Telefon numarasına göre nasıl bulunur

Telefon numarasına göre nasıl bulunur
Telefon numarasına göre nasıl bulunur

Telefon numarasına göre nasıl bulunur

Genellikle, saptamanın gerekli olduğu durumlar vardır.koordinatları bilinmeyen bir kişi. Bu eylem mutlaka gölgelenme ile bağlantılı değildir, belki de cebinde cep telefonu bulunan bir çocuk kaybolmuştur.telefon numarası ile bul Ne yapayım? Ardından, telekom operatörü tarafından telefon numarasını bulun.

Bir abonenin bulunduğu yeri ne zaman bilirsiniz?

Hayatta farklı durumlar var. Çoğu zaman insanlar ister, ancak birbirlerini bulamazlar. Ardından tek olası yol, telefon numarasına göre bulunmaktır. Örneğin, bilmediğimiz bir bölgede veya şehirde tanışmayı kabul ettik, ancak arazide gezinemiyoruz. Ya da çocuğu derslerden sonra arkadaşına gitti, aramayı unuttum ve ebeveynlerin nerede olduğunu öğrenmesi gerekiyor. Bu durumda, koordinatörün yardımına ihtiyaç vardır.bir kişiyi telefonla bulma Daha önce de belirtildiği gibi, bir fırsat varcep telefonu numarasının yerini öğrenin. Çok yaygın bir dava, kendi eksik veya çalınan telefonunuzu bulmaktır. Önceden yüklenmiş özel programların kullanılması zaten mümkündür. Kayıp bir kişi veya adaletten saklanan bir suçlu için arama yapıldığında durumlar vardır - bu durumda, özel hizmetler hücresel operatörlerin yardımına başvurmaktadır. Cebinizde duran telefonu bulursanız, o zaman kişi artık gizleyemez. Rulman oldukça yasal olmadığında "casus oyunları" da hariç tutulmaz.

Kim bilgi isteyebilir

Telefonun konumu hakkında bilgi herkes tarafından istenebilir. Telefon numarası ile yer belirlenmesi bazen çeşitli nedenlerden dolayı gereklidir, bu nedenle başvuranlar farklı olabilir.cep telefonu nasıl bulunur? En önemli şart şu ki,hizmeti verme hakkına sahip olmalıdır. Arama, operatör tarafından SMS servislerini kullanarak yapılırsa "kayıp" partinin onayı ve onayı gerekiyor. GPS veya GLONASS teknolojisi üzerinde çalışan özel bir program yön bulucu kullanırsanız, o zaman yine böyle bir işaretin varlığını bilir. Abonenin izni olmaksızın, yalnızca özel servislerin yaptırımı ile bulmak mümkündür.

Bunu bilmek imkansız olduğunda ve neden?

Abonenin veya telefonun bulunduğu yeri belirleyin, değilher zaman başarılı. Bir kişiyi, örneğin cep telefonunu çıkarması halinde nasıl bulabilirim? Bu durumda sistem çalışmıyor. Bu zaman diliminde nerede olduğunu bulamazsın. Telefonun çalınması durumunda abdüktör yalnızca SIM kartı değiştirecek ve arama mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak, verilerin aktarılmasına onay verdiğini teyit etmediğinde bir kişi bulamazsınız.

Hizmeti hangi operatörler desteklemektedir?

Bugüne kadar Rusya'nın en büyükoperatörler bir mobil cihaz üzerinde yerini bulma yeteneğine sahiptir. Mesela MTS gibi devler "Yer Belirleme" adı verilen bir hizmet sunmaktadır. Kullanımı basit eylemlere dönüşüyor: kayıp kişinin telefon numarasını içeren 6677 numaralı servise kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Sonra, kendisine bir yerden doğrulamasını isteyen bir metin mesajı gelecek ve bu bilgilerin aktarılmasına onay verilecektir. Temel şart budur. Abone kabul ederse, o zaman konumunu bildirir ve reddederse, şu anda nerede olduğunu kimse bilmeyecektir.mobil cihazlarda nasıl bulunur?

"Beeline" operatörünün de benzer bir hizmeti vardır: mesaj 684 numaraya gönderilir, daha sonra hücresel şirketin temsilcisinin eylemleri MTS kurallarının tarifi ile aynıdır.

"Megafon" da böyle bir hizmet tüm tarife planlarında mevcut değildir. Bir USSD talebi göndermeniz gerekir: * 148 * Kayıp kişinin numarası ve eğer abone kabul ederse, onun nerede olduğu bilinecektir.

Hangi eylemlerin yapılmasına gerek yok?

