Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 80 16.01.2019, 18:40

Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat

Rus aktör Viktor Loginov, daha iyi bilinenGenes Bukin'in "Birlikte Mutlu" dizisinde oynadığı ana rol, kariyer kariyerine devam ediyor. Büyük bir baba ve saygın bir aile adamı, yeni projelere ve rollere sahip izleyicileri memnun etmeyi asla bırakmaz.

Genç yıllar

Rus aktör 13 Şubat 1975'te doğdu.Kemerovo'nun aşırı şehirlerinden biri. Çocukluğunu hatırlatan aktör, tam bir matriarşi içinde yetiştirildiğini ve ailesinde çok onur ve onurlandıran gelenekleri kabul ettiğini itiraf ediyor. Çocukluğundan beri, Victor tam olarak ne yapmak istediğini biliyordu ve 8. sınıfta çocuk bir tiyatro sınıfı için spor salonuna girdi. Tiyatro tutkusu gerçek bir hobiye dönüşür. Victor ve arkadaşları akraba ve tanıdıklar için küçük tiyatro gösterileri düzenler. 1992 yılında, Loginov Ekaterinburg'a gitti ve Devlet Tiyatro Enstitüsü'ne girdi.

viktor girişi

Mesleklerin hızlı değişimi

Fakat Viktor'un hayatındaki her şey, 19 gibi erken bir zamanda sorunsuz gitmedi.aktör yıllar geçti ve kızı doğdu. Ailesine refah sağlamak için Victor'un birden fazla mesleği denemesi gerekiyordu. İlk Loginov mayın "Berezovskaya" da bir makinistti, sonra kurtarma servisinin bir çalışanı oldu. Fotoğrafı aşağıda görülebilecek olan Victor Loginov, kolunun altına sıkışmış herhangi bir işi almak için tembel değildi. Shoria Dağı'na geziler için geziler düzenledi.

Bir süre sonra Victor hala geri geliyoraktörün kariyeri. Böylece, Yekaterinburg Drama Akademisi'nde, ana rolleri oynamaya başlar ve çok yakında başrol oyuncusu olur. Aynı zamanda, Loginov boşuna zaman kaybetmez ve yerel gece kulüplerinden birinin yerel radyo ve sanat yönetmeni için bir DJ kazanır. Kariyerinin başlangıcındaki ana şehir olan Victor Loginov'a dönüşen Yekaterinburg'du.

"Birlikte Mutlu"

"Birlikte Mutlu" dizisinin dökümüne geldiğindeMoskova'dan Yekaterinburg'a kadar, Victor olağan dışı bir görüntü yüzünden oraya bile davet edilmedi. Uzun saçları ve kulağında bir küpe ile çalışkan bir aile adamı hayal etmek çok zor. Ama Victor, her şeye rağmen, görüntüyü radikal bir şekilde değiştirerek, dökümlere çıktı.viktor giriş resimleriAna için ilk yarışmacılara hemen düştürol, ve sonra tüm rakipleri tamamen atladı. Victor, dizideki çalışmanın tiyatrodaki oyunculuktan farklı olduğunu, ancak yeni bir yaşam için hazır olduğunu açıkça anladı. Buna ek olarak, dizi aktörün ünlü olmasına yardımcı olacak ve televizyona yönelik yeni fırsatlar açacak.

Urallar köylü Genes Bukin rolüLoginova'ya tüm Rus ihtişamını ve tanınmasını getirdi. Victor Loginov serisinin başlangıcına göre 31 yaşında ve mezuniyet döneminde - 37. Ünlü dizinin kahramanı Yekaterinburg'da bir anıt kurdu. Elinde bir ayakkabısı olan devasa bir adam şehrin sokaklarından birini süslüyor.

TV'de Kariyer

Ancak, dizi tek çıkış değilditelevizyon. Viktor Loginov, sinemada “Kedi Hakkında”, “Beni Şımart”, “Altın Kayınvalidesi” gibi farklı rollere davet edildi. Diğer TV dizilerinin epizodik rollerine ve çizgi filmlerin puanlanmasına davet edildi.

Filmlerde ve televizyon dizilerindeki eserlere ek olarak, Victor TV sunucusu rolünü denemeye karar verdi. 2007 yılında aktör, TNT'de "Sezgi" ve DTV'de "anekdotlar şampiyonluğu" programını yürütmeye başladı.

Kişisel hayat

Biyografisi zengin olan Victor Loginovkariyer aktiviteleri, paralel olarak yönetmeyi başardı ve fırtınalı bir kişisel yaşam. Adam 3 kez evlendi ve beş çocuğu var. Son eşi Loginova Olga'yı aradı, düğünleri 2011'in sonlarında eşi aktör oğluna verdi.viktor giriş biyografisiAyrıca zamanında Victor Loginov büyüdüEvlat edinilen oğlu, şu anda bir yetişkin ve Primorsky Krai'de yaşıyor. Eşlerinden boşanmalarına rağmen, erkek çocuklarıyla vakit geçirme fırsatını kaçırmaz.

Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayatFotograf Goruntuler

Related news

 • Tarihin en garip vergileri
 • Uzun Etek Kombinleri
 • Ekskavatör kiralama ve avantajları
 • Siyah ceviz: uygulama ve faydalı özellikler

 • Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 6

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat


  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 50

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 7

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 90

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 83

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 96

  Victor Loginov: biyografi, kariyer, özel hayat 13