Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar

Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar


Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 73 18.02.2019, 01:44

Uyuşturucu "Ürolesan". yorumlar

"Ürolesan" kullanılan bir ilaçtır.akut, kronik üriner sistem enfeksiyonu (piyelonefrit, sistit), ürolitiyaz, ürik asit diyatezi (taş oluşumunun önlenmesi), kolesistit, safra diskinezisi tedavisi. Serumun ana formu şuruptur.

İlacın bileşimi etkin bir madde olan ürolesan'dır. Yardımcı bileşenler, gıda sitrik asit, tween-80, sorbik asit, şeker şurubu, saflaştırılmış su içerir.

Uyuşturucu "Urolesan", incelemeleruzmanlar bunun doğruluğunu onaylar, gastrointestinal sistemde iyi absorbe edilir. Etkisi resepsiyondan otuz dakika sonra başlayıp beş saat sürer. Maksimum etki iki saat sonra ortaya çıkıyor. İlaç sindirim sistemi yoluyla böbreklerden salınır.

İlacın bir telaffuzu varantispazmodik, antiseptik, sedatif özellikte, idrar asitleştirir, diürez geliştirir, klorür atılımını arttırır, üre. ilaç, böbrek ve mesane küçük taş, kum ortadan kaldırmak için yardımcı idrar yollarında iltihap etkileri azaltırken, safra üretim işlemleri arttıkça, safra salgılanması, hepatik kan akışını artırır.

Sistitli "Urolesan" uyuşturucu,Piyelonefrit aşağıdaki dozlarda alınır: Günde üç kere bir çay kaşığı. Tedavi süresinin uzunluğu terapinin etkililiğine bağlıdır ve her hasta için bireyseltir. Ortalama olarak, akut olan hastalıklar için yedi gün, kronik süreçler için bir aydır. Karaciğer, renal kolik ile tek doz iki kat artar, daha sonra azalır. Çocuklar için dozaj tek tek ve sadece bir çocuk doktoru tarafından seçilir.

"Urolesan" uyuşturucu, hastaların yorumları:Onaylayın, ciddi yan etkileri yoktur. En yaygın istenmeyen etkiler arasında alerjik reaksiyonlar, baş dönmesi ve mide bulantısı bulunmaktadır. Progresyonu ile ilaç alımını iptal etmeniz önerilir.

Uyuşturucu "Urolesan", doktorlar yorumlarıBu teyit, kullanım için aşağıdaki kontrendikasyonları vardır: çare, mide ve ülser, duodenal ülser varlığı bireysel bileşenlerine aşırı duyarlılık. Diğer farmakolojik grupların ilaçlarla etkileşimleri incelenmemiştir.

İlaç almaktan yasaktırşeker hastalığı olan hastalar, çünkü şeker içeren bir şurubu içerir. Üç milimetreden fazla bir çapa sahip olan taş, ayrıca kullanım için tavsiye edilmez. Hamilelik sırasında ilaç "Urolesan" sadece doktora danıştıktan sonra uygulanır. Tehlikeli mekanizmaları, çeşitli araçları yönetme yeteneği üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

İlaç "Urolesan", uzmanların yorumlarıonaylamak, yanlış alımı ile aşırı doz aşağıdaki belirtilere neden olabilir: baş dönmesi, mide bulantısı. Bu koşulları tedavi etmek için bolca içme, aktif kömür, atropin sülfat kullanılır. Hastaların da barış yaratması gerekiyor. Tüm koşullar karşılanırsa, birkaç gün içinde iyileşme gerçekleşir.

Bu ilaç korunmuş olarak saklanmalıdır.iyi kapatılmış bir kapta, + 15 ° C'nin üstünde olmayan sıcaklıklarda güneşe çarptı. Raf ömrü iki yıldır. Bu sürenin sona ermesinden sonra ilaç, farmakolojik etkinliğini yitirdiği için yasaklanmıştır, toksik etki riski artar. İlaç serbest eczanelerden serbest bırakılır.

Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar

Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar

Related news

 • Peynirli Patlıcan Tarifi
 • Bilgi, duvar ve zemin anlamına gelir
 • Sudan Bıkmış Balıklar 9. Bölüm 720p izle
 • Korece mantar nasıl pişirilir
 • Yakadan Başlama Burgu Ve Ajur Desenli İnci Ve Fiyonk Süslemeli Çocuk Hırkası Yapımı. 1 .2 yaş

 • Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 58

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar


  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 2

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 53

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 70

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 68

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 30

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 41

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 25

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 15

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 55

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 70

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 25

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 58

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 5

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 45

  Uyuşturucu Ürolesan. yorumlar 46