İnternet, sunulan sitelerle doluOperatörün baypas ederek telefonun yerini bildirdiği iddia edilen programlar. İlginize değer mi? Pratikte görüldüğü gibi, bu tür programlar sıradan oyunlara dönüşüyor. Ya da değilse, tehlikeli virüsler. Güvenilir geliştiriciler tarafından oluşturulan program işaretlerini kullanmak daha iyidir. Resmi sitelerden önerilenleri indirin. Birçok programcı geliştirmelerini kullanarak, bir kişiyi kesinlikle telefonla bulabileceğini söylüyor. Fakat bu aslında her zaman böyle değildir. Hücresel iletişim sistemi uzun bir süre için geliştirilmiş ve gizlilik açısından en güvenilir olanlardan biri olarak kabul edilir, bu nedenle, bu tür ifadelere kesinlikle güvenmemelidir.

Konum nasıl hesaplanır?

Operatörler kendi yerlerini bulmak içinradyo işaretçileri, işaretleme programları için her iki hücresel cihazın da internete bağlı olması gerekir. Operatör, baz istasyonlarının düzenine göre cep telefonunu 100-200 metre hassasiyetle alır. Sıradan kullanıcılar için daha doğru bir telefon numarası bulmak imkansızdır.Bir kişinin nasıl bulunacağıGezinme programları isteğioradan - uyduya. Telefonu belirtilen parametrelerle arar ve bilgileri abonesine gönderir. Doğruluk genellikle daha yüksektir (artı veya eksi 50 metre). Navigasyon sistemlerini kullanmak için, ağa erişmeniz gerekir, çünkü etkileşimli haritalar kullanılır: Yandex Locator veya Google Maps.

Modern teknolojiler

Giden insanları aramak için özel hizmetler veya İçişleri Bakanlığıdiğer teknolojileri kullanın. Telefon açıkken, en yakın kuleyi arar. Onun çalışmaları düzenlenmiştir. kuleleri sonra belli aboneye bağlı olan kule olduğunu belirlemek, baz istasyonları ve yaklaşık 50m kendi dizi daha sık zeminde bulunan olduğundan, doğru olarak yerini bulabilir. Ama bu yarıçap olduğu, belki de bu durumda arama alanı 8.5 sq.km. adam, yani mesafesindedir

Özel ekipman bağlıysa veyazılım, daha sonra izleme birkaç noktadan. Bu durumda, arazideki tam koordinatları belirlemek mümkündür ve arama alanı 1 m. Hedef, kural olarak, sürekli hareket ettiği için, yatakların tutulduğu noktalar da sürekli değişmektedir. Bu nedenle, operasyonel verilerin güncellenmesi birkaç saniye sürer. Bu arama işlemlerinin tüm karmaşıklığına ve yüksek maliyetine rağmen, çok etkilidir ve tehlikeli uzmanları tespit etmek ve ortadan kaldırmak için "uzmanlar" tarafından kullanılmaktadır.

Cep telefonunun yeritelefon - bu oldukça pahalı, rulman teknolojisi sürekli değişiyor ve gelişiyor. Daha önce sadece özel hizmetler bu tür izleme araçlarını karşılayabilirse, bugün için daha geniş bir halk kitlesine erişilebilir. İyi fitness için fuar ve güçlü bir teknik altyapı ile programcı grup sadece kendi tabanına istasyonu ve başın frekansına geliyor, belli bir alan için bir izleme sistemi oluşturmak yapabiliyor.telefonu bul İzin veren algoritmalar geliştirirlerHedefin koordinatlarını yüksek doğrulukla hesaplar. Buna ek olarak, bazı cep telefonu üreticileri onlara belirli bir periyodiklikle, sim karttan bağımsız olarak bir navigasyon uydusuna sinyal gönderen yataklama olanakları sağlamaktadır. Böylece telefonu kapanıncaya kadar izleyebilirsiniz.

Ne kadar maliyeti

Sıradan insanlar için, telefon arama servisi mevcutturtamamen nominal bir ücret karşılığında. Bu, eğer arama operatörün yetenekleri kullanılarak gerçekleştirilirse, bu hizmeti daha geniş bir insan yelpazesine kullanmanıza izin verir. "Locator" ve analoglar gibi hizmetler talep üzerine 2 ila 12 ruble arasında değişmektedir. Bir işaret olarak kullanılan yazılım çok daha pahalı tahmin edilmez. Bu nedenle, meşru arama yöntemleri, hücresel şebekenin herhangi bir abonesi için tamamen erişilebilir.

Telefon numarasına göre nasıl bulunur

Telefon numarasına göre nasıl bulunur

Related news

 • Neden dudakları kurur ve onları nasıl nazik, nemli ve davetkar yapar
 • Rüya kitabının kaderini belirle. Rüya nedir
 • Sivilce izleri ile Etiketlenen Konular
 • Oktay Usta Bülbül Yuvası Videosu
 • Tahinli Kurabiye Tarifi Videosu

 • Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur


  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur

  Telefon numarasına göre nasıl bulunur