Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları

Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları


Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 45 15.02.2019, 00:52

Tunus'ta Ekim'de dinlenin: gezginlerin yorumları

Kadife mevsiminin en iyilerinden biri olduğu düşünülüyoreğlence zamanıdır, çünkü güneş çok yakıcı değildir, turist kalabalığı geziyle uğraşmaz ve deniz hala sıcak ve sevecendir. Eğer tatil sonbaharda düştüyse neden Ekim ayında Tunus'ta tatil yapmıyorsun? Bu ülke hakkındaki turistlerin yorumları yalnızca en olumlu ancak gezinin ayın ilk iki on yılı için planlanması gerekiyor çünkü o zaman yağış mevsimi başlayacak. Ekim ayında hava sıcaklığı + 25 ° C ve su - +20 ° C Gece, termometrenin kolonu keskin bir şekilde düşer, bu nedenle hafif sıcak kıyafetler almalısınız: süveter, ceket, hırka, ceket.

Ekim ayında Tunus'da tatil

Tunus'ta Ekim ayında dinlenmek birçok kişiye masal gibi geliyor,çünkü beyaz kumu olan büyük bir plaj yelpazesi var. Güneşin hafif ışınlarıyla gündüz güneşlenip, önerilen turları ziyaret edebilir ve aynı zamanda sıcağa yenik düşmemelisiniz. Elbette, aktif dinlenme tercih eden turistler, bu ülke gibi. Tunus, mimari ve tarihi eserlere ek olarak, yerel oasis, Sahara çölü, tuz gölleri, Roma tiyatrosu El Jem ile tanışmak için iki günlük bir gezi programı sunmaktadır.

Ekim ayında Tunus'ta dinlenmekÜlke şehirlerinde dolaşırken aynı zamandaEkim ayında Tunus'ta unutulmaz bir tatil. Turistlerin yaptığı incelemeler, bu eyaletin kültürel ve tarihsel mirasını tek başlarına keşfetmek istemektedir. Her şehrin kendi atmosferi, eşsiz manzaraları var. Serin sonbahar günleri, yerel mağazalarda ve çarşılarda zamana ayrılabilir. Alışveriş, sadece doğu rengini eğlendiriyor, tanıyor, aynı zamanda Ekim'de Tunus'ta unutulmaz bir tatil yapıyor. Tunus mallarıyla ilgili değerlendirmeler en olumludur. Burada güzel halılar, kumaşlar, baharatlar, altın ve gümüş takılar, seramik yemekler ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz.

Egzotik severler de geri kalanını beğeneceklerEkim ayında Tunus'ta. Cip üzerinde Sahara gezileri değerlendirmeleri sadece en iyisidir. Barkhans'ta develer üzerinde gezebilir, dağ yuvarlaklarını, yeşil oasisleri ziyaret edebilirsiniz. Çoğu ATV gezisi, tüplü dalış, golf, tenis, binicilik, at binicilik, yelken gibi dersleri sevecek. Turistler ayrıca su parkları ve turistik yerleri ziyaret edebilirler. Sağlıklarını iyileştirmek isteyenler, talasoterapi (çamur ve alglerle işleme) için idealdir.

Ekim 2013'ün tunus tatilleriEkim ayında sadece tarihler topluyorlar, bu nedenleyolcuların taze meyve alması için eşsiz bir fırsatları var. Aktif turistler için Tunus tarafından birçok eğlenceli program hazırlandı. Dinlenme (Ekim 2013 çok sıcaktı) bu ülkede yetişkinler ve çocuklar gibi. Yerel kumsallar kumludur, nazik bir inişi vardır, bu yüzden suya girmek çok uygundur. Çocuklar bile rahat hissedeceklerdir. Gençler büyük eğlence imkânlarından hoşlanacak, Tunus'ta gece hayatı çok zengin. Birçok kulüp, bar, disko, açık havada düzenlenen bir kumarhane, ışık ve sesli şovlar var. Tunus her zaman misafir ağırlarken, kadife mevsimi her gezgin için çok hoş sürprizler getirecektir.

Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları

Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları

Related news

 • Ahmet Hakan: Okan Bayülgenin Seksi bıraktım açıklamasını Haydar Dümene sordum
 • Gelomyrtol forte adlı uyuşturucu. talimat
 • Siviller, İdlib’den ayrılmaya devam ediyor
 • Zencefilli Limonata

 • Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 78

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları


  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 34

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 14

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 46

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 34

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 74

  Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları 22