Tsindol uyuşturucu: talimat

Tsindol uyuşturucu: talimat


Tsindol uyuşturucu: talimat 82 08.03.2019, 20:01

"Tsindol" uyuşturucu: talimat

"Tsindol" uyuşturucu,yüksek etkinliği tolere edilebilirlikle birleştiren birkaç ilaç, bu nedenle yenidoğanlarda bile kullanım için onaylanmıştır.

Bu ilaç bir süspansiyon,dış etkenlere yöneliktir ve 100 ve 125 gram kavanozlarda, etken madde - çinko oksit içeriğiyle -% 12.5 oranında üretilmektedir. 12.5 gram nişasta - - 12.5 gram etil alkol, yüzde 70 - damıtılmış su 20 mililitre ilaç, tıp talk 100 gram 20 gram - formülasyonun bileşimindeki aktif madde, aynı zamanda, gliserol gibi yardımcı maddeleri içerir yanında - 100 mililitreye kadar.

Kullanımı için "Tsindol" uyuşturucunun farmakolojik etkisi şu şekilde tanımlanmaktadır:

Dermatoprotektöre işaret eder vetopikal uygulama için tasarlanmış bir anti-enflamatuar ajan. Bu ilaç kurutma, adsorbsiyon, sıkılaştırma ve antiseptik özellikler sergiler, proteinleri denature eder ve albümin oluşturur. Lezyon bölgesine uygulama yapıldıktan sonra doku tahrişinin şiddeti azalır, inflamasyon, eksüdasyon, tahriş edici faktörlerin etkilerinden koruyabilecek koruyucu bir bariyer oluşturur.

İlaç "Tsindol" süresinin endikasyonuAlt-bezi isiliğinin, "çocuk bezi" dermatit, deriye yüzeysel hasar, isilik: aşağıdaki kullanımı sonuçlar için talimatlar. Ayrıca, bu tür dermatit, farklı derecede yanıklarda, yatma ülserleri, cilt ülseratif lezyonlar, ekzema, streptoderma, herpes simplex, trofik ülser alevlenmesi gibi hastalıklar.

Kullanımı için "Tsindol" uyuşturucu talimatı verilmesinin kontrendikasyonu, bu ilacın bileşenleri için duyarlılığın artması anlamına gelir.

Dozaj ve uygulama yolu

Onun kullanımı için ilaç "Tsindol" talimatıDışarıdan uygulanmasını önerir, daha önce lezyonun alanı iyice yıkanmalı ve sonra kurutulmalıdır. İlaç etkilenen bölgelerin ince tabakasını örtmek günde dört ila altı kez gerekir.

Ilaç "Tsindol" ile tedavi kursuBir aya kadar kullanmaya devam etmeniz önerilir. Bir ilaç tüketimi, etkilenen yüzeyin alanına bağlıdır. Yanıklar ve yaraları tedavi etmek için "Tsindol" merhemiyle bir bandaj uygulanır. Önleme amacıyla, çocuklar bu madde ile vücutta uzun süre ıslak giysileri ile temas halinde olan bu bölgelerle tedavi edilir.

Bu ilacın yan etkisi hiperemi ve cilt kaşıntı, döküntü gibi çeşitli alerjik reaksiyonların gelişmesidir.

Bu ilacı kullanırken, talimatlarda açıklanan özel talimatlar dikkate alınmalıdır:

Bu aracı kullan sadece harici olmalıdır. Merhemin gözlerine girmesine izin veremezsin. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bir doktora danışmanız gerekir.

Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç "Tsindol" kullanımına izin verilir.

Bu ilacın ana avantajıYenidoğanın ihale cilt problemlerini çözme uygulaması. Yaşamın ilk haftalarındaki çocuklar için "Tsindol" ilacı, terleme gibi çocuğun patolojik koşullarını tedavi etmek için kullanılır; küçük bir pembe döküntü, temel olarak çocuğun sırtında ve arkasında ve lokal aşırı ısınmadan kaynaklanır. Ayrıca, swab yenidoğanın vücudunun kıvrımlarında meydana gelir ve enfeksiyon durumunda enfeksiyon püstüllere neden olabilir. Bu problemler, potasyum permanganat ile günlük banyoların ve yeni doğanlar için çinko cıvata "Tsindol" ile çözülebilir.

Tsindol uyuşturucu: talimat

Tsindol uyuşturucu: talimat

Related news

 • Venezüella, devlet başkanlığı seçimi için sandık başında
 • Renk Geçişli Oje Nasıl Yapılır
 • Bisküvi Klasik - basit ev yapımı tatlı
 • Tüm Haberler
 • Külah (funiyka) Tatlısı
 • Herbalife ürünleri: negatif yorumlar

 • Tsindol uyuşturucu: talimat 55

  Tsindol uyuşturucu: talimat


  Tsindol uyuşturucu: talimat 91

  Tsindol uyuşturucu: talimat 57

  Tsindol uyuşturucu: talimat 84

  Tsindol uyuşturucu: talimat 5

  Tsindol uyuşturucu: talimat 32

  Tsindol uyuşturucu: talimat 71

  Tsindol uyuşturucu: talimat 28

  Tsindol uyuşturucu: talimat 4

  Tsindol uyuşturucu: talimat 78

  Tsindol uyuşturucu: talimat 74

  Tsindol uyuşturucu: talimat 99

  Tsindol uyuşturucu: talimat 17

  Tsindol uyuşturucu: talimat 67

  Tsindol uyuşturucu: talimat 2

  Tsindol uyuşturucu: talimat 75