Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat

Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat


Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 48 23.03.2019, 06:26

Ukrayna'da "Aliexpress" sipariş nasıl: adım adım talimat

"Aliexpress" ile sipariş vermek isteyen çoğu kişinasıl yapılacağına dair sıradan cehaleti durdurur. Ancak, talimatlara uyarak, tüm zorlukları ve problemleri önleyebilirsiniz. Peki iyi bilinen bir pazarda nasıl alışveriş yapılır?

Kayıt formu

"Aliexpress" de sipariş vermeden önceUkrayna, standart bir kayıt geçmek için gereklidir. İstenen veriler oldukça standart olduğu için bu bir problem olmamalı. Zorluklar varsa, tercüman kullanmaya başvurabilirsiniz, ancak tüm kutuları doldurmalısınız.

Kullanıcı belirtilen kutuya kaydolduktan sonraposta bir mektup gelmelidir. Açmalı ve hesabınızı etkinleştirmek için bağlantıyı takip etmelisiniz. Gelen kutusunda siteden mesaj yoksa, "Spam" kategorisini görmeniz gerekir. Hesap etkinleştirildikten sonra, öğeye sipariş verebilirsiniz.

Ürün seçimi

Ukrayna'da Aliexpress aracılığıyla sipariş nasıl

Ticaret platformu devasa bir miktarla doluHer zevke uygun ürünler. Mallar satıcılar tarafından sergilenir ve her biri kendi fiyatını belirler. Aynı malların maliyeti radikal olarak farklı olacak, en uygun olanı seçmelisiniz.

Bazen daha yüksek bir fiyat ile bir ürün olacakSatıcı, hediyeye çok şey eklediği gerçeğinden dolayı daha gerçektir. Şişirilmiş maliyet her zaman hoş ikramiyelerin göstergesi değildir. Dikkatli olmalı ve satıcının tüm bilgilerini incelemeniz gerekir. Ücretsiz posta servisi yoksa, maliyeti "Aliexpress" den Ukrayna'ya gönderilebilir.

Bazı mallarda önemli bir indirim var. Markdowns tedarikçileri alıcıları kendi fiyatlarına çekiyor. Bununla birlikte, piyasayı dikkatli bir şekilde incelerseniz, daha düşük bir fiyatla benzer bir ürün bulmak için bir şans vardır.

Bir satıcı seç

Ukrayna'ya Alyekspress sipariş nasıl

Ukrayna'da "Aliexpress" satın almadan önce,Güvenilir bir satıcı seçmek önemlidir. Bunu yapmak yeni başlayanlar bile yapabilir. Ürün sayfasında doğru fiyatları seçerek, tedarikçinin derecelendirmesine dikkat etmelisiniz. Sıfır derecelendirmeli bir satıcıdan sipariş verilmesi, büyük olasılıkla alıcı mallarını almaz.

Değerlendirme, inceleme sayısına vesimgeler biçiminde görüntülenir. Başlangıç ​​tedarikçileri 4-5 madalya ile bulunabilir. En güvenilir ortaklar bir elmas ve bir taç belirtilerinin sahipleri olacak. Bu tür satıcılar öncelikle dikkat etmelidir.

diyalog

Ukrayna'da Alyekspress mal sipariş nasıl

Gelecekteki bir ortakla iletişim kurmak çok yararlı olacaktır. Alıcıya sipariş vermeden önce, kendisine ilgi gösteren soruları içeren bir mesaj yazmak yararlı olacaktır. Önemli bilgileri netleştirmek veya küçük bir indirim istemek için korkmayın. Tedarikçi, alıcının mesajını birkaç gün göz ardı ederse, bununla uğraşmaya değer olup olmadığını düşünmek daha iyidir.

Malları göndermeyen satıcılar varUkrayna'ya. İletişim onların bakış açısını değiştirmeye yardımcı olacaktır. İkna etme ve ağır argümanlar vermeden biraz zaman geçiren alıcı, işbirliğine hazır güvenilir bir ortak alacak.

Tüm iletişim sadece İngilizce olarak yapılmaktadır. Dili bilmeden bile, korkmamanız gerekir. En yaygın çevirmen oldukça uygundur, çünkü satıcıların çoğu alıcılar ile aynı iletişim programlarını kullanmaktadır.

sipariş

ukrayna'da alexexpress ile sipariş nasıl

Fiyat ve satıcıya karar verdikten sonra,doğrudan satın almaya devam edin. Şimdi Satın Al'ı tıkladıktan sonra, kullanıcının bilgileri doldurması gerekir. Ukrayna'da "Aliexpress" için sipariş vermeden önce, alıcının verilerini doğru ve doğru bir şekilde doldurmanız önemlidir.

İngilizce yazabilmek için alıcı ve teslimat adresi hakkında bilgi gereklidir. En ufak bir hata - ve sipariş kaybedilecek. Bir çok alanın, şehrin ve sokağın yazılmasının doğruluğuna bağlıdır.

Gönderim adresinin altında yersatın alma detayları. Burada gerekli miktarda mal belirtebilir ve satıcıya yorum yazabilirsiniz. Mesaj, mallara bağlı olarak rengi, boyutu veya diğer özellikleri belirtmelidir. Ayrıca pencerede dağıtım yöntemini seçebilirsiniz. En yaygın varsayılan ücretsiz gönderimdir.

