Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman

Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman


Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 21 21.01.2019, 02:41

Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman

Karadeniz kıyısı uzunturistler ve tatilcilerle popülerlik. Orada Çarlık Rusya'sında dinlenmeye başladılar, sosyalizm altına girdiler. Ve şimdi Soçi, Novorossiysk, Gagra, Pitsunda ve diğer tatil beldelerinde dinlenme vatandaşlarımız arasında talep görüyor.Vitiazevo gözde mekan

Ancak, daha yakın zamanlarda burada ortaya çıkmaya başladı vePopüler hale gelen yeni tatil köyleri. Bunun bir örneği Vityazevo köyü olarak hizmet edebilir. Anapa'nın yakınında ve yerleşim bölgesi.

Görülecek yerler çok sayıda ve ilginç olan Vityazevo köyü, on dokuzuncu yüzyıldan beri biliniyor. Sonra burada Rumların yaşadığı Vitiazevskoe köyü vardı.

Vitiazevo'nun turistik mekanlarıYakın zamana kadar Vityazevo'nun gözde mekanlarıİnsanlar dinlenmek ve Sovyetler Birliği'nin her yerinden tıbbi tedavi almak için sadece öncü kamplar ve sanatoryumlar vardı. Ancak, yeni binyılın başında konforlu oteller inşası, su parkları başladı, yeni restoranlar ve kafeler açıldı. Vityazevo'daki bir otelin sayılması zordur! Sayıları yüzü aştı ve sahildeki diğer yerleşim birimlerinde bulunamadı. Bununla birlikte, inşa etmeye devam ediyorlar ve her biri kendi özgünlüğü ve hizmet kalitesi açısından başkalarından ayrılıyor.

Vityazevo'da her yerde ilginç yerler var. Ziyaretçilerin plaj boyunca varolduğu sokakta antik Yunan heykelleri bulunur. Ana gölete Paralia adı verilmekte, bu da Yunancada "dolgu" anlamına gelmektedir. Çok sayıda dükkan, restoran ve eğlence mekanı konukları için diğer yerler var. Her aşamada cazibe merkezleri olan Vityazevo'da akşamlar yürür, bu köyün konuklarına çok hoş anlar getirecektir.

vityazevo'deki otellerVityazevo'da çok sayıda etkin yer varrekreasyon ve eğlence her zevke uygun. Çocuklarla dinlenirken, köyde su parkları, akvaryumlar ziyaret etmek ve çeşitli sergilere gitmek için bir dolphinarium ve bir oceanarium'da Anapa'ya gitmek mümkündür. Gençler için bilardo severler için birçok gece kulübü ve dalış merkezi açık - bilardo kulübü. Adrenalin almak istersiniz - lütfen dörtlü atın, bir sörf tahtası kullanın ve çok daha fazlası. Bir yata ve balık avaya gidebilir, birisinin de büyük keyif vereceğini söyleyebilirsin.

Vitiazevo Uçak BiletiVityazevo'daki doğal cazibe merkezleri deOnların birçoğu var. Yürüme mesafesinde bulunan Taman Yarımadası, aktif yanardağıyla ünlüdür. İşte bir dinlenme yeri olan Lermontov Müzesi. Bir arzu var - şarap fabrikasında şarap tadımı ziyaret edin.

Burada kayalıkların sahildeki kiler,şampanya şarapları "Abrau-Durso" bitkisi için uzun süre kesilmiş. Ormanların arasında dağ gölü var, yanında bir fabrika var, şampanya lezzeti sadece eşsiz!

Vityazevo'daki son derece ilginç yerler mağaralar ve şelalelerdir. Rehberli turlar var. Ayrıca bir lotus tarlası vardır ve çocuklar ile etnografik parkı ziyaret edebilirsiniz.

Vityazevo'da harika bir tatil için gereken tüm koşulları görmek ve oluşturmak için bir şeyler var.

Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman

Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman

Related news

 • Tereyağlı Limonlu Kek Videosu
 • Spor salonunda kilo verme programı ve etkili eğitim yöntemleri
 • Mucize Doğal Yağ Yakıcılar
 • Enfes Bulgur Salatası Tarifi

 • Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 38

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman


  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 49

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 35

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 67

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 81

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 14

  Vityazevo: turistik yerler ve boş zaman 60