan takma motorlarDiğer cihazlar arasında "Yamaha", yüksek bir sıkıştırma oranıyla karakterize edilir (6.7 birim düzeyinde). Sunulan motorun silindir çapı 42 mm'dir. Bu modeldeki krank mili, dakikada en fazla 4300 devir yapamaz. Bu durumda marş, manuel tiptir. Tekne motorunun farklılaşması oldukça hızlıdır. Sahiplerin yorumlarına inanıyorsanız, sunulan model kaliteli bir yeke ile övünebilir.

Bu bakımdan tekneyi yönetmek çok rahat. Bu modelde deadwood'un konumunu manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Sunulan cihazın kuru ağırlığının sadece 27 kg olduğu not edilmelidir. Boyut olarak da çok kompakttır. Karbüratör motorunu temizlemek için üretici özel bir sistem sağlar. Bu tekne motorundaki yakıt deposu 5 litre için tasarlanmıştır. Mağazada sunulan model yaklaşık 5100 rubleye mal olacak.

Yamaha dıştan takma motor 4

Motor "Yamaha 4BMH"

Yorumlar tekne motoru Yamaha (5 hp.) en çeşitli olanı alır. Bazı sahipleri bu modeli sadece düşük yakıt tüketimi için övüyorlar. Bir saatlik çalışma için yaklaşık 1,2 litre benzin harcanır. Ancak sunulan modelin başka avantajları da var. Her şeyden önce, 55 ünite düzeyinde yüksek bir sıkıştırma derecesi not edilmelidir.

Sunulan modeldeki toplam silindirler mevcutturİki ve yatay olarak düzenlenmiştir. Sahiplerin geri bildirimlerine inanıyorsanız, sunulan birim için piller "SI12" serisi için uygundur. Bu modeldeki mumlar nadiren dökülür ve çok kaliteli kullanılır. Tekne motorunun farklılaşması hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu durumda motorun çalışma hacmi 59 cu. PP serisinin mıknatısı olarak ateşleme sistemine bakın.

Serviste bu tekne motoru güzelBu kolay ve kolayca bir ölü odun ateş edebilirsiniz. Eksiklikler hakkında konuşursak, büyük bir yağ tüketimine dikkat edilmelidir. Ayrıca bazı durumlarda, kırık bir marş nedeniyle problemler ortaya çıkar. Bu durumda servis merkezinde değiştirilmelidir. Sunulan model şu anda mağazada yaklaşık 470 bin ruble.

"Yamaha 9FMH" hakkında geri bildirim

Tekne motorunun özellikleri "Yamaha 9FMH"Birçok insanı etkiliyor. Bu durumda pervane oldukça güçlü kullanılır. Motorun yer değiştirmesi 67 cu. bkz. Sıkıştırma oranı parametresi 7.8 birim düzeyinde. Sunulan modelde iki silindir vardır ve yatay olarak düzenlenmiştir. Bu durumda yanma sistemi oldukça kaliteli kullanılmaktadır. Kullanıcı geri bildirimlerine göre manuel marş, neredeyse her zaman ilk defa çalışır. Ayrıca, yekenin imalatçı tarafından bir lastik conta ile sağlandığı belirtilmelidir. Böylece elinizde tutmak çok rahattır ve yüzdeki titreşim neredeyse hiç hissedilmez.

Egzoz sistemiÇitin şekli ve pervane üzerinde bulunurlar. Ayrıca bu model, ölü odunun kalitesi nedeniyle büyük talep görmektedir. Sırayla, kablo kordon oldukça sık kırılır. Bu tekne motorunda özel bir dikkat, bir soğutma sistemini hak ediyor. Karbüratör motoru sayesinde çok yavaşça aşırı ısınıyor. Yaklaşık 540 bin ruble piyasada model temsil değer.

"Yamaha 9JMH" modifikasyonunun özellikleri

Özellikle popüler bu model değilO kullanır. Bununla birlikte, önceki cihazlarla karşılaştırıldığında, onun özellikleri kabul edilebilir. Bu durumda sıkıştırma oranı 5,5 birimden fazla değildir. Sunulan modeldeki çalışma hacmi ile motor 69 cu seviyesine sahiptir. Bu örnek için toplam silindir sayısı iki, çapı 45 mm'dir. Bu durumda krank mili dakikada yaklaşık 4300 devir yapabilmektedir. Yakıt deposu ölü odun yakınında kurulmuş ve 5 litre için tasarlanmıştır.