Siparişin ayrıntıları altında bir yerkupon uygulaması. Bazı satışlar hariç tüm satın alımlarda indirimler kullanabilirsiniz. Hesabınıza bağlı bir kupon kullanabilir veya bir kod girebilirsiniz. Her iki öğeyi de aynı anda kullanamazsınız.

ödeme

Nasıl Ukrayna'da Aliexpress'de satın alınır

Mallar için para bir kart, bir çanta ile yapılırQIWI, "Yandex" veya WebMoney. Ukrayna'da "Aliexpress" üzerindeki malları sipariş etmeden önce, alıcı ödemesi gerekecek. Ödeme yapılmadan mal gönderilmeyecektir.

Alıcı standart alanları doldurmalıdırbankacılık işlemleri için. Bu, kart numarası, son kullanma tarihi, isim ve soyadı ve güvenlik kodudur. Doğru veri girişinden sonra, SMS'den şifre için bir yer olan bir pencere belirir. Bu ödeme biter.

Nakliye info

Alyekspress'den Ukrayna'ya teslimat

Sadece nasıl sipariş verileceğini bilmek gerekmiyorUkrayna'ya "Alyexpress", aynı zamanda teslim süresi. Bu satın almanın çok önemli bir detayıdır, çünkü bu aşamada paranızı kaybetme şansı vardır. Özellikle ücretsiz teslimat sipariş ederseniz.

Ödeme yapıldıktan sonra sipariş üçten yediye kadar işlenirgünler. Burada her şey satıcıya ve onun sorumluluğuna bağlıdır. Bu süre zarfında, parti gönderilmeli ve takip numarası sitede görünecektir. Sipariş, posta yüküne bağlı olarak yaklaşık 15-45 gün içinde gönderilecektir.

Aracılığıyla parsel hareketini gözlemlemekİnternet kaynakları En iyilerinden biri sadece TrackTracker değil, aynı zamanda siparişin konumuyla ilgili postaya da rapor veriyor. Ukrayna sınırını geçtikten sonra, mal aramak için en iyi çözüm Ukrpochta web sitesinin kullanımı olacaktır. Bu, siparişin gelişi hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Siparişi daha hızlı almak için DML veya EMS'nin ücretli servislerini kullanabilirsiniz. Tabii ki, fiyat önemli ölçüde artacak, ancak mallar 3 ila 15 gün içinde teslim edilecektir.

Alıcının yalnızca parselleri değil, aynı zamanda siparişin kapanmasından önceki süreyi de takip etmesi gerekir. Bu, öngörülemeyen durumlarda paranızı kaybetmez.

2015 yılında kurulan işbirliğiÇin ve Ukrayna postaları teslimat hızını artırdı. Bu da "Aliexpress" ile çalışmayı etkiledi. Sipariş nasıl verilir (Ukrayna) ve malları daha kısa sürede alırsınız? Artık endişelenecek bir şey yok, parsel daha hızlı teslim edilecek ve hatta alıcıya getirilecek.

ödeme

Aliekspress nasıl sipariş verilir Ukrayna

Nasıl sipariş verileceğine dair bilgilerUkrayna'da "aliexpress", para kaybetmekten kaçınacaktır. "Siparişlerim" bölümünde bir anlaşmazlık açarak paranızı iade edebilirsiniz. Bu radikal bir ölçüdür ve sadece son çare olarak başvurulmalıdır.

Anlaşmazlığın açılması 60 gündür. Bu kez malların teslimi, makbuzu ve teyidi için ayrılır. Bir evlilik varsa veya daha kötüsü, sipariş teslim edilmezse, bir anlaşmazlık açmak gerekir. Zamanın sonuna kadar zamanında olmak önemlidir, çünkü sistem paranızı tedarikçiye aktarır.

Bir anlaşmazlığı sadece bir kez açabilirsiniz. Haksız satıcılar bunu kapatmak ve biraz daha beklemek isteyeceklerdir. Bunu kategorik olarak yapmak önerilmez. Son başvuru tarihinden birkaç gün önce geri ödeme yapmak en iyisidir.

İlk anlaşmazlık satıcı ve alıcı arasında olacaktır. Alıcı tüm sorunları belirtmeli ve güçlü argümanlar ve daha iyi resimler sağlamak için arzu edilir. Ayrıca, alıcı geri dönmek istediği miktarı belirtmelidir. Uyuşmazlığın uygun yönetimi, Ukrayna'daki "Aliexpress" için nasıl sipariş verileceğinin önemli bir parçasıdır.

Satıcı şartlara uymuyorsa, ihtiyacınız varanlaşmazlığı tırmandırmak. Bundan sonra, para iadesi sitenin çalışanları tarafından alınacaktır. Alıcının sorunu tanımlaması ve fotoğraf veya video kanıtı sunması gerekecek. Çoğu zaman site müşteri tarafını alır.

Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat

Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat

Related news

 • Etkinlikler - sınıflandırma ve açıklama
 • Candice Huffine ile Mango 2019 Büyük Beden Mayo Koleksiyonu
 • Cimcik Tarifi
 • Nefis Fırın Sütlaç Tarifi
 • Kafein Nelerde Bulunur, Ne İşe Yarar, Kafeinin Etkileri Neler

 • Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 79

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat


  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 63

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 14

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 95

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 89

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 42

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 47

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 94

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 16

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 3

  Ukraynada Aliexpress sipariş nasıl: adım adım talimat 3