Sunulan yapılandırmanın kuru ağırlığı eşittir29 kg Bu modelin farklılaşması oldukça hızlıdır. Bununla birlikte, ölülerin elle ayarlanması gerektiğine dikkat edilmelidir. Bu durumda yeke konumunu değiştirmek mümkün değildir. Bu modelde bugün mağazada yaklaşık 480 bin ruble değerinde.

Yamaha 20BES hakkında ne ilginç?

Yamaha dıştan takma motor (5 zamanlı)Şanzıman ile en ilginç. Bu durumda dört hız vardır. Bu durumda Deadwood oldukça kaliteli ayarlanır. Sahiplerin yorumlarına inanıyorsanız, o zaman hizmetinizde basittir. Sunulan yapılandırmadaki yakıt deposu 4 litre için tasarlanmıştır. Bu modelin benzin tüketimi ortalama. Tekne motorunu kontrol etmek için bir yeke var.

Egzoz sistemiçit şekli. Tekne motorunda iki tane vardır ve bunlar pervanelerin üzerinde bulunur. Ayrıca, volan bu modelde dikkati hak ediyor. Kurulumdaki bir halat kordon oldukça basittir. Müşterilerin incelemelerine inanıyorsanız, ayda sadece bir kez yağlayın. Yamaha tekne şirketleri yaklaşık 520-530 bin ruble arasında mevcut (piyasa fiyatları).

Yamaha dıştan takma motorları

Tekne motorunun açıklaması "Yamaha 70AET"

Bu Yamaha dıştan takma motorları (4 zamanlı) içinAlıcılar düşük yakıt tüketimi için dikkate değerdir. Bir saatlik çalışma yaklaşık 1,2 litre benzin tüketir. Bu durumda pervanenin takılması tahrik tipi tarafından sağlanır. Sunulan modelin pimi oldukça sağlam kullanılır ve büyük yüklere dayanabilir. Karbüratörün çalışma hacmi 60 metreküpdür. Sunulan agreganın sıkıştırma oranı parametresi tam olarak 8 birimdir.

tekne motoru Yamaha 5 l inceler

Buna ek olarak, bu krank edilmiş olduğuna dikkat edilmelidir.Mil, dakikada yaklaşık 4300 devir yapabilir. Bu tekne motorunun ateşleme sistemi bir magneto serisi PP yardımıyla gerçekleştirilir. Tasfiye çitlerden geçer. Bu tasarımda iki tane var. Başlangıç ​​tekne motorları "Yamaha" (4 zamanlı) el tipi sundu. Bu model yaklaşık 510 bin ruble.

Motor hakkında yorumlar "Yamaha 60FET"

Tüketici değerlendirmeleri tarafından kanıtlandığı gibi, sistemsunulan cihazda soğutma oldukça kalitatif kullanılır. Bu modeldeki redüktör su geçirmez bir kılıf içerisinde bulunmaktadır. Soğutma sisteminin borusu 2.2 cm çapa monte edilmiştir, bu model için termostat mevcuttur ve deadwood'un yakınında yer almaktadır. Motorun emme ve egzoz valfleri ayarlanabilir.

Tüketici değerlendirmelerine göre, kelepçeçok güçlü kurulur ve paletin üstünde bulunur. Bu durumda mandal üretici tarafından sağlanır. Ek olarak, paletin üzerinde özel bir saldırı açısı açısı bulunur. Yardımı ile ölülerin konumu ayarlanabilir. Tekne motorlarının onarımı "Yamaha" sadece servis merkezlerinde yapılabilir. Zamanımızın 490 bin ruble bu modele değer.

Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

Related news

 • Beyaz keten nedir Faydalı özellikler, açıklama ve uygulama
 • En şık saç modelleri. Ne tür saçlar yapabilirsin
 • Lexus-450 araba: açıklama, özellikler, yorumlar
 • İlk Buluşma Taktikleri
 • Yeni pasaport için neye ihtiyaç duyulduğu hakkında

 • Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices


  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices

  Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Yorumlar. Tekne motoru Yamaha (5 hp.): Tarif, prices